Perşembe Günü Plzen maçında Fenevi destekler misiniz Galatasaraylı arkadaşlarım..

Perşembe Günü Plzen maçında Fenevi destekler misiniz Galatasaraylı arkadaşlarım..?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• İnann azıcık bile desteklemek içimden gelmiyodu hele ki şunları gördükten sonra link

Ama dün Ruhi abimmm çok destekledi bizi perşembe günü duruma bakıcamm desteklersem onun için desteklerim sadece..

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• desteklerım ıcımızdekı rekabet ayrı ele karsı rekabet ayrı ıns fenerbahce de Türkün gücünü gösterir simdiden basarılar fenerbahce

2|1
    0|0
  • Fenerliler , cinconu desteklerken onların böyle düşünmesi gayet normal klasik cinconlu iştee

0|0
    1|2
  • turk takımı dururken yabancıyı mı destekleycm burda galatasaraylı besktaşlı farketmez

1|1
    0|0
  • ben dışardaki adamın renklerine bakmam..desteklerim tabi ki..kan davası mı var arada?

0|1
    0|0
  • Fenerliler 6alasarayı destekler ama siz yenilsin diye dua edersiniz

1|0
    2|1
  • gsliyim tabiki desteklerim

0|0
    0|0
  • desteklerim tabi

0|0
    0|0
  • Tabiki Türk değilmiyizki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Beşiktaşlı olarak kalbim sizinle

0|0
    0|1
  • valla ben dün galatasarayın mücadelesini soluksuz izledim. sonuçta bir Türk takımı başarı kazanıyor. tabii ki destekliyecem fenerli de olsam. yarın bizim maçımız var, bir galatasaraylının destekleyip desteklememesi bizim için önemli değil. biz sahaya çıkarız mücadelemizi veririz en iyi şekilde.

1|0
    0|0
  • Ben desteklemem.Beşiktaşlıyım.

0|0
    1|1
  • galatasaraylıların fenerbahçeyi destekleyip desteklemesinin bir önemi yok ister desteklesinler ister desteklemesinler bir beşiktaşlı olarak ben destekliyorum kalbim sizinle

0|0
    0|0
  • ne senin ne de senin gibi armutların desteğine ihtiyacımız yok fenev ne lan totoş

1|1
    0|1
  • Bjkli biri olarak dün Gs yi tuttum. Plzen macindada Fb yi tutacam.

1|0
    0|0
  • Evet destekleyeceğim.

1|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım, perşembe akşamı fenerbahçeliyim. Herşeye inat...

0|0
    0|0
  • Pizeni geçerse bir dahaki seneye 2 takım gider Şsmpiyonlar ligine.bence geçmesi daha iyi

0|0
    0|0
  • fenerin ihtiyacı yok desteğinize eksik kalın

0|0
    0|0
  • ben galatasaraylıyım

geçen plzenle oynanan fenerin deplasman maçını izlicektik bir fenerli abimizle

bana dedi ki nası yani gelip feneri mi destekliceksin

evet dedim elin gavurunu mu desteklicem elbette fener mener gs ms önemli değil türk takımı olması önemli dedim

gülümseyerek bakıp işte fenerli olmanın farkı burda dedi

nası yani dedim

biz asla baş düşmanımızı desteklemeyiz dedi

o gün bugündür görüşmeyi kestim zavallı yaratıkla :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...