Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu için hangi takımı en büyük aday olarak görüyorsunuz?

Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu için hangi takımı en büyük aday olarak görüyorsunuz?

• Barcelona
    38% (57)38% (103)38% (160)Oy Ver
  • Bayern Munchen
    4% (6)18% (49)13% (55)Oy Ver
  • Real Madrid
    44% (65)25% (69)32% (134)Oy Ver
  • Diğer(Belirtiniz)
    14% (21)19% (50)17% (71)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Anketi de oylayalım lütfen
GS'yi koymadın diyenlere hitaben şu güncellemeyi yapıyorum.GS'yi koymanın malaga ya da juventus'u koymaktan bir farkı olmadığını düşündüğüm için koymadım.yeterince açıklayıcı olmuştur umarım bu arada ben de favorimi yazayım.Bayern Munchen'i şampiyonluğu en yakın takım olarak görüyorum.
Burası demokratik bir ülke isteyen cevabına gs yazsın karışacak değilim ama Almanya liginde lider Bayern Munchen'in 27 puan gerisindeki üstüne üstlük 6-7 eksik ile gs karşısına çıkan schalke'yi öyle dirile eledi diye kimse bana gs'yi niye ankete koymadın demesin.bi türk takımı avrupanın en büyük kupasını alırsa hepimiz seviniriz ama duygulara göre değil mantık çerçevesinde iyi analiz ederek düşünmeyi ya da bilmiyorsak bilmediğimiz konular hakkında yorum yapmamayı öğrenmeliyiz
Yukarıda yaptığım güncellemelerde GS'yi neden ankete koymadığımı açıklamaya çalışmıştım ama futbol ile ilgili bilgi seviyesini gözden geçirmesi gereken ve anlamamakta direnen insanlar vardı.şimdi neden koymadığım daha iyi anlaşılmıştır umarım.
Yukarıda yaptığım güncellememde Bayern Munchen'i şampiyonluğa en yakın takım olarak görüyorum yazdığımda yadırgayan 1-2 arkadaş vardı hatta bayern munchen gs'ye çıksın eleyelim de gör diyen ve futbol ile ilgili bilgi seviyesini gözden geçirmesi gereken biri de vardı şimdi neden bayern munchen'şampiyonluğa en yakın takım olarak gördüğüm daha iyi anlaşılmıştır umarım bazı arkadaşlar yavaş yavaş amigo gibi maç izlemeyi bırakıp futbolun ne demek olduğunu öğrenecek acelesi yok :)
Bu son güncellememdir. evet 2,5 ay önce belirttiğim ve yukarıda güncellemeye de yazdığım gibi bayern şampiyon oldu.gs'nin şampiyonlar ligi şampiyonu olabileceğini zannedecek kadar futboldan anlayan kişilere son olarak selam yolluyorum.

0|0
34|93

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 33

• Galatasaray alır diyenlere ya gülmüşler ya eksi puan vermişler. Eğer, Galatasaray alırsa (ki alması ihtimaller dahilinde ) bu soruyu umarım hatırlarlar..

3|3
    0|3
    • Bu soruyu umarım hatırlarlar demiştin de bak yukarıya yazmışım.bayern munchen'i en büyük favori olarak görüyorum diye ve bayern oldu.sen de hatırladın mı soruyu

• He aylar sonra buralara kadar tekrar bakıp uğraşıp cevap yazmışsın hatırladım zahmet olmuş..

• Galatasaray'ı koymadığın için tek yıldız verdim soruna. Takımım olmayacaksa kim olursa olsun ilgilenmiyorum

4|3
    1|8
    • istiyorsunuz diye sorsaydım gs'yi de koyardım.ben hangi takımın şampiyon olmasını istiyorsunuz diye sormadım mantıken hangi takımı şampiyonluğa yakın görüyorsunuz diye sordum o yüzden de şıklara şampiyonluğa yakın takımları koydum.bu takımların arasında galatasarayın da olması gerektiğini düşünenin futbol bilgisinden de zekasından da şüphe duyarım bu arada

• Mantık olarak yarı final veya final yolu gözükmese de biz bu düşünceden vazgeçmeyiz dost. Buradan ilerisi yoksa çıkmasınlar o zaman maça. Mantıklı düşünün '' Galatasaray,Barcelona`yı Madrid`i mi yenecek'' gibi düşüncelerle geleceksen Galatasaray`ın adını ağzına alma. Ne olursa olsun ben ilk başa yazardım Türk takımını.

• hayal dünyası

• Gassaray nerde nannn avrupanın kralını nasıl koymazsın

1|0
    1|1
  • Ben galatasarayın olabileceğini düşünüyorum.

3|2
    0|2
  • Galatasarayya da malaga diyorum ben :D

1|1
    0|0
  • Niye şıklarda GALATASARAY yok?:((Belki zor ama imkansız değil.İnanmakla başlar her şey!

