Ah nedir bu alt karından çektiğim?

karın kası istiyorum, 3 aydır fitness yapıyorum epey yol kat ettim.. ama bu alt karın beni benden alıyor arkadaş ya. yüzüm kurudu küçücük kaldı, kollarım inceldi, belim inceldi ama bu alt karın bana mısın demiyor.. yağ oranımı %15 lere çektiğimi düşünüyorum çünkü epey zayıfladım. çok yok ama halen dümdüz değil. üst karında iki tane baklava bile çok hafiften çıktı. spora başlamadan 20 dk kardiyo yapıyorum ve tabii ki karın hareketleri yapıyorum. alt karın için leg raises yapıyorım. biliyorum bölgesel incelme yok ama alt karın için şöyle önerebileceğiniz mucize bir hareket var mı ya? daha fazla zayıflamak istemiyorum çünkü sadece alt karın gitsin istiyorum 😔

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• %15 degildir o 15 olsa baya belli olur kasların. 3ay erken kasma kendini kasın kası kadında ön planda degildir daha fazla kaslandırmaya çalış başka hareket yap veya leg raise yap ama ağırlıkla al ayaklarının arasına dambıl öyle kaldır daha kaslansın yağları geriye doğru iter beslenmene dikkat et şekeri kes tuzu azalt bol su iç bol protein

1|0
    0|0
    • ayaklarımın arasına alarak yapamıyorum leg raise çünkü dumbell üstüme düşer falan diye korkuyorum. ayaklarımın arasına almak yerine dumbellı göğüs hizamda tutup öyle yapıyorum leg raise ı. teşekkür ederim şeker falan tüketmiyorum zaten tüketsem de doğal yoldan almaya çalışıyorum meyvedir baldır pekmezdir vs onlar da sınırlı tabi..

• onu yapıyordum da bir ara, alete göre boyum kısa alet baya uzun. bir kere düşme tehlikesi geçirince tövbe ettim :D gene de teşekkür ederim 😊 plank işe yarar mı peki uzun zamandır yapmıyorum onu eklesem mi programa? bu arada aletle de çalışıyorum cable crunch yapıyorum tek aletli hareketim o.

• hiç yapmadım ama bence kas yapmaz plank sadece güçlendirir. kası uzatıp kısaltmıyoruz ki. cable crunchta iyi hareket. youtubedan yabancıların bir sürü videosu var ordan seçebilirsin

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• mekik çekiyo musun

1|0
    0|0
  • ah ah bu bayanlarda genel sorun bence benım karın kaslarım olmasına daır bak dusun alt gobegım hafıf bomble oyle barız degıl ama genede oyle sana tavsıyem sweetsweat dıye bı stıck var onu karnına surup terlıyorsun bulursna kullan ben suplemenlerden getırtıyordum

0|0
    0|0
    • aynen benim de öyle hafif ama sinir oluyorum gene de :/ teşekkür ederim bir bakacağım :)

• İnternette var alt karın için hareketler.

0|0
    0|0
  • Aynı dert bende de var yaa yildim

0|0
    0|0
Yükleniyor...