Sarışın kızlar, sarı saç, sarışınlık ve sarının tonları...

Piyasada o kadar sarı saç ve tonu var ki, bence kimi ton, kimi ten rengine giderken; bazı sarı tonu ve cilt tiplerinde çok vahim sonuçlar doğabiliyor.

Sizce hangi tonlar, kimlerde güzel duruyo, kimlerde vahim?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi sarı saclı siyah ve kahverengi cogunlukta. Çakma sarışın olma olayını bir türlü anlamıyorum.

Kızıl az var neden kızıl yada farklı renge boyatmaz ve civciv gibi gezerler bilemiyorum.

En azından sarının koyusu olsun da aralara da kendi saclarından olsun öyle kalsın bari kaşlara gitmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Simsiyah kaşları olanlar mesela hiç yanaşmasın. Aptal bir görüntü oluyor. Ten rengine göre , iyi bir kuaför zaten gerekli tonu yakalar.

0|0
    0|0
  • Beyaz tenli kızıl saçlı olsun mümkünse :)

0|0
    0|0
  • Sivri suratlı kişilerde sarışınlık erken kırışıklıklara neden oluyor. Göz çevresinde Kaz ayakları oluşuyor. Bence hoş bir görüntü değil. Sonradan sarışın olanların da saçlarında yıpranmalar meydana geliyor. Bence bütün bayanlar orjinal saç rengini korumalıdır. Onlara en çok yakışan orjinal saç renkleri.

0|0
    0|0
  • Bal kopugu karamel renklerini seviyorum

0|0
    0|0
  • ibrahima yattara da bile bence çoğunuzdan güzel duruyor

0|0
    0|0
  • Çakma sarışınlar hiç iyi olmuyor. Beyaz tenli yada sarıya yakın tenler uyar esmere çok çirkin oluyor.

0|0
    0|0
  • sarilar guzeldir.

0|0
    0|0
  • Limon sarısı kumrallarda güzel duruyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Beyaz tenlılere link

Buğday tenlilere link

Esmer tenlılere link

0|0
    0|0
  • ılk once sunu dıyımkı esmer tenlıler ve sıyah kaslılar asla saçlarını sarı yapmasınlar boyamasınlar kaslarını fılan sarı saç genelde bugday tene yakısır beyaz tene degıl cunku beyaz tenı dahada soluk gosterırken bugday tene bır sıcaklık katar.

link 2. resımdekı daha dogal ve şirin duruyor

link bu kımseye yakısmaz zaten vahim otesı

0|0
    0|0
  • siyah kalın kaşlı koyu tenli kızlar civciv sarısı boyuyolar ya çok vahimm

0|0
    0|0
  • çağımızın vebalarından birisi bu sarışınlık tutkusu. sokakta yürürken saysan 50 den fazla saçı platin sarısı bayan görürüsünüz.

yapmayın ya doğal olun ya da boya kazanına düşmüş gibi ortalıkta gezinmeyin

0|0
    0|0
  • Yakisan yaptirsin yakismayan yaptirmasin.

0|1
    0|0
  • Sarı saçın vıcığı çıktı artık yumurta sarısı civciv sarısı yok bilmem ne sarısı herkese yakışmıyor

0|0
    0|0
  • kaşlar simsiyah ten koyu saclarda sarı ıyk :D sıddetle kınıyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...