Amatör bir futbolcuyum ve İstanbul a gitmem gerek ne yapacam?

Arkadaşlar ben Hatayspor da oynuyorum ve Beşiktaş A2 takımından teklif geldi ve bende Beşiktaş lı olduğum için transfere sıcak bakıyorum ama aylık 1200 verecekler sizce az değil mi? Yani orada nerede kalacam bilgisi olan beni bilgilendirsin lütfen :)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• kalacak yer ayarlarlar tabiki.. gitmezsen ilerde çok pişman olursun.. ya amatör kalacaksın ya profesyonelliğe ilk adımını beşiktaşımda atacaksın :)

0|1
    0|0
    • Ben Beşiktaş'ın efsanesi olmak istiyorum :) ve desteğe ihtiyacım var :)

• mario gomez gibi olunca benide tanımazsın artık :)

• Ben İbrahim toraman gibi olacam ve :) zaten tanışmıyoruz ki abla :) gizleden çık tanışalım :)

En İyi Erkek Görüşü

• Git parlarsın biraz daha iste asgari ücretten bile az falan de hayatın söz konusu belki tv de izlicez

0|1
    0|0
    • Mantıklı diyorsun aslında mevkim defans boyum 1,80 ve çevrem hızlı olduğumu söylüyor ama takımıma fayda edememekten korkuyorum işte ve orada nerede kalacam tesislerde mi?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kalacağın yeri ayarlamazlarsa cok zorlanırsın, geçinemezsin İstanbul'da bu parayla

0|1
    0|0
    • Peki bu konuyu özel görüşsem anlayış sağlarlar mıki :)

• Hataydayken az para briiktir ilk zamanlar için

• İnşallah bakalım inşallah :D

• Otelde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Orada kendini gösterirsen misliyle kazAnirsin

0|1
    0|0
    • Eyvallah sağılasın Master kardeş :) inşallah A takıma çıkmayı planlıyorum

• benimde kardeşim Rize karmasına seçildi milli takım seçmelerine gitti ama hocası değiştiği için Şu an yedek bitirdi çocuğu şerefsiz hoca. İmkanın varsa direk git paraya bakma hayatın kurtulur

0|1
    0|0
  • Birincisi sen daha şimdiden parayi düşündüğün için başarılı olacağını zannetmiyorum.
    Ikincisi zaten iyi bir oyuncu olsan da olmasan da seni dışarda birakmazlar.
    Üçüncüsü başarılar...

0|1
    0|0
    • 1. para benim için 2. planda ve ben asla para için takım değiştirmem ama Beşiktaş lı olduğum için gidecem kendimi geliştirmek için...

• Hayır asksa ben Hatay da 2 bin alıyordum ondan ve benim aklımda Beşiktaş'ta parlamak ve Beşiktaş'tan ayrılmamak var Ben asla artist olmam çünkü benim ailem fakir şu anda İstanbul'a Nasıl gidecem diye plan yapıyorum :) ailem destekçim ama işte inşallah giderim :( çok istiyorum gitmeyi :(

• Hala para diyorsun ama :)

Yükleniyor...