Galatasaray Batacak diyenler nerede?

Sneijder ve Drogbayı aldınız ama batıcaksınız aynı Bjk gibi olacaksınız diyenler vardı Şampiyonlar liginde Schalkeyi eleyerek bu transferlerin parası çıktı forma satışlarını saymıyorum bile link

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Hahahah :) Hiç biri ortaya çıkmaz bugünn Baros onların ... :) 5**

2|4
    0|1
    • Tabi rakipleri Sneijder ve Drogba gibi dünya starlarını alınca onlarda su sözü diyerek teselli etmeye çalıştılar kendilerini:)

• Senide Tebrik ederim dün sorduğun sorudaki söylediklerin herşeyi anlatıyordu aslında İNAN�cımıda var Umut�umuzda

• :) Aynenn öyle teşekkür ederimm Baros..

Kızlar Ne Diyor 6

• başardık bitmiştir:)

1|1
    0|1
  • 5 * :) Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

1|2
    0|1
  • :))) o degılde dun bala aldınız diyen fenerlilee ne demeliii hahaha aaaaaa :D

0|2
    0|0
    • onlar izlemeyenler.. otomatik mesaj gibi her maçımıza bal derler onlar :D

• standart fenerli tepkisidir o 5-0 yensek hakem sizi tuttu der onlar. hep bir bahaneleri var ezikliklerinden :D

• İzlemeyenler ? Biraz objektif bakın vicdansızlar adamların penaltısı verilmedi lan.

Geçtim onu geçtim ben bunca yıllık seyirciyim hayatımda henüz iki tane oyuncunun çarpışıp sonuç olarak topun havalanıp forvet oyuncunun önüne düştüğünü ne gördüm ne duydum. Büyük bal valla tebrik etmek lazım Burak reisi.

• link

"Sayın A.Kiğılı "GS nerden buluyor" diye merak ettiğin transfer parasını sezon başında teknik direktörün Şampiyonlar Ligin den elenerek onlara hediye etti! " :)

0|0
    0|0
  • boş verelim dostum

0|0
    0|0
  • kaybolmuşlar hepsi ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• düşmez kalkmaz ALLAHtır

0|0
    0|0
  • galatasarayın şampiyonlar liginden alacağı toplam tutar 35-40 milyon euro olsa dahi bu rakamın transfer paralarını karşıladığını düşünmek , finansal olarak rahata ereceğini sanmak en hafif tabiriyle saflıktır. üç beş turnuva üstüste çeyrek final yapsın o zaman iyileşme var denebilinir.

0|2
    0|0
  • Koyduk mu koyduk

acısı Avrupada duyuldu

devamı VTR relerden sonra az kaldı

yine yeniden

HERŞEYİN BİTTTİĞİ ANDA

***GALATASARAY*** Başlar...

0|1
    0|0
  • Ağzı olan konuşuyor iste baros Önünde kimse duramaz Galatasaray'ın :)

0|1
    0|0
  • Harbi nerde onlar? Ben demiştim 3-2 eler gs diye. hatta golleri hamit, burak,umut atar demiştim. schalke de 17.dk da neustadter atar öncesinde drogbayı iter demiştim.

Not : Benim tahminlerim hep tutar.

ÜZGÜNÜM ama GERÇEK bu!

0|0
    0|0
  • Önemli olan bundan sonra ne yapmak. Batma durumunu çok şükür atlatma aşamasındayız Ünal Aysal iyi bir ekonomist benim gözümde çok yararı oldu mali açıdan.

0|1
    0|0

• başımızda Ünal Aysal gibi bir iş adamı varken mi batacağız ?

0|1
    0|0
  • Beşiktaş yarım dönemde mi battı?

0|1
    1|1
Yükleniyor...