Kalça egzersizleriyle kalça büyütmek mümkün müdür? Kalça hareketleri kalçayı büyütür mü küçültür mü? Nasıl büyütürüm?

Popomun büyük, yuvarlak ve şekilli olması için ne yapabilirim? Kalça hareketleri küçültür mü? Büyümesi için ne yapabilirim?

0|1
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kalça adeleni çalıştıracak hareketleri uygula. Protein agırlıklı beslen. Çalışan ve beslenen adele küçülmez! Aksine geilişir ve büyür.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Squat , faydası olur bence

1|0
    0|0
  • düzenli olarak bisiklete bin faydasını görürsün biraz kilo verirsin ama kalçada gelişir.

1|0
    0|0
  • seninkiler küçük mü

0|0
    0|0
    • Evet küçük. Kalçayı çalıştıran egzersizler yapıyorum ama bu egzersizler büyütür mü küçültür mü bilemiyorum. Büyümesini istiyorum

• Yapıyorum ben de ama kalçadaki kasları çalıştırdığı için sıkılaşır ve bu nedenle küçülür diyenler var o egzersizler küçültür mü büyütür mü yapsam mı yapmasam mı bilemedim

• Bence o şekilde mutlu olmaya çalış

• Büyümesi için bol seks derler. Amma doğru amma yalan

0|0
    0|0
  • onun kesin başka çözümü var ama diyemicem şimdi zabah zabah ayıp olur

0|0
    0|0
  • genişlemesi için çözüm belli :)

0|0
    0|0
  • Elletmen lazım büyümesi için

0|0
    0|0
  • foto felan yok?

0|0
    0|0
    • Amacın popo görmekse başka sitelere girmeni tavsiye ederim

• Küçük olduğu gibi sarkma gibi sorunlar yok gayet düzgün ama küçük tek sorun o

• bizim kızlar salladıkça kalaçn büyür der oryantel oynarlardı

Kızlar Ne Diyor 5

• yediğin besinlerle alakalı bir şey. kalça büyültme egzersizleriyle birlikte büyüyebilir. youtube da xhit daily diye bir kanal var egzersizleri var istersen.

1|0
    0|0
  • Şekillendirir dikleştirir ve de büyütür

0|0
    0|0
    • Kaslar çalıştığı için sıkılaşır ve by nedenle küçülür diyenler var. Ben büyümesi için yapıyorum büyütür mü?

• Çevremdeki çoğu kişi squat ve benzeri egzersizler ile eskisine nazaran çok daha şekilli ve büyük kalçalara sahipler Şu an

• Teşekkür ederim yapmaya devam edeceğim umarım ben de büyüme etkisini görürüm

• Büyütmez poponu sadece kaldırabilirsin yani dikleştirebilirsin hsuxj

0|0
    0|0
    • Küçültür mü peki?

• Daha düzgün olur küçülür mü bilmem kalça egzersiziyle ugraşcağına doğru düzgün spor yap

• Squat.

0|0
    0|0
  • Mezdeke oynarken calkalayarak dolgunlastirdim ben kendiminkileri

0|0
    0|0
Yükleniyor...