Hiç dikkatinizi çektimi

galatasaray - shalke maçında tribündeki durum gs taraftarıyla shalke taraftarı aynı tribünde yanya maç islediler medeniyet bu değilmi şimdi düşünün bizde karışık maç izlenmeye kalksa neler olur

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Sporun rekabete olduğu kadar saygı ve dostluğa da önem verdiğini de göstermiş oldular.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sporun savas olmadıgını anlamak lazım hakeden kazandı bıtmıstır

0|1
    0|0
  • Dünden beri herkesin dilinde buda.. Sporartı da Erdoğan abiye bunla ilgili mesaj gelmişti... :) Benimde dikkatimi çekti adamlar medeni dicek bişi yok..

Mümkün değil bize...Ayrıca dikkat ettim normalde Alman seyircileri çok severim iyi taraftarlardır dünkü maçın öneminide biliyoruz yeterince destek vemediler takımlarına ilginçtir..

0|1
    0|0
    • şimdi takımlarını severlerde dikkatini çekmiştir adamları yakından gösterince hepsi yaşlı adamlardaki zevke bak dedim 50-60 yaşındaki adamlar gelmiş maç izliyo bağıramıyo çok destek veremiyo ama o heyecanı yaşıyo bizdeki kadar çoşku yok çoğu takım taraftarında

• Evet dalga geçtik hatta hepsi yaşlı diye.. Stad tıklım tıklımdı zaten dediğin oturup maç izliyolardı dün sadece..Bzimkilerin sesi bile daha çok çıktı dün..

• oda ayrı bir güzellik değilmi zaten bu zevki her yaştaki insan tadabiliyo babama desem maça gidelim diye kovar beni yanından delimisin lan bir topun peşinden koşuyozunuz diye :)

• evet güzel görüntüydü..kimin kime sövdüğü belli olmadığı için de olabilir mi diye de düşünmeden edemiyorum..sonuçta hangi ülke olursa olsun uçtaki taraftarların nasıl olaylar çıkarttığını da gördük..

0|1
    0|0
    • uç konnuda haklısın ama avrupa kupaları olunca mevzu ingilizler bile olay çıkarmıyo

Erkekler Ne Diyor 6

• medeniyet böyle birşey

0|0
    0|0
  • En son kadıköyde oynanan derbiye gitmiştim Galatasaray tribünündeydim doğal olarak ne ana kaldı ne bacı kaldı ne sülale kaldı ona rağmen polis geldi beni göz altına almaya çalıştı. Diyeceğim şu ki bu senin dediklerin 20 sene önceki şeyler. Şimdi olsa emin ol ki 3. Dünya savaşı çıkar. Ben öyle bir şeye hazırlıklı olduğumuzu sanmıyorum. Biz belki göremeyiz bunu ama torunlarımız görür diye umut ediyorum.

0|0
    0|0
    • inşallah dediğin gibi olur futbolun sadece bir spordan ibaret olduğunu bizim milletde anlar birgün

• avrupada özellikle türk nüfusu olan ülkelerdeki deplasman maçlarında türk taraftarlar takım gözetmeksizin el ele maç izliyorlar. yerli lig ile avrupa maçlarını karıştırmamak lazım

0|0
    0|0
    • mesele avrupada gs tribünündeki fenerli beşiktaşlı taraftar değil rakip takımın tribününde olmaları

• bende tekrar yazayımda iyi oku anlatmak istediğim alman taraftarların içindeki türklerya da gs tribününde fb li taraftar olsa gs fb maçında ne olur onu soruyorm

• sevgili felakettin, schalke takımının ezeli rakibi olan bir alman takım taraftarı ile yanyana maç izlediğini göremezsin. verdiğin örnek farklı.

• Evet dün abimle de konuştuk bunu Türkiyede olsa idi neler olurdu diye :) gerçekten güzel görüntülerdi

0|0
    0|0
    • türkiyede olsa eminim 25 ten aşağı ölü olmazdı heralde adamların arasında gs gol attıkça çılgınca seviniyolar kimse sesini çıkarmıyo

• bizim Türkiyede olsa 5000 ölü 20000 yaralı :D

0|0
    0|0
  • Bence öyle hiç iyi değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...