Protein tozu alıyorum yanında ne önerirsiniz?

Protein tozu alıyorum yanında ne önerirsiniz. Tablet, protein bar vb. Gibi , markasıyla birlikte tavsiye edebilirsiniz.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Tablet

0|0
    0|0
  • Hangi marka protein tozu kullanıyorsunuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Merhaba
    Ne kadar süredir egzersiz yapıyorsunuz bilmiyorum ama eğer yeni başlamışsanız ve/veya iyi bir beslenme programınız varsa bu tarz takviyelere pek ihtiyacınız olacağını sanmıyorum. Ama öğün atlamak zorunda kalıyorsanız kana yavaş karışan kazein ya da içerisinde kazein içeren karışık protein tozları ve yanında lifli bir bisküvi işinizi görecektir. Onun dışında bu tarz ürünler çok fazla bir fayda sağlamaz; Önemli olan beslenme düzeninizdir. Ben yıllardır egzersiz yapmama rağmen arada bir protein tozu, bir de egzersiz öncesi performans arttırıcı kullanıyorum sadece.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilir ya da özel ders / danışmanlık talepleri için iletişime geçebilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar nasıl cevap yazıyorsunuz. İnsanlar soru soruyor siz saçma sapan cevaplar veriyorsunuz. Düşüncesizliğin bini bir para. Biraz araştırın. Kendinize yazık ediyorsunuz. Soru sormuş insanlara saygınız olsun biraz.

Dostum: öncelikle protein tozu yanında bir şey kullanmak istiyorsan. lütfen aşağıdaki soruları cevaplarsan sana yardımcı olabilirim.

1 - Spor yapıyor musunuz? evet ise ne sıklıkla?
    2 - Protein tozunu hangi amaç ile kullanıyorsunuz? (kas gelişimi, kilo vermek, sağlıklı beslenmek vb)
    3 - Sigara ve alkol kullanıyor musunuz? (sigara: var/yok?) (alkol: hiç, ayda 1, haftada 1, haftada 3-4, her gün)
    4 - Günlük sebze meyve tüketiminiz nedir? (düşük, orta, iyi, çok iyi)
    5 - Herhangi bir sağlık probleminiz var mı?
    6 - Kilonuz, boyunuz ve yaşınız?
    7 - Erkek, bayan?

0|0
    0|0
    • senin beyin damarlarını seveyim protein tozu ile kilomu verilir

• biraz geç oldu kusura bakma.

Bu şartlar altında geriye tek soru kalıyor. Vücut geliştirme sporuna ileriye dönük olarak ciddi bir şekilde yapacaksan kreatin vb gıda takviyelerine ihtiyacın olur.

Yalnız, koşu, bisiklet, fitness vs yapıyorsan ve genelde 3 gün hafif olarak devam ediyorsan,; beslenmene dikkat ederek günlük protein ve karbonhidrat ihtiyacın ile birlikte vitamin ve mineralleri gerektiği kadar tüketmeye devam edebilirsin. Bunun için kendi kilonda günde ne kadar protein, karbonhidrat gerektiğini kolayca araştırabilirsin.

Protein zaten kullanıyorum dedin. Karbonhidratı da eksik alıyorsan protein bar veya yiyecek ile destekleyebilirsin (bulgur, meyve vs) olmadı yine gıda takviyesi var.

Vitamin ve mineral eksikliğin olmadığını anlamak için doktora gidip kan testi ile hangi vitaminlerin eksik olduğunu veya olmadığını kesinlikle anlamalısın. Ona göre işin ciddiyetini anlarsın. Günümüzde çoğu insanın kaçırdığı bir konu. Genelde D vitamini vs eksiklikleri oluyor

• Ona göre vitamin , mineral vb gıda takviyelerine yönelebilirsin. Tabii sebze meyve tüketimine önem vermelisin. Aksatma derim. Ek olarak ihtiyaç duyduğun noktada vitaminler. com dan ihtiyacın olan vitaminleri temin edebilirsin.

• Kreatin olabılır amıno asit de olabılır kanks

0|0
    0|0
  • whey al

0|0
    0|0
  • çikolata ye süper oluyo

0|0
    0|0
  • kreatin

0|0
    0|0