5|1
    0|3
  • real madrıd

1|2
    0|1
  • Galatasarayyy :)

1|2
    0|1
  • Bu kinin kime msg?Biz turkuz ve turk takimini desteklememiz de gayet dogal.Sen gGalatasarayi kucuk goruyor olabilirsin ama destekleyenlere saygi duyman gerek.O kadar da hafife alinacak bir takim degil Galatasaray.Elenmis olabiliriz ama bu dalga gecmeyi gerektirmez.Ayrica takimimla gurur duyuyorum.Cok da guuzel temsil ettik ulkemizi.Kim sampiyon olursa simdiden tebrik ederim.

0|1
    0|0
    • yok pepeeecim son yaptığım güncellemeyi yanlış anladın Bayern Munchen'i cl şampiyonluğu için en büyük favori görmemi yadırgayanlara yönelik yapmıştım gs ile çok alakası yok ;)

• Bazıları da Uefayı alabileceklerini düşünecek kadar iyi anlıyolar futboldan :P

Kendlerini Galatasaray sandılar garibanlar yazık!

• fenerbahçe de alamaz şampiyonlar ligini ama uefa'yı bir ihtimal alabilirdi.gs de alabilir ben objektif konuşuyorum :)

• Barcelona alır bence de umarım ya Galatasaray Galatasaray alamıyorsa R.Madrid alsın istiyorum.

1|1
    0|0
  • galatasayım nerde beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmm?

1|2
    0|1
  • Kalbim Galatasaray'ımla <3

2|3
    0|1
  • Gönlüm GALATASARAY'dan yana haliyle... ama alacak olan Real Madrid

2|1
    0|0
  • Türkiye'den takım varken ayrıca bu takım benim takımımken diğerlerine yorum yapmaya ne gerek var :)

2|2
    2|2
  • Guardıola nerde şampiyonluk orda :D Bayern Munchen

1|2
    1|2
    • guardiola gelecek sezon bayern munchen'in teknik direktörü olacak.şu an bir alakası yok :)

• aynen karizma akıyo paçalarından :D

• iyi diyosunda guardiolada zaten "keramet iyi futbolcuları bir araya toplamakta, gerekenini sahada sergilerler." diyor zaten yani bayernde nerde o kadar yıldız oyuncu geçen senede chelsea ye kaptırdılar şampiyonluğu.

• barcelona sever atar

0|0
    1|1
  • cuma günü kuradan sonra söylerim fikrimi :D inşallah real madrid- barcelona eşleşirler :D

1|0
    0|1
  • hala madrid hala madrid !

noble y bélico adalid !

0|1
    1|0
  • 5 güncelleme hakkımız var mı? 3 ten fazla olmuyor diye biliyordum :)

0|0
    0|0
  • galatasaray neden şıklarda yok?

1|1
    0|0
    • şampiyonlar ligi şampiyonu olma ihtimali düşük diye yok.

• görürüz :)

• O kadar sinirlendim ki tavırlarına saygıda kusur etmek istemiyorum. Şu anda Galatasaray`ın şampiyonluğu 1e 57 veriyor.

2000'de 1`e 250 vermişlerdi. Ama biz Leeds United`i eledik ve kupayı kazandık. Maç oynamadan kazanılmıyor. Başlatma mantığına falan kapat anketi.

• barcelona .

1|0
    1|2
  • Real Madrid

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar Ligi kupası bu sene bizim. Gs <3

1|0
    0|0
  • BARCA ! BARCA ! BARCA !

0|0
    2|1
  • Real Madrid şampiyonlar ligi kazanir ve şampiyon olur :)

0|1
    1|0
  • Barcelona alır ya..

0|0
    0|0
  • Bayern

0|0
    0|0
  • finali barcayla kim oynayacak diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • C dedim ama B isterim.

0|0
    1|1
  • bayern ya da barca

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 93

• Galatasaraya, Malaga-Porto eşleşmesinin galibi gelirse yine denk bir maç olur ve yarı final gözükebilir. Diğer takımlara karşı şansları düşük, eşleşmeler büyük rol oynayacaktır. Bu senenin en flaş takımı Bayern Münih ve bana kalırsa kupayı alacaklardır. Çünkü hem Barça hemde Madrid inişli çıkışlı performanslar gösteriyolar. Şampiyonlar ligi istikrar ile kazanılır

0|2
    0|0
  • düne kadar bayern münih çok favori gibiydi ama barça öyle bir mesaj verdi ki bir çok kişi favori oldu gene

bu arada gs diyenler tabiki kendi takımlarını görmek ve övmek istemeleri normal ama biraz mantıklı olsunlar mesela portoya da malaga şampiyon olabilir diye düşünüyorlar mı gsyi bu takımların arasına sokacak özelliği nedir

0|1
    0|0
  • gönlümüzden geçen Galatasaray, hani bir aksilik olurda alamazsak real alır...

