Hocanın tavırları bir garip ki..

merhaba sormak istediğim bir şey var bu sitedekilere.Sizce bir lise hocası durmadan özellikle sizin gözünüzün içine -abartmıyor um- bakıyorsa.Ders içinde dışında.İzliyorsa, dinliyorsa.Ne yaparsan yap, sürekli gözü üzerinde kımıldasan dahi.Hatta bazen bakarken sende hocaya baktığında doğal olaraktan aniden başını çeviriyorsa.Sınıftan bir iki arkadaşından bu yüzden imalı laflar duymuşsan.Ve sınıf sen hocayla ne zaman konuşsan bir sessizliğe meraka giriyosa.Adam her derste -sen sessiz bir öğrenci olsan bile- sürekli sennle ilgileniyorsa, birşey söylüyor birine baksan şöyle gidip o kişiye laf ediyor.sana birşeyler diyor -dersle alakasız- özellikle sen bu durumdan bunaldığında hocaya bakmıyorsan bile.ve ne zaman başını kaldırsan hoca senin dibnde sana bakıyorsa.Bu durumdan sıkılıp daha çok arkadaşlarla ilglnmeye başladım.Gülmeye falan herkes gibi ya hocaya bakmak ne kelme varlığından haberim yok gibi oldum son 2 haftadır.Adam bu sefer sürekli sınıfta ne olsa sıra arkadaşıma birşey sormaya onunla dalga geçmeye başladı.Kız bile diyo.adamın senle zoru var benden çıkarıo heralde.Ve şuda var söylemem gerekn.Sıra arkadaşım da kız ve saf iyi birisidir.Laf etmeyi beceremez.Hocanın eşine biraz benziyor.hal tavır yüz olarak.Hoca sınıfında ilgisini çekecek bir şekilde.ben bişey yapıorum mesela adam sıra arkadaşıma bağırıp çağırıo.Laf edio.dalga geçio.Mesela çoğu kez.Bu kızdan hala kurtulamadın mı? Ya da arkadaşlıktan bahsediyordu.Herkes içinde yaşadıklarını sorunlarını arkdaşlarıyla paylaşmalı vs diyodu.Durdu yanıma gelip.Sadece bize ve bu sürekli oluyor.Senin için aynı şeyi söyleyemem gizem.çünkü sıra arkadaşını yanlış seçmişsİn.İmalı birşeyler daha dedi.Tabi herkes koptu gidio.Ben öyle düşünmüyorum.da dedim.Hocaya sert hafiften davrandım gülmedim vs.Adam gelip sonra şaka yaptığımı biliyorsun öyle değil mi ddi sıra arkdaşıma Ne bilim çok bariz böyle şeyler var.

Ben bir anlam veremiyorum.Sizce nedir ne yapmalı?

0|0
19|38

En İyi Erkek Görüşü

• lise de okurken soğuk soğuk espriler yapıp kızlarla göz atan, teyit bekleyen, onlarla hep özel olarak ilgilenen bir hocamız vardı. kendisini hatırlamıyorum yüzü bile hafızamdan silinmiş ne kadar nefret ettiysem.

bazı insanlar eğitimci olduklarını unutup fantezi peşinde koşarlar, otoritelerini iğrenç egolarını tatmin için kullanırlar. yapacak birşey yok ne güzel buyurdunuz efendim diyip geçeceksin.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Çekeceksin karşına konusacaksın.. bana soylemek ıstedıgınız bırseyvar mı?dıye? Yaptıkalrından rahatsız oldugunu anlatmalısın..

baktın olay farklı duruma gelıyo Aılenle konusup durumu anlat bdıe annenle baban konussun hem lise öğretmenınle Hemde Okul müdürü ile..;)

Ya senya da o okuldan gıdersınız sonunda ;)

3|0
    0|0
  • Demek ki güzel bir kızsın hocanda genç birisi heralde senden hoşlanıyor. Olmaması gereken şeyler bunlar..

