Galatasaray Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Böyle bir ailenin üyesi olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyorum. Sahada ter döken bütün aslanları tebrik ediyorum gerçekten hak ettik sonuna kadar direndik son dakikada atılan golden anlaşıldığı gibi..

Fenerbahçe, Beşiktaş fark etmez bütün taraftarların gururu olduğuna inanıyorum.

Peki siz ne düşünüyorsunuz :)

Güncellemeler:
Dünyanın her yerinde gazetelere TÜRKİYE diye manşet atılırken sizde biraz Türk olduğunuzu hissedip en azından destekliyo gibi görünebilir misiniz ?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• link

01.58-02.02 arası sana gelsin;)

Hele ki Allah'ın izniyle şu Şampiyonlar ligi kupasını falan da alırsak yönetime mesaj atacağım spor bölümünü kapatın diye veya futbolla ilgili konu açılmasını yasaklayın diye daha futbol mutbol konuşulmaz;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Fınal oynar ve ıstegım Barça çıksın sımdıkı rakıp Cuma gunu ortalık kızıscak cekılıslerle

ama her ne olursa olsun Galatasaray ın ortaya koydugu cesurca mucadele ruhu ızlemeye deger.

Tebrıkler Galatasaray

bize bu gururu yasattıgın ıcın yine yeniden GALATASARAY...

1|2
    0|1
  • inanılmaz gurur verici.. 2. yarı daha iyi bir oyun ortaya koysaydık daha da güzel olurdu.. Hep yaslandık.. Ama iyi direndik.. Bütün oyuncularımız formanın hakkını verdi layıkıyla..

Türk olduğunu iddia edip(!) desteklemeyenleri hor görme. Sonuçta insan onlar, insanın her türlüsü var Dünya`da değil mi? O yüzden onlar için sinirini, moralini bozma :) Ben Galatasaraylıyım ama Fenerbahçe`yi desteklerim. Onlar desteklemese de olur sorun yok ;) Çünkü onlar desteklesin diye desteklemem ben, kendi insanlığım bunu gerektirir. Herkesin karakterine saygılıyım, onlar bunu seçiyorsa diyecek söz yoktur :))

0|0
    0|0
  • tebrik ederiz

0|0
    0|0
  • maçtan önce schalke gs ı felç eder.gs ın şansı yok diyenlerin videolarını izliyorum ve gülüyorum

1|2
    0|0
  • dün gece buralar bir korna sesi bir kalabalık görecen:)

0|1
    0|0
    • Azıcık sevinelim bıraksınlarda :D

• NEDEN SEVİNEYİM Kİ ARKADAŞ BEN BUNLARIN TUR ATLADIĞINI ,

BUNLARIN BAŞKANI DEĞİLMİYDİ YILLAR EVVEL MİLYONLARIN KARŞISINDA BU SEVİNÇ SADECE GAYSELİLERİN BAŞKASI SEVİNMESİN DİYEN

BUNLARIN BAŞKANI DEĞİLMİYDİ 14 YIL ARADAN SONRA ŞİKEYLE ESKİŞEHİRİ YENİP ŞAMPİYON OLDUKTAN SONRA MİLYONLARIN KARŞISINDA GAYSEYİ SEVMEYEN ÖLSÜN DİYEN

BEN KENDİ PAYIMA ZERRE KADAR SEVİNMEDİM HATTA SEYRETMEDİM BİLE MAÇI

• ben de seninkinden(:

• fanatik bir futbol izleyicisi değilim ama şunu diyebilirim ki Avrupada Türkiyenin gururudur Galatasaray

0|0
    0|0
  • Maçtan önce bütün Galatasaaylılar ( En azından ben öyle yaptım :D ) koyduk elimizi kalbimize ve bedensel olarak olmasada ruhsal olarak ordaydık. Metin Oktay ruhuyla aslan gibi onayarak kazandık ...

0|0
    0|0
  • Avrupaya gittiğiniz de gurur kaynağınız. Türkiyenin gerçek büyük takımı avrupanın en iyi takımı Galatasaray. Taksim İstiklal caddesin de sadece Gs ın borusu öter.

0|0
    0|0
  • On numara Beş yıldızzz.

1|0
    0|0
  • canım lan onlar benim. hele dünkü maçtan sonra yerim ben onları :D

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle harikalar

hepsini kutluyorum:):)

0|1
    0|0
  • tebrıkler..fransız tohumusun gaysarayy

0|1
    1|1
    • Sen şu meyve veren ağacı taşlama merağı içindeki tiplerden mi oluyosn şmdi ?

• bidi bidi bidi cok bilmişş hadi sevinin seni aglatirdim ama simdi önemli işlerim varr :)

• fak yu madır man

• Biz GALATASARAY CUMHURİYETİ değil TÜRKİYE CUMHURİYETİ'nin GALATASARAYLI evlatlarıyız.

0|0
    0|0
  • tğrk takımı olmadığını kulüpte mason odası ve formada zorla ay yıldız taşıdığını bilmek yetiyo..

1|0
    0|1
    • Falanlar filanlar :)

• link

İlk çıkan 6s forması. Nerde türk bayrağı ? Büyük bir tepkiden sonra ikinci forma ;

• link

Tepkiden sonra türk bayrağı..

• GALATASARAY TÜRKİYEDİR !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• galatasaraylı olmak en büyük mutluluktur

0|0
    0|0
  • Ben akşamki maçı ilk yarı hariç hak ettiğimizi düşünmüyorum. Shalke ikinci yarıda çok güzel oynadı ama muslera süperdi...Şansımıza ve musleraya şükredelim yoksa 1 gol azdı bile bize.

0|1
    0|0
    • Muslera gibi bir kalecimz olmasa çok kötü bir durumda olablirdk tabi

• ALdık mı ? Aldık :) Demek ki bizm hakkımızmış gerisi boş laf :)

• Öyle tabi..

• candir cannnnnn Galatasarayy ...mutluluk verici gurur veric :))

0|1
    0|0
  • link

Koy Elini Kalbine Taraftarın Orada Galatasaray..

0|1
    0|0
  • Tebrikler Galatasaray!

0|0
    0|0
  • harika zaferdi

0|0
    0|0
  • gururlandık çok güzeldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...