Kalcamin dolgun kalmasini istiyorum?

hedefim 8 kilo vermek ama kilo vrrdikce her yandan gidiyor ama ben oyle kicuk cocuk gibi hissediyorum nasil yapabilirim?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• kadınların kalçalarının erkeklere oranla daha dolgun olmasının sebebi olası bir hamilelik durumunda hazırda enerji olması içindir. poponu sadece et olarak görme. yani sen kilo verirken vücut kalçandaki yağları hemen yakmaz. ilk kilolarını özellikle bel bölgesinden verirsin. 8 kilo verirsen mutlaka kalçanda incelicektir ama bunu bir kayıp olarak görme, çünkü kaybettiğin yağ dokusu. kalçaya şeklini veren ise kas dokusudur. kalçandaki fazlalık yağlardan kurtulmak iyi gelecektir. ve bence yapacağın diyet her ne ise beyaz olan şeyleri tamamen çıkarmanı öneririm.(un, tuz, şeker) yardımcı olabilmişimdir umarım

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 5

• dumbellarla veya yarım kiloluk su şileleriyle squat, lunges, deadlift gibi hareketler yaparsan kalçan dolgun kalır.

1|0
    0|0
  • Napican dolgun kalcayi bosver

0|0
    0|0
  • spor yap bn yapıyorum

0|0
    0|0
  • www.bodytr.com/.../...-kalca-buyutme-programi.html burayı bir incele bence gerçekten çok güzel. Ben kalçamı dolgunlaştırmak için buradakileri yapıyorum. Kilo verirken sen de yap, hem kilo vermene yardımcı olur hem kalçaların dolgun kalır, şekillenir, sıkılaşır ve dikleşir. Ama aklına geldikçe, canın sıkıldıkça yaparsan fayda bekleme orda yazanlara göre düzenli yap. Kolay gelsin.

1|0
    0|0
  • Vücuduna gore güzel şeyler giyersen kendini çok iyi hissedersiniz sakin pes etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...