Fitness yarışmalarında 1. olmanın getirisi nedir?

Merhabalar herkese hayırlı akşamlar. Sevgilim hobi olarak spora birkaç yıl önce başladı. Şuanda yarışmalara hazırlanıp katılmak istiyor. Vücut geliştirme mi fitness mi ne yarışması olduğuna tam hakim değilim ama bilen arkadaşlar olacaktır. Bu yarışmalarda derece almanın galip gelmenin geririsi nedir? Atıyorum besyosuz bir salonda personel trainer'lik mi yapabilir? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olunursa çok sevinirim, teşekkürler.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kel hamile göbekli testisleri kücülen ilerde böbrek karaciger iflası yüksek sakatlanmalara açık bir elemen getirisi

0|0
    0|0
    • Anlamadım :(

• pt nin zaten besyo okuduğunu sanmıyorum vg geliştirme sınavları var ordaki en son kademe galiba

• zaten 1. ci olsa salon acsa yıgınla adam gelir

En İyi Kız Görüşü

• Altın madalya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Para ödülü var sanırım ama hiç kolay değil Türkiye atletik fizik birincisi baran kalaycı ydı geçen sene

0|0
    0|0
  • bu yılki antremnlr istnbulda olck ödül kaznr para vss snra milli sporcu faln olblr 1 nci oldgu tkdrde

0|0
    0|0
    • Milli sporcu nedir? Açıklayabilirseniz sevinirim:)

• yaa devletin sporcusu olck yarısmalara faln gitcek para faln alck öyle yni

• Anladım peki personel trainerlik yapabilir mi besyosuz derece aldığı takdirde

• para?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...