Kardeşiniz nişanlınızı dövse ne yapardınız?

ben 19 yaşında yım ablam ise 27 yaşında

ablam beni çok sever küçüklükten beri ben ne istersem yapar her türlü konuda yardımcı olur

ablam 1 sene önce nişanlandı ve geçen gün nişanlısıyla tartıştığını duydum ben tabi baya sinirlendim nişanlısı da bizim oturduğumuz yerde oturuyor arkadaşlarımla toplanıp onu dövmeyi düşünüyorum acaba dövsek ablam çok kızarmıya da bana darılırmı nişanlısıyla ayrılırsa benim için daha iyi olur tabi

kizlar sizin nişanlinizi kardeşiniz dövse siz napardiniz?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• sanmoyorum illa birsey yapacaksan ablanla konusmalisin veya enistenlevduzgun uslupta. bende 29um ablam 36 yasinda kimi zaman enistemle kavga ederler ben sinirlenirim fakat yine duzelirler. sonucta girsen araya onlar barisir bu sefer sen kotu olabilirsin gozlerinde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Böle bir olay yasanildi, sonuç tanıdığımızin kızı baya uzaklarda yaşıyor ve ailesiyle pek görüşmez. Damat zaten yok gibi. Konu tek "aile" tartışmasa normeldir. Ama ablana bir yanlısı varsa bunu ablanla konus ve deki enişteye saygım sonsuz ama seni üzmeye asla izin vermem ve bunlarıda eniste adayına söle oda anlar umarım. Tek vurmak hep daha kötü olur bunun faturası bugün olmasa yıllar sonra ablan o kişiyle yaşar

0|0
    0|0
  • 19 mu yoksa 09 mu?

Senin baban dayını dövmüş mü, bi' sorsana ..

0|0
    0|0
  • Ablanla aran bozulur. Nişanlısı sonuçta evleneceği insan o onun için ayrı bir yerdedir. Şahsen ben olsam belki bişi diyemem kardeşime ama neden karıştı onu ilgilendirmez diye de düşünürüm.

0|0
    0|0
    • ablam her türlü beni daha çok seviyo o konuda sorun olmaz.

sen olsan bölebir olaydan sonra nişanlınla ayrılırmısın

• Çok seviyorsam kardeşim dövdü diye ayrılmam

• hiç olurmu öyle şey sen girme aralarına.kendileri üstesinden gelir.araları düzelir kötü sen olursun...

0|0
    0|0
  • Eğer nişanlımı çok çok seviyor isem kardeşimi bende döverdim .d

3|0
    0|0
  • ablan seni asla affetmez en doğrusu ablana yardım edebileceğim birşey var mı de konuşmamı ister misin diye sor...

0|0
    0|0
  • uzulurdum..

0|0
    0|0
  • Ablanı çok üzüyorsa demek ki kaşınıyor kaşınma zamanı gelmiş

0|0
    0|0
  • bnce hıc karısma aralarında hallederler

0|0
    0|0
  • Takma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sen karışma ablanın yanında olup destek verdiğini hissettir o yetr ablan için ;)

0|0
    0|0
  • tek gücün yetmıyormu bilader benım ablamlada tartışma olmuştu eniştem arasında ben sözle tehdit etmiştim yetmişti dövme sözle uyar

0|0
    0|0
  • iki kişi arasında olur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • hacı sen o kadarına karısma ama iş yavsaklığa dönerse dalın:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...