Kendinizi kendi cenazenizde olduğunu düşünün ne hissederdiniz?

Aklıma çoğu düşündürücü sorular gelior bunun gibi arkadaşlar mesela ben kendi cenazemde olduğnu düşününce ruhumun yanı.. hayatta benim için geride bıraktıklarımı düşnurum hala onlar için değerli olduğumu ve değer verdiklerimin benim için neler yaptığını hatalarımın kabul olması için onlarda belkide özür dilemem gerektiğini hisseder düşünürdüm peki sizler ne düşünürdünüz? ölü bedeniniz tabuta koyuldu cenaze namazını kılınıyor düşündüğünüz şeylerden sonra hayata dönme şansınız varsayımı olsa ne yapardınız..? kimin için ?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Acaba Benim için gercektn kim üzülürdü sorusuna yanıt almış olurdum.

Seviyorum deyip de unutmuş olanları, cenazeme gelmeyecek kadar yogun olan değerli dostlarımın kim olduğunu anlardim.

Yarım bıraktığım isleri, verdigim sözleri yerine getiremediğim için pişman olurdum. İcimde bulunduğum anın kıymetini anlamış olurdum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yeniden dooğuşuma , yalanlardan sıyrılıp tertemiz oluşuma sevinirdim..

Annemin gözyaslarına , babamın gözlerine bakardımm... Ve eğer mumkunse hıslerını düşüncelerini , kafasından gecenleri okumak ısterdım. Bana karsı pişmanlıkları var mı ogrenmek ısterdım.. Etrafıma bakar eğer dedemden önce öldüysem onu görmek istemezdim çünkü onu gorursem hayata dönmek isterdim.. İyi günümde yanımda olan dostlarımı arardı gözlerim acaba bugun de yanımdalar mı diye ?

Ve bana " Asıl sen bana sensiz yaşamayı Öğret" diyen sevdiceğimi arardı gözlerim son kez... Beni uğurlamaya gelmıs mı diye...

Ve tabutum omuzlar uzerınde goturulurken bakardım o beden neler yaşamıstı.. Kimleri mutlu etmiş kimlere dokunmustu. Kimler öpmüştü o dudakları kımler tutmustu o elleri ya o saçları kımler okşamıştı ? ya o eller kımlere dokunmustu o dudaklardan dokulen sözler kımleri kırmıstı kımleri mutlu etmıstı ...

Ve o tabuuttan bedenımın çıkıp HOÇKALIN demesini isterdim...

psikoya bagladım ya :D

0|0
    0|0
    • baya duygusall yazdın huzunlendırdın benı sıtenın degıl gonullerın en ıyı cevabı oldu gıbı bu :)

• Sevdiceğim benım üzülmeme dayanamazmış benı birinin üzmesine asla izin vermezmış öyle söylemışti.. Ben ölür gidersem onu üzmüş olucam... Acaba kızarmıydı bana çok merak ettim .)

• nasıl öldüğüne baglı ama kızması yanı bıraz garıp oldu ama :D hanı nedensız yere ölursun kazayle felan cok uzulurdu zaten daha nasıl ölucen sevdıcegın warsa kendınımı öldurcen sana kızmaz kendıne kızar nasıl ızın verdım dıye :D şu an bunları yzarken bıle kararsızım ozaman ne dusnur sevdıcegın o depresyon halıyle anlatılmaz yasanır derım kısaca :D

• Bunu hep merak ediyorum, öldükten sonra ruhum ile geri gelmek ve arkamda bıraktıklarıma bırakmak isterdim... kendi cenazemde olduğumu düşünüyorumda, ne acı verici bir şey olsa gerek, bakıyorsun toprak olup karışmışın, bir mermer adın yazılı...

0|3
    0|1
  • en kotusude babamdan ayrılmak olurdu ben babasına aşık kızlardanım babamla daha cok zaman gecırırdım yaptıgım hataları telafı etmeye calısrdım iyi gunmde yanımda olanları aradı gozlerım benı hıc yanls bırakmayan sevdıcegımı aradı gozlerım kardesımden ayrılmanın acısı kaplardı ıyıkı ne zaman olecegımız bılmıyoruz cok kotu gercekten :(

0|1
    0|0
  • Benim için kimlerin üzüldüğüne bakarım.Diğer yandan kurtuldum diye sevinirim , çok uzun yaşadım bile diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Keşke biraz daha yaşasaydım diye düşünürdüm sadece kendim için.

0|0
    0|0
  • deneyim kazanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sonunda gerçek hayatıma başlıyorum diye düşünürdüm .

0|1
    0|0
  • Kendi cenazemde isem Nasıl bilirdiniz sorusuna "Hiç sevmezdim pezemenki" diye cevap verirdim.

Eh burada defalarca cevapladığım gibi,öldükten sonra zaten zombi olarak yer yüzüne döneceğim.Kimin için mi?Taze beyin için.Dolayısıyla Türkiye'nin bir çok yerinde "beyin" konusunda sıkıntı yaşanması nedeniyle,en temizi başka yere gömülmek.Ben bunu vasiyet edeyim en iyisi.Geleceğe yatırım yapıyorum.

1|1
    0|1
  • ayahuasca deneyimi yaşayın kurtulun bu psikoz sorulardan

bilmeyenler için

link

0|1
    0|1
  • oldukten sonra goruyormuyuz cenazemizi ben bilmiyorumda

0|0
    0|0
    • goruosun tabı ruhun bedenden ayrılıor oldugun mekandan gomuldugun topraga kadar ızlıosun

• Cenazemi görünce çok mutlu olurdum,bidaha dünyaya dönmekmi töbe

0|0
    0|0
Yükleniyor...