28 yaşında yurt dışı

merhaba arkadaşlar bu yaşta sız olsanız başka bir ulkeye gidermiydiniz uç sene kalıcaksınız ve bu zaman zarfında türkiyeye kesınlıkle gelemıceksınız ama geldiğinizde askerlikten muaf olucaksınız tabı ordada çalışma ımkanı olucak para kazanıcaksınız yenı bır dılı anadılınız gıbı konuşabılıceksınz yenı hayat tecrubelerı vs artılarıda eksılerıde var aıleden uzak olucaksınız ve 31 32 yaşından once evlenemıceksınız vsvsv sız ne duşunuyorsunuz bu konuda?

Güncellemeler:
burdan ayda 10 bin cıvarı gelıcek donuşum evlenmem falan 32yı bulur acaba dıyorum geçmı olur evlılık ve çocuk için 32 geldığımde burdada kendı işim hazır olucak

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• 22 yaşındayım, dediğin şeyi seneye okulum bittiği gibi yapıyorum. 3 değil, 5 senelik bir iş için çıkıyorum yurtdışına. eğer burada beni bağlayan bişe yoksa çok rahat bir şekilde yaşayabileceğimi düşünüyorum. "özlem" ve "hasret" kavramlarına küçüklüğümden beri alışkınım ben :)

0|0
    0|0
    • senın yaşında olsam hıç duşunmezdım yaş ılerleyınce karar vermekte zor oluyor yolun yarısında bıraz kasıyor

Kızlar Ne Diyor 3

• bence git hiç durma bir lisan bir insan demek ben senelerce kaldım öyle böyle özlesende hasretini gideriyorsun sabredersin gelincede çok kolayca çalışırsın ve sonrada evlenirsin hangi ülke peki ?

0|0
    0|0
    • hollanda ama sankı gıtmek için benım yaş bıraz geç 28 bıttı sayılır

• bişey olmaz evde kalmassın benim enistem de ablamla 32 yaşında evlendı

• eyw.

• Askerlik için millet ülke değiştiriyor ne saçma iş ya zorla askerlik yaptırmak..

Sen kalabilirim dersen git ama hiç gelmeden orada kalmak da çok zor bana göre.

0|0
    0|0
    • aklım alsa mantığıma uysa gıderdım bıkere görüşlerime ters sılahlanmaya karşıyım ve bu hukumetın emırlerıyle yonetılen bı orduda asker olmak ıstemıyorum.evet donememk zor bı hastalık vefat dahı olsa donemıcem

• Evet işte o çok kötü...İşin zor ya ne desem bilemedim.

• Git tabi bosver evliligi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eğer geride bırakacağım sadece ailem diyorsan git başka i bekleyenin yoksa ama fırsat ayağına gelmiş dil olarakta ıngilizce ise tabi git kaçırma derim çünkü bu devirde o dil iyi para yapıyor kardeşim hayatta başarılar dilerim.

0|0
    0|0
    • eyw saolasın aılem den başka bırı yok evlı değilim sevgilm falanda yok

• Nasıl hesabına geliyorsa nasıl mutlu oluyorsan öyle hareket et. Bu yaşa zaten bir daha dönemeyeceksin.

0|0
    0|0
  • HARİKAYMIŞ BENCE

0|0
    0|0
  • ben giderdim.

0|0
    0|0
  • ben kendi şartlarımda gitmem ama senin şartlarınla benimkiler aynı olmaz tabiki

0|0
    0|0
    • turkıyede hayatım çok ıyı çokda ıyı para kazanıyorum geleceğimde iyi standartlarım bıldığın yuksek

• beraber gidelim

0|0
    0|0
  • ordan aylık 10 bin gelmez, ben sana söyleyeyim, hayal dünyasında yaşıyosun :) ama yine de türkiyede çalıştığın maaştan çok daha yüksek alacaksındır. o yüzden bence değer.

0|0
    0|0
    • ne hayalı turkıyeden aılem gondercek 10000 hava parası yanı ordada çalışıcam

• yanı zaten param var orda kazanıcağam paraya ıhtıyacım yok mesele askerlık

Yükleniyor...