Konu futbol olunca neden,birbirimize giriyoruz?

evet arkadaşlar ;

ulus olarak , kardeşliğimizi pekiştiren yüzlerce nedenimiz var...

(Şehitlerimiz , tarihimiz, ulusal ve dini bayramlarımız , geleneklerimiz , göreneklerimiz ,türkülerimiz ,şarkılarımız, yemeklerimiz vb. yüzlercesi )

yani biz aslında birbirini çok seven bir ulusuz , peki konu spora özellikle futbola gelince neden dengemiz bozuluyor ve bize ne oluyor da """ülke menfeati olduğu"" halde düşman kesiliyoruz ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya derbi durumlarında çok oluyor ya.Aynı eşhrin takımları yani.Yani tarafsız bakıyorum, dün Gs yenilseydi. Burası Fbnin anırma duvarı olursu misal. Yendiler şimdide tebrikler edasına griyolar...Bırak şimdi.

Gs dün yndiği için, Fbye avrupa takımında destek verir kesinlikle ama yenilselerdi, destek vermezlerdi. Gerçekçi olalım.

0|0
    0|0
  • çünkü normal hayyatta istedikleri konuma sahip değiller.istediği atışı istediği gibi yapamıyor

0|0
    0|0
  • haklısın kanka

0|1
    0|0
  • bende anlmıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Türkiye'de 4 büyük kulübün kimlerin elinde olduğunu araştırmanı tavsiye ediyorum. Ayrıca sneijder'in nasıl bir insan olduğunu da araştırmanı rica ediyorum. Yani oyun içinde oyun dönüyor aslına bakacak olursan sadece adı futbol bizim ülkemiz için;)

1|1
    0|0
  • takımlara ilah gibi bağlandığımız için

0|0
    0|0
  • savaş çıksa emin ol düşmana böle cihat etmezler ama iş maç oldumu cocuğunun gözü önündbabayı bile bıçaklarlar aslında bölelerini hadım edım travesti yapıp stadlara atıcan erkek müsvettelerini

0|0
    0|0
  • yoo ben diğer türlü de bu toplumun millet olma bilincini kaybettiğini,kimsenin kimseyi düşünmeyen bir hale geldiğini ve en ufak bir çıkar söz konusu olduğunda ihanet etmeyeceği hiçbir değer kalmadığına inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Bu ülkenin genci mal abicim, bildiğin mal..

0|0
    0|0
Yükleniyor...