Arkadaşlar sizce nasıl kilo verebilirim?

Sadece yemek yememe 2 3 gün dikkat ederek bile 1 2 kilo değiştirebiliyorum kilomda. Sağlıklı ya da sağlıksız bilmiyorum ama tam 21 gün tatilim var ve bu 21 günde ne kadar kilo verebilirim acaba?20 30 değil elbette.5-15 kilo arası kilo vermek istiyorum. Sizce bu kadar sürede ne kadar kilo verebilirim? :(((( Tam 75 kiloydum. Bu sabah birincide 71.600 çıktım 2. de 72 bilmem kaç. Neyse. Sürekli farklı tartıda tarıtılıyorum zaten. Vücudumu son seferde baya bozdum kötü yığıldı kilom. Onu da düzeltmem gerek. :(( hemde acil. Ama 21 gün yeter mi? :(((

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• 3 ayda 20 kilo verdim

1|0
    0|0
    • hmm. Ben şimdilik 10 kilo yeter diyorum ama 20 kilo vermem gerek sağlık için. Yine de 21 gün az zaman.

• Saat 7 den sonra yemek yeme acıkırsan meyve ye gece abur cubur hiç yeme

• Düzensiz besleniyoruz sanırım ondan. malum öğrencilik :( Denicem. Sağ ol. İnşallah o 10 kiloyu veririm.

En İyi Kız Görüşü

• Her sabah aç karnına bir bardak suyun içine iki üç dilim limon kesip koy onu iç Detox suyu bu düz bir Karina sahip olmanın güzel bir yoludur kesinlikle öğün atlama ve uyumadan 3 saat önce yemek yeme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• çok kilo veremezsin 21 günde ama beslenmenin yanında spor yap sıkılaş verdiğin kilodan daha fazla vermiş gibi durursun. salona git imkanın varsa veya koş, evde video izle onları yap

0|0
    0|0
    • Spor salonuna 21 günlüğüne hiçbiri almaz sanırım. yani 1 aylık desek bile. Sonra sanırım hakikaten çok fazla yağ oranım. :(( Az kas yapmam gerek.

• aynen oda doğru o zaman evde falan yapmaya çalış 😄
      boyuna bağlı uzunsa kilon normaldir

• 21 günde o kadar çok kilo vermek sağlıksız olabilir

0|0
    0|0
    • 10 kilo çok mu 8 kilo olsa :((( isteyince kilo veriyorum ama yine de bazen tıkanıp kalıyorum kilo veremiyorum

• Dengeli beslenmeye çalış her öğün karbonhidrat protein vs almaya gayret et bol su iç biraz da yürüyüş yap çok zorlama kendini yavaş yavaş dengeli sağlıklı kilo verirsin

• İnşallah yaa... Defalarca deneyip geri aldığım çok. Normal metabolizmam bana göre. Şu an için en azından. Arkadaşlarım bana demir depoları dahil baktır dediler. Onlar baktırdı. Kilo almış biri. :_) ondan güvenimde kalmadı ama... yine de dr a da gideceğim.

• 1 yılda 20 kilo verdi annem
    Sabırlı olmalisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...