Benim kadar hayran olan var mı aranızda merak ettim?

Johnny Depp denince akan sular duruyor bende, her filmini sıkılmadan yüzlerce kez izleyebilirim. Adam tam bir mimik ustası her rolede çok yakışıyor. Peki aranızdavar mı?Johnny i benim kadar beğenen başarılı bulan ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• En sevdiğim aktörlerden birisidir. Tam bir karekter oyuncusu olduğu oynadığı filmlerdeki karekterlerin farklı olması ve hepsine hayat verme konusundaki başarısından da kolayca anlaşılabiliyor. Her ne kadar Kaptan Jack ile özdeşleşse de her yönü ile değerlendirilmesi gereken çok yetenekli ve bir o kadar da karizmatik gerçek bir aktör. Başarılarını ve filmlerinin devamını diliyorum.

2|0
    0|0
    • kesinlikle her filme ayak uyduruyor bazen tanımakta bile zorluk çekiyorum ama kaptan jack bir başka ordaki oyunculuğun hakkını fazlasıyla veriyor 5. bölüm de 2015 te vizyona gircekmiş nasıl bekleyecem 2 yıl daha :)

• kesinlikle katılıyorum teşekkürler..

• Rica ederim. :))

Erkekler Ne Diyor 9

• lohnny sevilmezmi yaaa gayet sempatik ve işini iyi yapıyor

1|0
    0|0
  • karayip korsanlarıyla tanıdım takdir edilesi bir aktör her filmi izlenir ama aslen tanınmış bir tiyatro oyuncusuymuş yıllarca bu sanata emek vermiş ustalaşmış

hammış pişmiş yanmış

1|0
    0|0
  • Bizim bir erkek arkadaş da hastasıydı. Zaten hasta olduğunu öğrendikden sonra kestim ilişki mi. Manyak mıdır nedir Adriana Lima, Cameron Diaz varken gelmiş Johhny Depp den bahsediyo.

1|0
    0|0
    • cameron diaz ne la sende zevksizmişsin barbara palvin,doutzen kroes varken.

• neden öyle düşünüyorsun beğenmesi anormal bişey mi :) bende bayan olarak natalie portman la charlize theron u çok beğeniyorum ne olmuş :)

• aklıma geldi bir an öyle yazdım. yoksa jennifer anitsonumu hiç bişeye değişmem.

• en karizmatik rolü 9. kapı bence

1|0
    0|0
  • on numara aktör ve gitaristtir kendileri. çok başarılı buluyorum

1|0
    0|0
  • Gözüne sürme çekmesini hala anlamış değilim )

1|0
    0|0
    • nesini anlamadın hem sürme çekmek günah değil erkeklerde çekebilir peygamber efendimiz de çekiyordu garipsenecek bişi değil bu :)

• ama başka biri sürme çekse hemen gay dersiniz )

• başkası ne düşünür bilmiyorum ama bence bir sakıncası yok :) isteyen istediğini yapsın yakışıyorsa..

• sadece karayip korsanlarında çok iyiydi.

1|0
    0|0
  • depp ve statham'ın tüm filmlerini izlemişimdir.adamlar aktörün kralı

1|0
    0|0
  • sadece sev,

"tapma"...

0|0
    2|1
    • hayran olmakla tapmak aynı şeymi saçmalama pls..

• tamam konuştukça batıyorsun iyice saçmaladın by ..

• işine gelmeyeni "saçma" dye nitelendirirsen,

bana da senin aklını "2 gram" bulma hakkı doğar...

neyse, inmeyeyim seviyene...

Kızlar Ne Diyor 6

• Johnny Depp+Orlando Bloom <3 link</a>

1|1
    0|0
  • Hiç sevmem

1|0
    0|0
  • severim evet filmleri kaçmaz

1|0
    0|0
  • İçinde Leonardo Di Caprio ve Johnny Depp olan tüm filmleri istisnasız izlerim yeminnen.

1|0
    0|0
  • BEn bayılırım o adama.Ama yönetmen olarak Tim Burton'un yeri ayrıdır.Geçen Radiohead ın Creep parçasının klibinde gördüm filmden bir alıntı mıydı yoksa klip miydi anlayamadım ama hem karizmatik hem yetenekli bir harika !

0|0
    0|0
  • ben ben ben :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...