Odun sevgilim yildünümümüzü hatirlamiyor:(

bugün yildönümümüz kendisi 4 saattir isyerinde ne aradi ne de mesaj atti unutmus iste unutmasaydi simdiye kadar bisey söylerdi degilmi? trip atmayin diyosunuz ben bu adama trip atmayipta napim bugün:(

Güncellemeler:
evet simdi mesaj atti, isi bugün pek yogun degilmis simdi yemek yemis birazdan ise devam diyo... al iste tam tahmin ettigim gibi

neyse yazan herkese tskler.

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• unutmuş olabilir. erkekler bu konuda bayanlar kadar hassas değil. hatırlanmasını istiyosn tabiiki doğal olark ama kadınların yüzde 90'ı bu sorunu yaşıyor. çok takılma bence. sen hatırladıysan söyle . uzun dönemli hafızada bağlantı kurmak için erkeklerin beyinlerinde kadınlardan daha farklı genleri kullanır, bu yüzden de kadınlar evlilik yıldönümü gibi tarihleri, erkekler ise rakamları ve olayları daha iyi hatırlayabilir.genlerdeki bu değişiklik yüzünden erkeklerin yön duygusu ve gittiği yeri tekrar bulabilme gibi yetenekleri gelişmiştir, kadınlar ise doğumgünleri ve evlilik yıldönümü gibi detayları daha iyi hatırlayabilirr

1|0
    0|0
    • burda haklisin bunlari bende duymustum ama insan bekliyo iste yinede

• tabiki kız milleti olark bekliyorz haliyle ama onlarda erkek milleti işte :)

Erkekler Ne Diyor 10

• ee siz eli yüzü düzgün trakyamın delikanlılarını boş bırakırsanız böyle odunlara muhtaçsınız..

odunlugun böylesini görmedim..

ben olsam şöyle evde kendi hazırladıgım yemekler mum ışıgında loş bir atmosfer ve gecenin ilerleyen saatlerinde romantik dakikalar yeterli olur heralde .. ufak şeylerle mutlu oldugunu söyleyen kadınlara

0|0
    0|0
    • benim icin hatirlamasi yeterliydi ya

• Sen de gay misin nesin be

• sen gelsene ben sana gösteriyim ne oldugumu mk dürzüsü

• Allah senin gibi kızlardan erkekleri korusun.(Amin)

Daha gün yarıya gelmemiş ettiğin lafa bak.

0|0
    0|0
    • böyle seyler günün ilk saatlerinde hatirlanmazmi?

• birazdan molaya cikiyo zaten öglen hep ararya da yazar onu bekliyorum bakalim bisey söylicekmi. ozaman görcez kim hakli:)

• Akşam ola hayrola:))

• Bence bekle akşam güzel bir süpriz yapabilir. ;) unutursa da dert etme bence fazla. enazından o na sahipsin :) bu da bir güzellik bir hediye değil mi :)

0|0
    0|0
  • geçtimi belki süpriz yapcak

0|0
    0|0
  • arkadas nedır bu gun takıntısı ya bana gore hergun yıl donumu her bulustugumuz sevgılıler gunu ama anlayan yok kı

0|0
    0|0
  • :DDDDDDDDDDDDDDDDD şaka yaparr

0|0
    0|0
  • hatırlatacaksın erkekler bazan bugün ayın kaçı diye sorarlar pek hatırlayamazlar

0|0
    0|0
  • trip atma odun at ona bugün.

0|0
    0|0
  • adam çalışıyor yahu . ekmek parası derdinde hatırlamasın boşver

0|0
    0|0
  • kardeşim yoğundur laf etme :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yak gitsin.

0|0
    1|0
  • Yak gitsin!

0|1
    1|0
  • gün sonuna kadr bekle hala bişey yapmazsa o zman yap trip :)

0|0
    0|0
    • gün icinde tesadüf hatirlarsa benim icin anlami kalmaz önceden unutmasaydi benim 1 haftadir aklimdaydi

• belki onunda aklındadır ya ne bu acelen

• belki numara yapıyodur akşam güzel bir supriz yapabilir hemen trıp atma yahuu

0|0
    0|0
  • İrenç adam, birini hatırlattı bana anasını satım. Lanet olsun.

0|1
    0|0
Yükleniyor...