2|0
    0|3
  • kızların futboldan anlamadığı yine aşikar. gs diyenler var bide kabul ediyolar zor ama imkansız değil diye.Gs yi kötülemek istediğimden değil ama türk kulupleri için şuan gs nin olduğu yer bizim zaten finalimizdir kupayı kazanmışcasına değer veririz. fb-gs-bjk karması yapılsa yine gsnin çeyrek final başarısını elde eder en fazla bizim ederimiz bu

0|1
    0|0
  • B.Münih

0|1
    0|0
    • Aslında güzel bir final olur dortmund vs bayern ama ben real madrid vs bayern istiyorum daha güzel olur bence

• şimdi baktım evet 97 juventusu 3-1 yenerek almışlar finalde.evet güzel bir kadrosu varmış

• o başarıdan sonra mali krize girdi dortmund elindeki yıldızları satmak durumunda kaldı hala da eski bütçesi yok dortmund'un kadrosu yarı finaldeki diğer 3 takıma göre çok daha ucuzdur ama çok kaliteli bir teknik direktörleri var

• Gönüllerin şampiyonu

GALATASARAY

3|0
    0|2
  • barcelona sebebını yazmama bıle gerek yok GALATASARAY ımız ıcın sımdı kı hedef yarı fınal ınsallah tekrar bır tarıhı basarıya daha ımza atarız

0|1
    0|1
  • Benim Favorim Madrid ya da Barça Galatasarayında alabileceğini düşünüyorum çok zor ama imkansız değil bu sene olmasa bile 5 sene içerisinde o kupayı müzemize götüreceğiz

1|0
    0|0
  • Ne kadar saçma bir olasılık yahu gs koymadı diye yerden yere vurmuşsunuz aynı şeyi Türkiye ligi için düşünün anket yapıyoruz şampiyon kim olur diye fb,bjk.gs birde trbzon koyuyoruz matemetiksel olarak kasımpaşanın antalyanın bursanın da şampiyonluk şansı var onları koymayınca neden kimsenin sesi çıkmıyor?

0|0
    0|0
  • Real Madirid en sevdiğim yabancı takım ama barça tam bir turnuva takımı ,en kötü hali bile finale %100 aday bence.

0|2
    0|0
  • dortmund şampiyon olacak. parçalar öldürür gebertir bütün takımları. barça çıksa 6 çakar barçaya o derece.

0|0
    0|1
  • bide burda 6s diyenle rolur şimdi raslantı eseri bir maç kazandılar

0|2
    1|1
  • Gs diyenler playstation ı kapatıp uyusun artık lkjşlkjlk

0|3
    0|0
  • Barcelona.

0|0
    0|1
  • galatasarayı buraya yazmayan i*ne olsun

,

1|0
    0|3
    • gs'nin burada olması gerektiğine inananın bişey olmasına gerek yok zaten gerizekalının teki olduğu için

• barcelona favorim

0|2
    0|1
  • Barca ve Madridi seçen vatandaşlar %99 fenerlidir. Yoksa bir Galatasaraylıya da galatasarayın kazanmasını isteyenler bunları sona bırakır.

1|0
    0|2
  • messsiiii bu çocuk neyin nessiii

0|1
    0|0
  • Bayern Munich.

0|1
    0|0
  • Barça agaaa... Milan a 4 attıktan sonra bunlar yine sampıyon dedim :) İNSALLAH GS nin karsısına çıkmaz finalde çıkar ... ya da finale kalırsa GS barça olmasın o takım ;) :)

0|0
    0|0
  • galatasaray !

0|0
    0|2
  • bu eşleşmelere bağlı tabiki barçayı görüyorum ama yeni teknik adam sanki guardiyolaya göre birazdaha alt seviyede esleşmeler tahminimdeki gibi olursa galatasaray bu sene final oynicak diye düşünüyorum barçayla

0|0
    0|1
  • Galatasaray'da konulabilirdi şıkların arasına Madrid dedim.

2|0
    0|2
    • Galatasarayı niye koyuyorum şıkların arasına almanya liginde liderin 27 puan gerisindeki üstüne üstlük 4-5 as oyuncusundan yoksun sahaya çıkmış schalke'yi ıkına sıkına yendi diye mi

• Orası şampiyonlar ligi sonuçta ve Tek Türk takımı da Galatasaray ona istinaden koyabilirdin;)

• Bayern münih diyorum ben

1|0
    0|0
  • galatasaray tabi ki :)

0|1
    0|1
  • c dedim çünkü ligi kaybettiler, ellerindeki başarı sayılabilecek tek şey bu. barcelonayı sevip saysamda kralın takımı bence çok daha şanslı bu sene. ama umarım bayern olur, adamlar makina gibi top oynuyorlar.

0|1
    0|0
  • Bayern çok saglam takım..

0|1
    0|1
  • Galatasaray nerede oda avrupanın en iyi takımlarından 8.si.

0|0
    0|0
  • Barça bu sene affetmez gibime geliyor

0|1
    0|1
  • Yanlış bileni dövmüyorlar ya.

Galatasaray

3|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    63
Yükleniyor...