Stroid kullanmış bilinçli arkadaşlar?

Sustanon 250 primapolan 200 10 günde bir

nolvadex le proviron günlük kullanım

Vitaminler gerekli olanları tamam
eklemek istediğiniz varsa buyrun

ilk başlangıç icin yeterlimi fazlamı?

Kilo başına 3,5 4 gr protein fazlamı?

İlk iğneden sonra kur bitince ye kadar olan dönemde bacak kalça kalinlastirmamak için bikaç level bel altını düşük tempo calissam bacak ant önemli tabi ama kalın normal hali hafif tutsam gelişimi çok etkilermi?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Onu doktora sor çok riskli

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• selam kardeş ben steroit ustası değilim, 1 kere küre girmiştim hemen çıktım fakat epey bilgim var :) son iğneden bir hafta sonra pregnyl günde 500 iu 10 gün devam edebiliirsin. eğer kürün uzun sürecekse bu dediğim ilacı unutmasan iyi olur :) 2-3 hafta filan yaparsan benim gibi, gerekli olduğunu düşünmüyorum. kilo başı 3.5-4 gram protein korkunç bir rakam kardeşim profesyoneller dahi bunu gerekli görmüyolar. 1.5-2 gram yeter artar bile. firmaların yalanları bunlar... bacak antremanını atlama, hafta en az 2 gün alt vücut antremanı yap. bu arada ilk kürün olduğu belli :) bana sorarsan ilk deneyimini yaşa ve sonra steroiti unut..

0|0
    0|0
    • Prengly aldım o son mudaleler olduğu için atladım onu 2 gr proteine sabitledim o tamam peki bulk dönemi bittikten sonra bir kaç ay vücut kendine gelsin spora devam tabi 6 hafta sürecek veya 8 sence nasıl olur? Sen neden hemen çıktın kurden? Ayrıca bu kür dönemi boyunca seks ara verip tam verim alabilmek adına ağır ve sert idman yapıcam boşa kullanmış olmamayayim elimde sustanon ve primapolan var nolvadex proviron vitaminler protein bunlar harici bişey gereklimi sence

• 6-8 hafta uzun bir dönem sayılmaz ama kısada değil. bu kararı sana bırakıyorum. gireceğin kür ağır bir kür olmasada doğal hormonların baskılandığı için takviyeyi bırakınca 10 gün sonra vücut allaah noluyo diyebilir :) definasyonda yapıcaksan bulk u öneririm. yoksa bulk gibi bir saçmalığa lüzum yok. ben 2 senedir natural olarak yapıyodum bu sporu şeytan aklıma girince bir kür yapayım dedim 3 hafta falan olmuştu muhteşem sonuç aldım * sağ göğsümde jineko başladığını sezdim. nolvadex kullanıyodum tabii ama bu jineko kesin tanı değil sadece şüphe ettim ve o saniye bıraktım :) iyi ki bırakmışım. 10 kilo kas verse ne olacak? illa ki bırakmak zorundasın. e bırakınca da aynı hızla eriyosun. anlamsız bence. steroiti bırakınca kaslar sönmez diyenlere inanma :) ne desem boş kardeş sen dene kendin gör bakalım nasıl bir rüyaymış

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kisir olabilirsin ayrica yazdigin ilaclar vucudda fena su tutuyo

0|0
    0|0
    • Bu ilaçlardan tam olarak bilgili değilim ama kısırlık derecesinde ağır kur değil herseyin fazlası tabi zarar ama koruyucular ve eski haline çevirecek ilaçlar var önlem alicam tabikide

• Kullanma sakın zararlı protein tozu kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...