Takımınız dışındaki diğer Türk takımların Avrupa maçlarını destekler misiniz?

dün galatasarayın schalke zaferinde arkadaşlarla maçı izledik tek gsli benim diğerleri bjk veya fbliydi galatasaray hücum ettikçe korkuları dotlerine kaçıyordu neyse siz diğer türk takımların avrupa maçlarını desteklermisiniz yoksa takımımdan başka takım tanımam mı dersiniz?

• Her sekilde desteklerim
    59% (147)68% (192)64% (339)Oy Ver
  • Sadece takimimi desteklerim
    19% (48)16% (46)18% (94)Oy Ver
  • Once destekler sonra kostekleriz
    10% (25)9% (24)9% (49)Oy Ver
  • Biz cekemiyoz be haci
    12% (29)7% (20)9% (49)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
47|48

En İyi Kız Görüşü

• Türk takımlarından biri yabancı bir takımla oynuyorsa benim için gs fb ts değil bir türk takımı yabancıya karşı oynuyor demektir :D hangi takım oynarsa oynasın desteklerim . Yabancıları desteklicek değilim ya :)) eğer kendi aralarında oynarlarsa sadece takımı mı tutarım :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 46

• Desteklerim tabi ki , maça gitme şansım olsa giyer formasını tezahurat bile yaparım ...

3|3
    0|1
  • Bir galatasaraylı olarak diğer takımların avrupa maçlarını bizim alehimize dahi olsa destekliyorum.Yalnızca futbol da değil fenerbahçe bayan voleybol takımını çok başarılı buluyorum ve hiç kaçırmadan maçlarını takip ediyorum.Ülkemizin gururu olan takımlarımızı desteklememin bana bir sakıncası olmadığını düşünüyorum.

1|4
    0|0
  • Fenerbahçe'yi hiçbir şekilde desteklemem..Onlar zaten " cumhuriyet " ya kendilerini öyle görüyorlar.. :/

4|2
    4|2
  • desteklerim tabi gavur değiliz de, galatasaray da yenince direk fenere çamur atmaya çalışıyor. face de ne kadar gs li varsa, hepsi darısı fenevin başına v.s. gibi laflar yazdı, fotolar paylaştı. Arkadaş kendi galibiyetinize sevinsenize. Ama yookk, illa fenerin karısı olduklarını gösterip nazlanacaklar.

0|0
    1|0
  • sınır dışına çıktığı an bütün takımlar aynıdır benim gözümde

2|2
    0|0
  • Açıkçası fenerbahçeyi desteklemem.Ben galatasaraylıyım hiç bir fenerli bizi desteklemiyor bende onları desteklemem.

2|1
    2|2
    • iyi yaptin ;)

• sennaptın öyle. ben fenerliyim. her şekilde kim olursa olsun desteklerim. ama galatasaraylıların fener düşanlığı hiç hoşuma gitmiyor. düzeltin şunu be :D

• fenerliler daha düşman emin ol, onlar öyle yapmasa bende yapmazdım.istisnalar olabiliyor.

• desteklerim tabi ki...

1|1
    0|0
  • evet yabancı takıma karşı Türk ise bende Türküm tabiki desteklerim

1|1
    0|0
  • Desteklerim. Koşulsuz.

Bir de hayalim var...

UEFA kupasını kazananla Şampiyonlar ligini kazanan maç yapıyor ya, işte o maç Fenerbahçe - Galatasaray arasında olsun, Avrupa sussun, oturup Türkiye'yi izlesin.

Ama bir düşünün ya, yemişim lig derbisini, böyle bir heyecan olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Fener hariç herkesi desteklerim.

2|2
    2|3
  • fenev hariç hepsini desteklerim.

2|2
    3|4
  • link Ne desem inanırsın.. : ) ?

1|2
    0|2
    • sen bide benim burdaki turkleri gorsen schalke gol atinca sevincten uctular ama mac sonu aglayacaklardi :)))))))

• takma ;)

• link

linke karşı link :D

• desteklerim önemli olan adımızın duyulması

1|2
    0|1
  • eger desteklemezsek o zaman da turklerin milli duygularina bak daha kendi takimlarini desteklemiyorlar denecek. her turlu desteklerim. milli duygu budur.

