Schalke Galatasaray maçının yıldızı kimdi?

günaydın arkadaşlar galatasaray göğsümüzü kabarttı . dünün yıldızı kimdi sizce?

bence müsrela kurtarışlarıyla burak attığı golle ve umudumuz attığı golle güldürdü yüzümüzü

0|0
14|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bence şu adam en iyisiydi demek doğru olmaz.

Muslera:Kalede çok iyi olduğunu belli etti,önemli kurtarışlar yaptı. Büyüm takımda oynayan bi' kaleciyseniz mutlaka maç kazandırmalısınız.

Eboue:Bastos karşısındayken birden atlayıp da geçmesine izin vermedi,iyiydi.

Semih:21 yaşında,defans ona emanet.

Dany:Görevini yaptı.

Riera: 2.golü yoktan var etti. Top sağ kanattan gelmesin diye adamın ayağına kaydı top gitti gol oldu.

Hamit:Patladı artık. Yerinde müdahalelerle iyiydi.

Selçuk:Maestromuz. O olmazsa Trabzonspor`dan farkımız kalmaz.

Melo:Duran toplarda hava toplarını karşıladı.

Sneijder:Elinden geldiğini yapmaya çalışıyor.

Drogba:Muslera`dan gelen vuruşların hepsini aldı topa çıkarak aldı desek yeridir.

Burak:Gözü Selçuk`un ayağında,top geldimi işini yapıyor.

Amrabat:Daha iyi olabilir.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• maçın yıldızı bendim kesinlikle eminim. Koyu bir fenerbahçeli olarak hiçbir fener maçında bağırmadığım kadar bağırıp destek verdim cimbom a. Onlarda yüzümü kara çıkartmadılar. Aslan gibi kazandılar... Tebrik ediyorum

2|0
    0|0
  • Musleraydı bence

2|0
    0|0
  • Başrolde Muslera vardı.

2|0
    0|0
  • Ben bir fb li olarak.Musrela dır diyorum cünkü 2inci yarı acaip bir şekilde hucum ettiler tek kale oynadılar.schalke de pukki, Draxler, bu her iki oyuncuda çoık iyi anlaşıorlardı oyunda ve güzel oynadılar gerçekten.Gs iyi şanslar.

2|1
    0|0
  • Muslera kesinlikle

2|0
    0|0
  • Kilidi hamit açtı selçuk yine maestro gibiydi son goldeki pası iniesta xavi tarzı bir pastı o dakika da orada futbolcu ofsaytta kalmadan pas atmak büyük iş bence. Bana kalırsa bende hamit derim ama melo da dünkü maçın görünmez kahramanlarından biriydi drogba ve eboue'nin formlarını artırmaları lazım özellikle eboue kötü bir maç çıkardı bence. Sneijder de artık takıma adapte olup elinden gelenin en iyisini yapması lazım.

1|1
    0|0
  • Ben seni seçiyorum yıldız sen ol boşver ötekileri

2|0
    0|0
  • MUSLERA desek kimse sesini çıkaramaz heralde adam o kadar gol kurtardığı bir kenara 3.gol tamamen onun eseri

1|0
    0|0
    • evet katılıyorummmmm

• nıye gıtsın ya gol makınesı adam

• o gol makinasını görecez giderse bir yabancı takıma

• Kesinlikle Muslera :)

2|0
    0|0
  • arkadaslar futboldan pek anlamam ama dünkü mac gururumuz oldu ve burdaki almanlarla dalga gecme firsati verdi :-)

2|1
    0|0
  • soruya bak tabiki sen :d

bence hamitti. nasıl çaktı. koçum hamit sonunda şeytanın bacağını kırdı. almanları avladı.

2|0
    0|0
  • MUSLERA

HAMİT

BURAK

UMUT

2|0
    0|0
  • Riera bence iyiydi

1|0
    0|0
  • Burakkkkkkkk

2|0
    0|0
  • selçuk. abdullah avcıya da en güzel cevabı verdi. oyunu iki yönlü oynadı,her topta vardı. galatasarayın attığı her golde katkı yaptı ikisi asist zaten. dünya standartlarında bir adam.