3|0
    0|0
  • Bu adamla yalnız kalmayın. Gerekirse kamera kaydı falan alın abuk durumlarda. Hoşuma gitmedi bu çakalın tavırları.

2|0
    0|0
  • Senden hoşlanıyor olabilir fakat sen henüz lise öğrencisisin. Şimdiye kadar devam ettiğin gibi devam etmen gerekiyor.

Eğer çok rahatsız olursan ve böyle devam edemeyeceksen onunla konuşman gerekiyor.

Ona davranışlarından rahatsız olduğunu eğer devam ederse ailenle durumu paylaşacağını söylemelisin. Eğer inkar ederse eğer ben yanlış anladıysam sorun yok fakat lütfen bana karşı daha dikkatli davranın ben bu konularda hassasım demen gerekiyor. Sonrasında tavırları düzelecektir çünkü öğretmeninin çok başını ağrıtabilir bu tür bir şikayet.

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyo dememizi istiyosun ama saçmalama belki çocuğu yoktur sende efendi bir kızsın o yüzden öyle davranıyodur ne bilim seviyodur işte yoksa bir lise öğrencisinemi kalcak koca hoca üni de okuyo olsan neyse de lise küçüksünüz daha büyük erkeklerin ilgisini çekmezsiniz

0|1
    1|0
  • bence once derdını duzguun sekılde yazma cabala tamam bende cok duzgun kullanmam dılımızı anca bıraz daha ozen goster bence her ne yaparsan yap ozen gostererek yap. Sorunun cevabına gelırsek ıcımden gelenı soyleyeyım; hocan ergenlık donemınde bır kıza asık olmus ve kavusamamıs senın tavır davranısların ve gorunumunu o ılk askına benzetmıs gıbı geldı, mangaldakı kalan kuller tekrardan alevlenmıs.

0|0
    0|0
  • bir öğretmen öğrencisine nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilir. bunun üzerine 4 sene boyunca eğitim alıyoruz biz arkadaşım. pedagojik eğitimi her öğretmen alıyor yani. sen biraz fazla üzerine alınmışsın hocanın hareketlerini. takıntı boyutuna ulaşmış bu biraz. tabi sınıftaki arkadaşlarında bu konu üzerine odaklanınca onlara da sana da bir nevi eğlence konusu çıkmış. bence yanlış düşünüyorsunuz.

0|0
    2|1
  • Sen öyle sanıyosun. Mesela bizm bir erkek hoca vardı ama tavırları biraz gay gibiydi. hoca hep benimle ilgilenirdi bende hoca bana yazıyo falan derdm :):) ama öyle diil ben güler yüzlü diğer çocuklardan daha düzgün olduum içn hoca bni severdi bu kadar yani. sendede aynı şeydir

1|0
    0|0
  • Bu hoca kaç yaşında sen kaç yaşındasın hoca bekarmı bunları yazarsan ona göre bir yorum yapabilirim .

1|0
    0|1
    • hoca evli 36 yaşında.ve eşi yeni hamile.uzun zamandır çocuk beklediklerini bliyorum.düşünün yani.adamın bu yaptıklarını

• beni anlıyorsunz yani :D şimdi.çünkü görmeden bu durumu pek anlayan yok.benim sormak istdğm şu.adam neden sürekli beni izliyor.bi erkekle konuştğmda güldüğmde herkes gibi.adam karşıma geçip beni izliyo gözü üstümde sürekli.bugünde öyleydi.ders boyu göz göze olunurmu.ben başımı çeviriorumvs.ama sıra arkadaşıma böyle davranıo.neden bu yani.

• Yani bariz piskolojik takıntıları olan bir adam sanırım böyle insanlarda yaşına bakıp bir olgunluk aramak hata olur bu adam sana aşık galiba açık söylemek gerekirse sanırım senden baya bir hoşlanıyor bu zat.