1|1
    1|0
  • koyu fenerbahçeliyim ama o maçta benim için önemli olan galatasaray değil temsil ettiği ay yıldız önemliydi onun için desteklerim

1|3
    2|2
  • Desteklerım netice olarak ülkemizi temsilen oradalar gurur verici birsey

2|2
    1|1
  • Hayır desteklemiyorum. Liverpool maçında bizimle alay eden arkamızda durmayan takımı ve taraftarlarını mı destekleyeceğim tabi ki de hayır . Biz şerefli insanlarız satmayız satılmıyız.

0|2
    2|3
  • Hangi yabancı takımla yaparsak yapalım galatasaray hep rakibimizi destekledi pankartlar açtı zaten nefret ediyorum asla desteklemem sadece FENERBAHÇE

0|0
    2|1
  • normalde Galatasaraya karsı antipatim olmasına ve koyu beşiktaslı olmama ragmen hangi Türk takımı olursa olsun desteklerim

1|1
    1|0
  • fener bahçe olmasında hangi takım oluyorsa olsun desteklerim. :) hoş zaten biz desteklesekte onlar sadece beceriksizliklerni sergilerler ama hadş neyse.

1|2
    4|4
  • fenerbahçeliyim diğer takımlarımızın avrupa maçlarınıysa her zaman destelerim . hangi takımın olduğu hiç önemli değil

0|1
    1|0
  • desteklerim cünkü ülkemi temsil ediyor :)

2|3
    0|0
  • Dürüst olacağım.Takıma bağlı.Feneri hiçbir yerde desteklemem.Ama diğer takımları desteklerim

3|2
    4|3
  • Sonuçta Türkiye ye yara sağlayacak bir maç tabiki de gs yi destekledim bukalemun değiliz Allah'a şükür.

0|1
    0|0
  • önce destekler sonra kösteklerim valla. :D mesala galatasaray, türk takımı canım türk futbolunu dünyaya başarılı bir şekilde sunsun diye düşünürüm ama geldiklerinde hay öyle takımın bir başarı yakalarlar 40 yıl susmazlar :D

1|2
    2|2
  • tabi ki desteklerim sonuna kadar neticede ülkemizi temsil ediyor her takım.mesela fanatik bir Galatasaray lıyım Fenerbahçe yi sevmem aslında ama inşallah yenerler bugün...

2|1
    1|0
  • Tabii ki desteklerim. Sonuçta ülkemi temsil ediyor.

1|1
    0|0
  • Desteklerim. Neden kendi ülkemizin takımı varken gidip başka bir ülkenin takımını destekliyim ki.

1|1
    0|0
  • Evet desteklerim...

0|1
    0|0
  • Evet desteklerim.

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    16

Erkekler Ne Diyor 48

• Ülkemin bayrağını dalgalandıran herkesi desteklerim

4|1
    0|1
    • Ortalık karıştrmak gibi bir niyetim yok olmadı olmaz da.. Önceden beri süregelen bişi bu..Yine bunlara rağmen desteklerim dedim zaten ben beni hedef göstermeyin şimdi..

• şaşkınım

• farklıyız ama bu şekilde değil. Dün bize şerefsizlik yapan burak için bugün hadi be burak bir gol at be adamsın diyemem .

• Fenerbahçe hariç her Türk olan her takımı desteklerim. Fenerbahçe zaten kendisi bir cumhuriyet. Fenerbahçe cumhuriyeti vatandaşları desteklesin onları .

2|3
    1|1
  • Hasta BJK liyim SALI günü arkadaslarla GS maçını izledim arkadas GS li 3, golde ondan çok sewindim... :) ama GS Süper ligde herhengi bir takımla maç yapsın o takımı tutarım ayrı... Bu aksamda normalde hiç sewmediğim takım FENERBAHÇE li olucam.. Aynı şekilde FB de Türkiye deki hangi takımla maç yapsa karşı takımı tutarım... ;)

0|1
    0|0
  • Desteklerim, destekledim,desteklemeyede devam edeceğim sizin görüşleriniz hiç önemli değil benim doğru bildiğim desteklenmesi gerekiyor.

