Havuzz korkusu çok acil?

Arkadaşlar yarın yüzme kursuna gidicem. Ama havuzdan çoook korkuyorum. Resmini görünce bile korktum :( O kadar hevesle yazılan ben şimdi keşke yazılmasaydım diyorum. Yarına kadar korkumu yenmem lazım. Yoksa benim için hiç iyi şeyler olmayacak. Lütfen bana bir akıl verin :(

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen köpükle suya atlamanı isterler senden. Kimse senden şekil yaparak atlamanı beklemediği için korkmana gerek yok. Cesaretini toplayıp bir kere köpükle beraber atlayabilirsen zaten sonrası kolay. Zaman geçtikçe kendi kendine köpüksüz de atlarsın , şekil yaparak da atlarsın , yüzmeyi de öğrenirsin. Korkacak birşey yok , biraz heyecan ise gayet doğal.

0|0
    0|0
    • Köpükle başlıyorum tabii. Daha önce de gitmiştim. Şimdi üni. sınavında bile kurslara gitmene göre 30 puan alıyorsun. Sırf ondan gidiyorum. Havuzda da iyi yüzüyorum ama. Atlamaktan korkuyorum :( :( :(

• Aynısını bende yaşadım bir dönem. Nefesini içine çek , gözlerini kapat ve atla. Sonrasında köpük seni kaldıracaktır. Zaten sonrası çok kolay. İyi eğlenceler.

En İyi Kız Görüşü

• Zamanla alisiyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sudan korkmayacan su senden korkacak :)

0|0
    0|0
    • İnşallah öyle olur. Ama havuz derin. Denizde güzel yüzüyorum

• Hayır maalesef İstanbul :(

• Niye üzülüyosun şapşal :D Karadenizin suyunun tuz oranı azdır haliyle yüzmek kolay değil. Akdenizin suyu tuzludur istesen bile batamazsın o derece. Yani havuzda zorlanacağını sanmam :)

• Korkuyorsan gitme.

0|0
    0|0
  • Bildiğin su.
    Nesinden korkuyorsun.
    Doldur küveti, alıştırma yap.

0|0
    0|0
  • havuza işe patron kimmiş göster ona

0|0
    0|0
  • En iyisi küvette yüz 😆

0|0
    0|0
  • Biri seni aniden havuza itsin birdaha korku falan kalmaz alışırsın

0|0
    0|0
  • Kaslı kol ve kucağıma gel hiçbir şeyden korkmazsın

0|0
    0|0
  • akıl zik olaydı zokardık ama ne mümkün..
    su hayattır öyle düşün. ne bileyim düşün işte dal gitsin su ak

0|0
    0|0
  • korkma ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Korkma yemez seni havuz

0|0
    0|0
  • Boyun kaç

0|0
    0|0
    • Sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum en kötü yanında insanlar var onlar yardım eder yakın arkadaş edin seninle birlikte yüzsün

Yükleniyor...