• Katagori kişilik olsa daha iyi olurdu aşk demn kafa kariştirici hikaye yazmişsin

0|0
    0|0
  • Öğretmenin büyük bir yanlışın içinde. Tez zamanda konu daha farklı boyutlara gelmeden bir büyüğünle paylaş bu konuyu.

0|0
    0|0
  • ;Bence sen büyük bir paranoya yaşıyorsun.Takma bu kadar kafaya bence.Hocanıda boşuna yargılayıp günahını alma derslerine bak.

0|0
    1|0
  • aslında itiraf etmek gerekirse ben de yaşım arttıkça 17-18 yaşlarında kızlara ulaşılmaz bir gözle iç çekerek bakmaya başladığımın farkına varıyorum. özellikle lise uniforması olan, tabi çocuk tipli olmayan kızlar çok ilgimi ve beğenimi çekiyo. lütfen linç etmeyin. :s

0|0
    1|0
  • Ailene okulunu değiştirmek istediğini söyle

0|0
    0|0
  • şikayet et ...

0|0
    0|0
  • hocayı uyar dahada üstüne gelirse babana söyle halleder. hocan bariz sana asılıyor böyle saplantılı ööğretmenlerde var

0|0
    0|0
  • kafayı yemiş o ögretmen müdüre söyle o coşkun kılıklıyı sonradan başına iş açmasın.yada arkadaşlarınızla linç edin.D

0|0
    0|0
  • Adam bariz sana asılıyor bunu kesin olarak söylüyorum hoca olması hiçbişeyi değiştirmez, asıl böyle hocalardan öğretmenlerden çok çıkıyor bunun gibiler.

0|0
    0|0
  • adam çok değişik bir adam dikkatli ol baktın seni rahatsız edicek bir şey yaptı hiç çekinmeden git ilgili mercilere şikayet et

0|0
    0|0
  • Bunları hemen böyle peşince cevaplamamak gerekir belki birine benzetiyodur belki unutamadığı birineya da kızına ben sanmıyorum yetişkin bir erkeğin çocuk yaştaki birinden hoşlanacağına filan.

0|0
    0|0
  • amacını sor hocaya ama yapabilirsen ses görüntü kaydi al. Kendini çekmeden onu konuştur .daha sonra hem yanina gelemez hem boş kağida bile 100 alirsin

0|0
    0|0
  • Abartıyorsun, tıpatıp aynı davranışları bizim geometrici de gösteriyor ama çok iyi birisi şakasına böyle yaptığını sınıftaki herkes bilir

0|0
    0|0
  • sert çık yine anlamazsa bize söyle bizde halledemezsek babana söyle dostum

0|0
    0|0
  • Bir hoca her gece liseli p0rnosu izlerse olacağı bu..

0|0
    0|0
  • hoca niyeti bozmuş bayan

saygılar

1|0
    0|0
  • kendi kızına benzetiyodur

0|0
    1|0
  • sınıf geçkmek derim ben buna.

0|0
    0|0
  • bişey sorcam başka hayat hikayen var mı?

0|0
    0|0
  • bu soru artık ks de dolaşmaya başladı aynı soruya 4 5 defa rasgeldim herkezin hocasımı sapık yahu

0|0
    0|0
  • bi tek ellemediği kalmış şerrrrrefsizin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 19

• akli basinda hocaysa boyle eylemde bulunmaz, kendi ekmegi ile oynamaz, bazen cikiyor oyle hasta ruhlu hocalar ama nadiren. bence fazla ustune alinma gelip gecer boyle seyler lisede

0|0
    0|0
  • lisedeyken bizimde böyle olmuştu durum bariz belliydi bircok kişi tarafından biliniyordu bir liseliyle cıkmıs birkacına asılmıs vs. ardından diger hocalara soylendi ve baska okula gönderildi. ailenden cekinirsen güvendigin ve seni cddiye alan bir hocanla görüşmelisin.

