Karın Baklavası Yapmak istiyorum.

Ben karın baklavası yapmak istiyorum fakat hafiften böyle 2 tane. :) 2 ayda yapabilirmiyim? Ve nasıl egzersizler tercih etmeliyim? Bu arada yok efendim yapma, kızda güzel durmaz diyenler yorum atmasın. :)

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Baklavalarını cıkartman ıcın, vucut yağ oranını dusurmelısın, aksı halde baklavaların gozukmez :) Bunlar ıcınde karbonhıdrat alımını dusur ve şekerı, tatlıyı hayatından cıkart. Sabahları yuruyus ve kosu yapabılırısn, mekık ve twıst hareketlerı bu ıcın en ıyı hareketlerdendır :) Yap bence cok guzel duruyor ;)

0|0
    0|0
    • Hmm.. Peki bu dediklerini yaparsam 2 ayda sonuç alırmıyım? :)

• 2 ayda gözle görülen değişiklikler olur, eğer boy ve kilon bu ise. Havalarda ısınıyor, yağ yakımı kolaylaşacaktır.

• insallah. :)

Erkekler Ne Diyor 14

• 2 ay düzenli olarak çalışırsan ( kilonu bilmiyorum, kilolu değilsen eğer) 4 tane bile çıkarabilirsin, sporuna ve yemene dikkat edersen tabiki..

6'ncı baklavayla işin olmadığı için alt karın kasları çalıştıran hareketleri söylemiyeceğim.. bu yüzden mekik senin için ideal..

0|0
    0|0
    • 1.60 boyunda 49 kiloyum. Olur mu? :)

• alt karın hareketlerini benim için söyleyebilir misinizzz ?

• Yere sirt ustu yat ve ayaklarini yavasca bukmeden yukari kaldir.. nefesini zorlandiginda (bacaklarini yukari dgru kaldirdiginda) ver..

• karın kası diyelim biz ona

mekik çek yere yat ayaklarını yukarı kaldır öyle tut bu çok işe yarar bütün bunlar bitince karnına hafiften parmak uçlarınla vur rahatlatır

0|0
    0|0
  • Yapmak hem zordur onu gectim korumak daha zordur cevrende herkes guzel guzel yemekleri yerken sen seyredeceksin

0|0
    0|0
  • vücut yapın fit boyun buna uygunsa çokta güzel durur. hatta sexilikte normal bir kıza oranda 2 adım atlaman demek olur.

six pack çıkarmak sabır ister. sadece mekikle olmaz o iş.

Mekik,sıkıştırma,karna çekiş ve türevleri hareketler ile yapabilirsin.

Kadında karın kası güzel durmaz diyen embesilleri de dinleme,gayet iyi durur.

0|0
    0|0
  • o iş öyle siparişlemesine olmaz yok iki tane vea dur 4 yapım falan

0|0
    0|0
  • karın baklavası değil karın kası

link

bu arada kızlarda baklava hiç hoş değil kanımca

0|0
    0|0
    • İlk başlayanlar için ideal bir program değildir. Direk bu şekilde başlamanız sakatlanmanıza sebep olur.

• yorum atmasın demişsnde harbi güzel durmaz lan :D illa yapcam diyorsan mekik çek her gün düzenli olarak ama sabredemezsn zor çıkar karın kası 4 ay flan sıkı çalışrsn 3 ay :D

0|0
    0|0
  • yakışır bence..göbekli olmaktan iyidir

0|0
    0|0
  • hiç gerek yook kızlara yakışmıyo öyle şeyler bugünde ne çok kas yapmak isteyen kız var biri adonis yapmak ister biri karın baklavası nedir bu hacı yaaa :D

0|0
    0|0
  • mekik ve diyetle yaparsın

0|0
    0|0
  • karın baklavası ıstıyon demek..hmmmm...kaymakda olsunmu ustune

yoksa dondurmamı ıstersın ?

0|0
    0|0
  • ev baklavası yap da yiyelim diyenler yorum yazıyo muydu?

0|0
    0|0
  • mekikten yardır gitsin

0|0
    0|0
  • nasılda baklava çektirdin canıma

olurmu böle yaaa git al gel şimdi bu trafikte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet yapabilirsin egzersizlerin ağır ve az tekrarlı olması daha etkili olur ama narin bir yapın varsa bir sorun çıkmaması için hafif ve çok tekrarlı çalışmalısın karın kası çok hoş duruyor bence ben kas yaparken önce kilo almıştım öyle yapınca daha kolay kas yapılıyor ama zor kilo veren bir yapıdaysan alma

0|0
    0|0
  • Karın baklavarı, üstüne kaymak.

0|0
    0|0
  • karın baklavası ne la

0|0
    0|0
  • mekik çek ..

0|0
    0|0
  • guzel durur