Kızların erkeklerde en çok nefret ettiği davranışlar?

Acaba vazgeçilmez mükemmel erkek tribine girmemiz olabilir mi?

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• şunu giyme..o kim...kim arıyor...neredeydin..niye benim haberim yok...ben şöyleyim böyleyim..

ve nefes alır gibi küfür etmesii.

başka bir birey olduğum için olabilir mi?

ya bir de duygu sömürüsü yapmayın ne olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kapris ve naz. Hiç uğraşmam valla, döner arkamı giderim. İfrit oluyorum!

1|0
    0|0
  • sevgilisi üzerine totem yapmak. Bknz: arkadaşımın arkadaşının sevgilisi yapmış fenerbahçe yenerse buluşuruz demesi gibi. Tabi kız da demiş ki antebe yaz günü kar yaparsa buluşuruz demiş ne diyecek bu kadar öküzlük görmedim hayatımda! insan biraz düşünceli davranır.

0|0
    0|0
  • Cevabım sorunda.:) Vazgeçilmez, dünyayı ben yarattım havasına giren erkek topluluğu ve tripleri. Sırf bu davranışklarından dolayı erkeklerden nefret ettim.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle o birinci, bir de egom egom güzel egom ikinci, bir de kıskançlık ve her şeye karışma huyları var.

Ama bence oskar "egom egom, şahane egom"a gidiyor.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle cıvık hareketler. Kızlarla laubali olması. Ciddi ve sert olmaması kısaca kız gibi hareketler etmesi beni soğutur. Erkek dediğin sert olur bir durusu olur kız gibi trip atmaz küsmez ağırlığını koymalı ortaya

0|0
    0|0
  • kesinlikle umursuz davranmasıı.. ilgi göstermemesi..

0|0
    0|0
  • Çapkınlık.

0|0
    0|0
  • Umursuzluk.. Herhangi bir kavgada ilk adımı karşı taraftan beklemek.. Bencillik yaparak sadece kendini düşünmesi. Ve hesabı bir kıza ödetmesi..

0|0
    0|0
    • Bugün sana, yarın bana olmuyor da, hep mi sana ödetiyor hesabı :d

• Şu zamana kadar öle bi durumla karşılaşmadım ama bi erkeğin centilmenlik yaparak kesinlikle ne olursa olsun hesabı ödemesi gerekir. Ama tabiki de arada uzun yıllar süren bi ilişki varsa, bu zaten iki taraf için sorun olmayacaktır.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben hiçbir zaman öyle bir hata yapmam. :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...