1|1
    0|0
    • kin ve husumet insanın kalbini karartır , hiç çıkmayan kirdir ... ;) insan olmak önemli

• ne kadar guzel bir soz bu yaw

• ben 23 yaşıma kadar hep türk takımlarını avrupada destekledm... 5 ay falan önce bile gs braga maçında gol yiyince en çok sinirlenen kafayı yiyen bendim... izledğm yerdeki gs formalılar sadece tırnaklarını yerken ben yerimde duramıordum... sonra bir baktım.. gs liler küçük dağları ben yarattım havasına girdi... herkesi küçümseyip kendilerini en büyük görmeye , taraftarlarının en ateşli seyirci oldğunu sanmaya başladı.. sonra burak yılmaz kendisini yere atarak bjk maçında puan kazandırdı takımına ve sevindi .. sonra melo milleti kışkırtmaktan başka birşey yapmadı.. galeyana getirdi karşı takım taraftarlarını.. zaten gergin olan ortamı gerdi.. sonra anadolu takımlarıyla gs nin oynadğı maçlarda gs taraftarı her düşme pozisyonunda hakemi etkilemeye çalıştı.. bağırdılar her seferinde görmedikleri pozisyona bile çılgın gibi..ardından o düşük bütçeli anadolu takımlarını ezdiler.. zaten düşmüş olan manisaspora muslerayla gol attırıp nasıl bir kafaya sahip olduklarını kimseye saygılarının olmadğını gösterdiler.. ben de ogünden beri gs den gıcık alıyorum arkadaş... artık eskisi gibi desteklemiyorum..biz atletico madrde elenirken geçen sene onlar bıyık altından gülüordu di mi.. şimdi adamlık taslamaya çalışmamalı bunlar... ayrıca son sözüm.. gs 2 senedir başarılı .. iyi oyncular transfer ediyr iyi oynuor die binlerce ortadaki adam gs takımını tutmayı başladı... başarsızlk olnca da taraftar yeniden azalıo...bu da bir garip.. beşiktaşın yapısına aykırı bu zaten... sevinmek için sevmedk biz seni diyerek yazımı tamamlıyorm... yorumlarınızda siz de benm gibi mantıklı yazarsnz inş

0|0
    0|0
  • Dünyada Avrupada Türkiyede Tutulacak Tek Takım Galatasaray! SADECE GALATASARAY En Kötü Günlerimiz Diğerleriyle Geçmedi Bize Asaleti Mutluluğu Üzüntüyü Herşeyi En Güzel Şekilde Yaşatan GALATASARAY'dır! Diğerlerini Tutmam ;)

0|1
    0|0
  • Desteklemem.

Tek temellim vardır ki Galatasarayın PSG ile eşleşmesi iki tane fransız takımının kapışması bir hayli hoş olur değil mi ? Bence öyle bekliyelim görelim.

1|1
    1|2
  • Ben eskiden desteklerdim ama 8-0'dan sonra diğer takimin taraftarlari gerçek yüzlerini gösterip, mutlu olup, sevinçten nasil dalga geçeceklerini şaşirdiklari günden itibaren desteklemiyorum. He tabi karşi takimida desteklemiyorum nötrüm bu konuda. Gerçi son gs maçinda gs gol yiyecek diye çok gerildim ama istisna :)

0|0
    0|0
  • feneV dışındaki tüm takımlarımızı desteklerim

1|2
    1|2
  • ölürüm de feneri hiçbir maçında desteklemem :)) Galatasaray <3

1|1
    2|2
  • beşiktaşlıyım,ama feneri asla desteklemem.galatasarayı bile desteklerim ama feneri aslaa

