Şampiyonluk mu nezaket mi ?

2008 sezonunda

Fenerbahçe- Ankaraspor maçında

Fenerbahçe Penaltı kazandı.

Alex penaltı noktasına gidecekken

Kezman por vafor ( lütfen ) dedi

Alex onu kırmadı

penaltı atışını Kezman'ın kullanmasına izin verdi

Kezman penaltıyı kaçırdı

Şampiyonluk gitti

,

Takım kaptanı ve penaltıcısı olsanız

Forvet arkadaşınızın

böyle kritik bir maçta

Lütfen deyişini duyar mısınız

Yoksa kusura bakma dostum mu dersiniz

• Kusura bakma dostum
    75% (3)40% (2)56% (5)Oy Ver
  • Peki tamam dostum
    0% (0)60% (3)33% (3)Oy Ver
  • İş başka arkadaşlık başka
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer...
    25% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Sporla çok ilgili olmama rağmen takım sporlarını daha az sevmemin bir nedeni de bu.Bireysel sporlarda kaybeden sen olduğunda tüm sorumluluk sende oluyor.Ama takım sporlarında diğer arkadaşlarının sorumluluğunu da almak zorundasın.Sen kötü olduğun için takım arkadaşlarında kaybediyor veya takım arkadaşların kötü olduğu için harcanıyorsun.Bu yüzden benim yüzümden kimsenin kaybetmesini istemediğim için penaltıyı attırır sorumluluğu üzerimden atardım.

1|1
    0|0
  • Kusura bakma dostum

0|1
    0|0
  • 5** Verdim detaya..

Takım kaptanı her ihtimali düşünmeli ona göre hareket etmeli..Ama Alex Kraldı be ona dicek lafım yok.. Ben Kusura Bakma Dostum derdim..

0|1
    0|0
    • tebrikler Gs li dostum :)

turu geçtiniz hayırlı olsun

• yalnız o sene o penaltı kaçtı diye Fener şampiyonluktan olmadıki Gs Nonda'nın kafa golüyle Feneri bitime 3-4 hafta kala oynana maçta yenmişti ve Fener havlu attı hatta o Nonda'nın golünde Volkan'ın zamanlama hatası da vardı öyle değil mi Esila sen daha iyi bilin bir GSli olarak :)

• Bilirimm çok iyi hatrlıyorum o kafa golünü...Hasta hasta tura çıkmıştık babamla o golden sonra :)

• O Alex tabi:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sporda arkadaşlık önemlidir

0|1
    0|0
  • kritik penaltılarda kendine güvenmek ve soğukkanlı olmak gerekir. kezman kendine güvenmiş lütfen demiş, artık gerisi şanssızlık mıdır yoksa heyecan mıdır bilemem. bence alex'in hayır demesi gerekirdi.

0|1
    0|0
  • vur ama atamazsan, derım zaten vurmaz korkupta :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...