Internet ortamından tanıştığınız biriyle

internet ortamından tanıştığınız biriyle ne gibi ilişkiler yasadınızya da yasamayı düşünürmüsünüz. bu tür ilişkilere nasıl bakıyorsunuz..

0|0
59

En İyi Kız Görüşü

• Netten tanısıp cıktığım cocuklardan bir hayır gelmedi ama arka mahallede kısmetimi buldum mutluyum :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• çok mutluyuz reeldede görüştük şimdide sevgilim

0|1
    0|0
  • sohpet edebildiğine dua etsin :D

0|2
    0|0
  • 2 tane sevgılım oldu 2sınıde faceden budum reelde bulamıyorum sıra3ucunde

0|0
    0|0
  • internetten başlayan ilişkiler pek sağlıklı olmuyor 1 kere yaşadım ve olmadı mesafeler vardı ve nette tanıdığım kişiyle normal de tanıdığım kişi arasında dünyalar kadar fark vardı iyi oynadı yani

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu soruya internette tanışıp mutlu bir beraberliği olan ve devam eden herkes olumlu cevabını verirken hiç yaşamamış veya kötü bir şekilde sonuçlanmış olanlar olumsuz cevap verecektir.

Burası geniş bir alan olduğu için kendini daha çok kişiye tanıtabilir ve daha çok kişiyi tanıyabilirsin. Ancak sanal bir ortam olduğu için ne kadar iyi tanıyabileceğin sorununu doğurur.

0|1
    0|0
  • Ben aşık oldum..hemde daha görmeden sadece konuşarak. Sonradan oda bana aşık oldu ama kavusamadik...hala seviyor hala seviyorum ama gorusmuyoruz.

0|0
    0|1
  • insanlar burda internette konuştukları gibi belki yüz yüze bu kadar rahat konuşamıyorlar

1|1
    0|0
  • toplam 10 ilişkimin 7 si net temelliydi, ve reel temelli olan 3 ünden çok daha dürüst ve uzunsüreli ilişkilerdi.

Hosenfeld avcılarına sağlam bir vuruş kaynağı cevap verdim bak..etiketlenmediğim her ne kaldıysa söylesinler

0|0
    0|0
  • sevgi saydı

dostca sohbet

fikir paylaşımı

başka ne olabilirki

1|0
    0|0
  • çok mutluyuz reeldede görüştük şimdide sevgilim

1|0
    0|0
  • fark yok herşey yaşanabilir.önemli olan kafa dengi biriyle karşılaşmak