1|0
    0|0
  • bence anlam veriyorsun, onaylatmak istiyorsun birilerini " HOCAN SANA ABAYI YAKMIŞI" duymak istiyorsun, bu nedenle yazında sıklıkla arkadaşlarının da aynı görüşte olduğunu belirtmişsin...

hocan sana aşık olmuş olabilirde, olmayabilirde...

ama senin bu durumdan haz aldığın çok net!

1|0
    1|0
  • Hoca sana sarmıi, uzak dur. Evli barklı adam. Nefret ediyorum böylelerinden, eşi evde gelmiş orda tazecik kıza sarkıyor. Yapıcak bişey yok, davranışlarını önemseme, senle alakasız konu gibi davran. Ben de anlam veremiorum garip biri falan die yorumla. Senin de ona ilgin oldugunu düşünmesin kimse yoksa hoş bir durum olmaz senn açından.

0|0
    0|0
  • Benim 98'li kardeşime öyle bakacak, kardeşim hocayı öyle bir bozar ki, biraz dişli olun.

1|0
    0|0
  • Direk ilgisi var sana ortada

1|0
    0|0
  • 3. mısrada pes ettim anasını satım, kendime bunu yapamıcam daha fazla.

2|2
    0|0
  • soğuk davran tersle.. gıcık olurum byle şeylere ya bütün hocalarmı abazan. seninkide biraz dengesiz şöyleleri öğretmen yapmasınlar ya..

1|0
    0|0
  • Kız dikkat et geçen sene öğretmeni kız öğrencisini kaçırdı Müge Anliya çıktı ailesi aylarca bulamadılar sonra herif kızı yurtdışına kaçırmış ondan sonra bulundumu bilmiyorum. Ailene söylemekten hiç çekinme kimsenin içini bilemezsin psikolojisimi bozuk şizofren mi Allah korusun her türlü şey gelir başına söyle ailene eğer daha devam ederse

0|0
    0|0
  • adamdan uzak durmaya çalış selam felan verme koridorda gördün mü yolunu değişti olmadı ailene intikal ettir

0|0
    0|0
  • aynısı bende de var adam 27 yaşında adam gibi değil ama çok tatlı bedenci :D okuldaki her kızla konuşmuşluğu var ama ben hiç konuşmadım oda ama mesela yanımdan geçeceği zaman durup önce gözlerimin içine bakıyor bakıyor öyle geçiyor falan bekar tamam çok yakışıklı ama hoca sonuçta

0|0
    1|0
  • senin bu hocan manyagin teki ya

psikolojik sorunlari var galiba

yorumlarida yazdiklarinida okudum hep..tuhaf bir sey ya

1|0
    0|0
  • hoca sana aşık :D

0|0
    0|0
  • ben derim rehber ogretmeninle konus ve ailenle paylas

0|0
    0|0
  • Sübyan çıkmış senin hoca. Gerekirse okulunu değiştir çok sinir bozucu gibi gözüküyor.

0|0
    0|0
  • hakkında bir dilekçe yaz

0|0
    0|0
  • haberlerde olucak evet hemde ilk sayfada gazetede de

0|0
    0|0
  • Sana şöyle diyim, buna benzer bir iki şey okulda yaşamıştım.

Asılan hocalardan, yaşı büyük azmış erkeklerden korkarım ben, psikolojimi çok etkiledi.

Bence Adam sana takılıyor, ondan uzak durmalısın. Üstelik de dengesiz biri olduğu belli.

Sen yüz vermedikçe deliriyor sanki.

Bir de yanındaki arkadaşınla uğraşarak, onun üzerinden seni kendine çekmeye çalışıyor.

Senin tepki vermeni istiyor (iyi veya kötü) gibi geldi bana.

Daha da abartırsa müdüriyete git, ama önce ailen bilmeli bunu...

Tavrını koru, yüz verme. Zıtlaşıp tartışma, mesafeni koru derim öncelikle...

1|0
    0|0
  • Hemcinsimsin diye demiyorum az o* değlsin ha :D

0|1
    2|0
Yükleniyor...