0|1
    1|0
  • Maçları çok fazla takip etmesem de her takımı sonuna kadar desteklerim. Sadece Avrupa maçları falan değil her maçta ülkemin takımlarını desteklerim, desteklemesem bile hakkıyla kazandıklarını kabul eder tebrik ederim. 90 dakika o futbolcular o sahalarda koşturuyor sırf 1-2 gol atıp taraftarı sevindirmek için. Antrenmanlar da çabası. Ben bu adamları destekleyen kişilere nasıl küfredip köstek oliyim. Ama ne kendi takımımın marşlarını ne de maçlarını çok iyi bilirim. Bir kaç marş biliyorum başka yok ama kadroya ve durumlara bakıyorum ara sıra.

0|0
    0|0
  • öyle davranan kişiler var anlamıyorum. arkadaş Türk Takımı olarak Avrupa'ya gidiyorlar. sonuçta aldıkları her sonuç Türkiye adına ben Fenerbahçe'liyim ama salı akşam Galatasaray'ı destekledim tur atlamasına da sevindim bu akşamda Feneri destekleyeceğim diğer arkadaşlardan da bunu bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Büyük heyecanla izlerim. Taraftarından bir farkım olmaz fakat kutlamalar sırasında diğer takımlara edilen küfürler sevincimi gölgeler. Yani sevincinizi paylaşın, gülün, oynayın, beraberce eğlenin işte. En sevdiğiniz insanlar arasında o küfür ettiğiniz takım ve taraftarları yok mu? enteresan...

0|0
    0|0
  • Hiç kimse bana gsyi dışarda destekletemez.. Beşiktaş olabilir.. FENERBAHÇELİYİM..

0|0
    1|3
  • gs yı kafadan desteklerimde yanımda bir fbli varsa artist artist konuşursa yenilsinde kapansın şunun çenesi derim doğruya doğru fbliler çekilmez derecede havalı oluyorlar:))

0|0
    0|0
  • mantıklı olsa da pratikte pek olmuyor. neden dersen gs kazanınca en yakınımdaki adamlar benim tuttuğum takıma sarıyor :) ben de dıştan desteklemiyor görünüyorum

0|0
    0|0
  • Türkiye'yi temsil ediyor sonuçta, bir nevi milli maç kabul ederim ve desteklerim. GS

1|1
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak evet desteklerim.

0|1
    0|0
  • fenerbahçe 3 kulvarda şampiyonluğa koşar adım gidiyoor...:)))

0|0
    0|1
  • Her sekilde desteklerim*

0|0
    0|0
  • tabiki de her zaman

0|0
    0|0
  • Evet bunu yaptım 6s uefa kupasını aldığında çıktım deliler gibi bağırdım bayrak salladım süper kupada finalindede ona keza ama ilk FB-6s maçında yenildiklerinde bizim uefa kupamız var sizin neyiniz var dediklerinde bıraktım o işi

0|0
    0|1
  • Her sekilde desteklerim

0|1
    0|0
  • yenmelerini diliyorum o kadar

0|2
    0|0
  • Galatasaray'lıyım Ama Avrupa maçlarında sanki kırk yıllık fenerli gibi Fenerbahçe'yi destekliyorum :D

0|0
    0|0
  • Hala Madrid!

0|0
    0|0
  • Valla normalde desteklerim ama bu taraftarların ciğersizliği yüzünden desteklemek istemiyorum ama açıkça yenerlerse yüzüme belli etmeden içten içe seviniyorum.

0|0
    0|0
  • desteklenmez sonra yine havalarını bize atıyolar mesela dün çoğu cimbomlu schalkeye koymadan çok şimdi fn lilerin hali nolacak diye dalgalardalar. ermeniler,israilliler,rumlar hariç o maçlar berabere bitsin

0|0
    0|1
  • a her şekilde desteklerim eğer türk takımını desteklemesemde onun rakibini asla ama asla desteklemem bize ters bu rakibini desteklememem umrumda olmaz ne yapıp yaptığı ama yinede insanlığımdan desteklerim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18
Yükleniyor...