Avea her yöne 900 dakika ile sabit hatlar aranabilir mi?

hattım avea faturalı. her yöne 900 dakikam var. diyelimki hattımdan başka bir ili ararsam ama sabit telefonu ararsam dakikamdanmı gider. yoksa faturamı yazar?

istanbulda yaşıyorum ayvalığı arıycam. ama cep telefonunu aramıycam. emlak ofislerini ve ev telefonlarını arıycam. dakikamdanmı harcanır yoksa ek fatura olarakmı gelir? lütfen yalan yanlış şeyler söylemeyin bilmiyorsanız. konu hakkında kesin bilgisi olanlar cevap versin.

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• aranır tabii.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Her Yöne Arama Kapsamı

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

444lü hatlar, yarışma hatları, gibi hatlar ekstraya girer

0|0
    0|0
  • 900 DAKİKAndan gidecek 900 dakika heryöne demek. avea,turkcell ve vodofone ile sabit hatlardır sabit hat ise şehir içi şehir dışı farketmiyor. her yöne 900 dakikalarda sadece yurt dışından faydalanamazsın.

Uzun lafın kısası ayvalıktaki sabit hatları ararsan 900 dakikandan düşecektir

0|0
    0|0
  • ek fatura olarak yansır sana çünkü her yöne tarifelerin çoğu sabit hatları kapsamıyo seninkide görünüşe göre kapsamıyo arama yani ek fatura olur oda bayağı pahalıya patlıyo

0|0
    0|0
  • zaten sen yazmışsın her yöne diye ama kimseye güvenmiyorsa git bir avea bayine orda sistemden baksınlar

0|0
    0|0
  • marsta çilek yemek istiosun ama muz tadı gelsin istiosun anlıyorum. ek fatura olarak gelir

0|0
    0|0
  • e söyledik ama değil mi aa

0|0
    0|0
  • Sen ne yaparsan yap, sabit fatura limitini geçersin hacı :))

0|0
    0|0

• Adı ustunde:)

0|0
    0|0
  • herzaman hediye dakikalar falan önce kullanılır

0|0
    0|0
  • seçme istemez. :D

0|0
    0|0
  • faturana yazar benı arayabılırsın dakkalarım bıtmıo dıosan :) ::::::P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her yöne olması sadece operatörler için geçerli. Sabit hatlarda faturaya yazıyor.

0|0
    0|0
  • ;/

0|0
    0|0
  • fatura yazar bende denemiştim bir zamanlar fatura yazdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...