Sen iyi gün dostumu kötü gün dostumusun?

Cok uzun zaman görüsmediginiz bir arkadasiniz sizi arayip cok sıkıştım bana acil para verirmisin derse ne yaparsin ? Sen iyi gün dostumu yoksa kötü gün dostumusun ?

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• Elim de varsa esirgemem, cebimde ki son 5 tl yi verdigim de oldu sana daha cok lazim olur diye..

Ama tabi kim olduguna bagli biyerde, cunku bazen arkadaslarin degil akrabalarin bile arasini aciyor para konusu. Boyle seylerin aramizda hicbir zaman lafinin donmedigi bir arkadas olmali..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kötü gün dostu olmaya uğraşıyorum sadece dostlarıma gerisine direkt kötüyüm!

0|0
    0|0
  • Iyi gün ve kötü gün dostuyum, dün 4 sene aramayan bir arkadasima borc verdim, yine daha önce acil paraya sıkışan birine para vermistim borcunu vermeden ortadan kayboldu :(( üzülmüyorum kul hakki yedi öbür tarafta yapisacam yakasina :D

0|0
    0|0
  • ben kotu gundede ıyı gundede yanındaym arkadaslarımın

0|0
    0|0
  • İyi gün kötü gün dostu yoktur.Dost vardır onun tebessümlerinede gözyaşlarınada şahitlik edersin.Uzun zaman görüşmediğin kişi arkadaşındır sadece. sorunları parayla çözülcekce verilir tabiki.

1|0
    0|0
  • bana gerçekten değer veren arkadaşlarımın iyi günündede kötü günündede yanındayım ama işi düştüğünde arayanlara zırnık vermem

0|0
    0|0
  • hem iyi günün, hem de kötü günün dostuyum. Çünkü şimdiki devirde genelde iyi gününde artık yanında olmuyolar, kıskançlık gösteriyorlar ve s. ). Kötü dürümdaysa tabii ki, elimden geldiği kadar yardım ederim.

0|0
    0|0
  • Siyasetçi ve ikiyüzlü değil bir onu biliyorum.

Duruma göre kızarım da, severim de ama, herkese ayar vermem tiksinirim.

0|0
    0|0
  • param varsa seve seve veririm yeter k,i basi dertten kurtulsun.. beni unutsa bile kizmam sonradan iyilik yap denize at balik bilmezse Halik bilir.

0|0
    0|0
  • ıkısıde değilim üzgünüm

0|0
    0|0
  • tabi ki de para veririm kendisine. ben vermiyeceğim de kim verecek?

0|0
    0|0
  • Gerektiği gibi

0|1
    0|0
  • hiç durmam neyim var neyim yok feda olsun.dünya malı dünya da kalır sonuçta.

0|0
    0|0
  • elimde imkan varsa veririm

0|0
    0|0
  • İyi gün.

0|0
    0|0
  • ben kjimsenin dostu değilim kimse de benim dostum olması

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• uzun süredir görüşmüosam vardır bir bildiğim vermem :)

0|0
    0|0
  • Kötü gün dostuyum ama çevremde senin bu dediğin özellikte birisi yok.

0|0
    0|0
  • Bu zamanda babana bile borç vermeyecen

0|0
    0|0
  • çok uzun zaman neden görüşmediğim önemli ama. ona göre hareket ederim.

0|0
    0|0
  • vermem ona para

0|0
    0|0
Yükleniyor...