Semih kayanın yaptığı mallık değil'de nedir sizce?

semih kayanın yaptığı mallık değil'de nedir sizce ?
semih kayanın yaptığı mallık değil'de nedir sizce?

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

• Semih kaya kim? Şentürk degilmiydi yapilan hakaretlere cevaben yapmış sanırım

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1. semih kaya değil semih şentürk...
    2. semih şentürk askerliğini bedelli de olsa yaptı..
    3. yaptığını senin gibi hoş görmüyordum ta ki istiklal marşımızın ıslıklandığını askerimize küfür edildiğini izleyene kadar..
    4. Semih Şentürk iyi yapmıştır. Elinden geldiği kadarıyla vatan hainlerine cevap vermiştir..

1|1
    0|0
    • 1. evet haklısın soy isminde yanlışlık yaptım hemde bir galatasaraylı olarak :D
      2. bence kim olursa olsun vatanını seviyorsa askeliğini gidip adam gibi yapacak bedelli'de nedir bir çok futbolcunun bedelli yapamının sebebi ya da aruvada bir sezon oynayıp gelip askerlik yapmamasınınbtek sebebi paradır para için vatnını satan adamden milliyetçi olmaz bence
      3. bende yaptığı yanlış demiyorum ama bunu askerliğini yapmış bir futbolcu yapsaydı ya da askerlik yaşı gelmemiş bir futbolcu ya da tecil ettirmiş birisi olsaydı alnından öperdim.
      4. bence de iyi yapmıştır :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Belki kendince bir sebebi vardir adamin
    Askerlik yapmadi diye saygi da mi duymasin?
    Ne önyargilisiniz.

0|0
    0|0
  • Sen kürtsün ondan zoruna gitti bu hareket helal olsun sana semih şentürk

Bu arada selahattin demirtaş ta askere gitti sonuç terörist savunucusu askere gitmekte türk olunmaz bende askere gitmiyorum ama TÜRKÜM allaha şükür

0|1
    0|0
    • evet ben kürt kökenli TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşıyım ben bu cenlet vatan için seve seve askere gittim yine çağırsınlar yine giderim ayrıca sağlam bir ATATÜRKÇÜYÜM ve yine söylüyorum kürt kökenli TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşıyım hemde diyarbakırlıyım bunlar sanırım senin ön yargılarını yıkmaya yeterlidir ben bu paylaşımı yaparken asla senin gibi düşünerek yapmadım ama bir çoğunuz olayı hep ters tarafınızdan anladınız anlayışınız için çok teşekkür ederim!!!

• canım bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Soy isimde karışıklık olmuş dostum soruna gelecek olursak bence mallık filan değil ama herkesin görüşü düşüncesi tabi bişey diyemem.

0|1
    0|0
    • bence mallık olmasının tek sebebi bamedem ülkemizi bu kadar seviyor ve askerimi bu kadar destekliyorsa her kim olursa olsun vatani görevini seve seve yapacak ama bunun gibi futbolcular para uğruna askere gitmiyorlar amadem para vatandan daha değerli ise nerede kaldı bununların milliyetçiliğ değil mi?

• Beyin yokki

0|1
    0|0
  • Amaç gündeme gelip prim yapmak. Vatanını çok seviyorsa bedelli askerlik yapmazdı.

0|1
    0|0
  • Semih senturk ya baskasiyla karistirdin

0|1
    0|0
  • Beyinsiz herif adam futbolcu vatanına hizmetide milli maçlarda attığı son dakika golleriyle gösterdi. Vatan hizmet sadece askerlik değildir. Mal dediğin adamın adı Semih KAYA değil ŞENTÜRK'tür. ( Galatasaray taraftarıyım )

0|1
    0|0
    • bence kim olursa olsun gidip adam gibi yapacak askeliğini bende galatasaraylıyım ondan yanlışlıkla kaya yazdım soy ismini :D

• Yav ne alakası var kardeşim Şu an hangi 1. lig futbolcusu askerlik yapıyor :D

• Bu ülkede maldan çok ne var

0|2
    0|0
  • Tribunler pkk propagandasi yapiyordu. orda bir mal varsa o da tribundeki mallardir.

Ayrica vatan sevgisi bedelli yapip yapmamakla alakali bisey degil, devlet bu hakki veriyorsa adam da hakkini kullanir. Bizde gitti 5 ay 5 gun yaptik, albay izmariti toplamaktan baska ne yaptik? Futbolcu icin askere gitmek ne demek tahmin edersin heralde...

0|0
    0|0
  • ŞenTÜRK önce bunu öğren sonrada ister yapmış olsun ister yapmamış olsun ama asker selamı veren maalmı oluyor. zoruna gitti anlaşılan gitsin gitsin daha neler zorunuza gidecek.

1|0
    0|0
    • dostum neden asker selamı vermesi zoruma gitsin olayı siyasete bağlamayın şayet asker selamı vermek zoruna giden kim varsa daha fazla zoruna gitsin ama konu o değil tamamen ters köşeden bakıyorsun olaya

• Bu adamlar futbolcu sokaktan geçen normal bir insan değil yapanda var ama bir çok futbolcu askerlik yapmaz bunun yerine her yıl bağış yaparlar tabi istiyen. semih Fenerde oynarken TSK olsun bir çok yardım kurumuna oldukça yüklü bağışlar yaptı olaya siz ters köşeden bakıyorsunuz. ve abartıyorsunuz

• Semih kayamı o ya

0|1
    0|0
  • Asker selamı veren mal mı oluyor şimdi?

0|0
    0|0
  • Kaya değil Şentürk

0|0
    0|0
  • semih kaya mı semih şentürk mü ne sordugunu bilmiyosun daha

0|1
    0|0
  • Semih şentürk e semih kaya demek mallık değil de nedir sence :D

0|0
    0|0
  • Her Türk asker doğar bunu unutma

0|2
    0|0
  • Diyarbakirli vatandaş , kaya değil semih

0|1
    0|0
    • evet kardeşim soyadını yanlış yazdım teşekkürler diyarbakırlı olduğumu nereden biliyorsun?

• diyarbakırlı değilim demedim diyarbakırlı olduğumu nereden biliyorsun dedim :D

• Bilirim ben :)

• klasik türk faşisti canım tek hücreli

0|0
    0|0
    • faşistlik ne alaka saçmalama

• önce soyadı dogru yaz yaşına hürmeten seninle tartışmayacagım lütfen bana cevap yazma

• hem bana türk faşisti diyeceksin hemde cevap yazma diyeceksin çok saçmalıyorsun bence evet soy adını yanlış yazdım kabul ediyorum şayet ben faşistem sen benden daha faşistsin bence birdaha sen yorum yapma !!!

Yükleniyor...