2|0
    0|0
    • evet keske gecen senekı gıbı olsa:(

• selçuk gol atmıyo bu sene hücumcu çok ama o kadar akıllı futbol oynuyo ki varsın gol atmasın. avrupanın en büyük takımlarında banko oynar.

• kesinlikle "Burak"

.

.

.

bu arada hiç sevmem ... ama kesinlikle Muhteşemdi ...

2|0
    0|1
  • Hamit.Schalke çok organize geliyordu ve skor avantajı vardı.G.Saray'ın morali bozulmuştu.G.Saray açısından maçı değiştiren şutu çekti.

2|0
    0|1
  • sence mantar topuklu bu yazdada giyilirmi. acaba bu yaz mercan rengini çok fazla görebilecekmiyim kıyafetlerle .

0|0
    2|2
  • Görünmez kahraman Selçuk İnan

2|0
    0|0
  • Fernando Muslera

2|0
    0|0
  • selçuk inan -burak yılmaz

2|0
    0|0
  • Muslera ve diğerleri.

1|1
    0|0
  • muslera muslera muslera

2|0
    1|0
  • Her Gs maçında gözüm kapalı Muslera derim. (Fanatik değilim, gs'liyim)

1|0
    0|0
  • Birini secerseniz digerlerine haksizlik olur. Oyunun yildizi herzamanki gibi Fatih Terim´di bana sorarsaniz.

1|0
    0|0
  • abdurrahim albayrak:):) ı love you hozam (hocam demek istiyo) :):):)

1|0
    0|0
  • Schalke'den Draxler. O nasıl bişeymiş öyle ya.Daha 19 yaşında hemde

0|1
    0|0
    • pukki ve draxler mükkemeldi gerçekten çk haklısın adamlar oyun planı kurmuş gibiydi paslaşmalar falan mütişti

• Sneijder konusunda haklısında drogba iyi be kanka kıskanclıga gerek yok:D Adam sahada dursun bişey yapmadan yine 2 kişi tutar faydalı olur :)

• Hacı Kıskanma değil inan drogbanın bir şutundan başka bişi gördünmü?adamın geçmişine bakılarak alındı bunu herkes biliyor yani;)kıskanmakla alakası yok yani

• Dünkü maçın yıldızı yok. Ama illa ki bir yıldız arıyorsak o yıldız GALATASARAY.

0|0
    0|0
  • meloydu :)

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ya bence kesinlikle Musleraydı.

Üst üste aldığı şutları kurtarması, yerden bir orda bir burda debelenmesi, yüreğimiz ağzımıza geldiği anda spikerin 'Muslera kurtardı' diye bağırması sonucunda rahatlamamız... defansımız çokta iyi değildi, o kadar darbeye başka kaleci olsa kesin bir kaç gol daha yemiştik..

Son golde ki payını da unutmayalım çok atak davrandı, rakip takım maç bitti moduna geçtiği anda topu fırlattı ve Umutla golü yakaladık.

Yani kısacası Muslera insan değil kedi, refleks değil ışık hızıyla hareket etti bu maçta. Bıraksalar alnından öpmeye gidecek çok kişi olurdu sanırım.

1|0
    0|0
  • bence öncelikle musleraydı aşırı derecede hakim ve kendinden emin durusu var galatasaraylı olarak muslerayı asla gıtmesını ıstemıyorum.. hamitin golü harikaydı resmen zamanı dondurdu.. burakda kaleciyi bile mum ederek attıgı gol harıkaydı sonm olarak umutun da sonuna kadar pess etmedigini gördük hepsiyle gurur duyuyorumm..

3|0
    0|0
  • Muslera tabiki çok iyi kurtarışlar yaptı ama takımın her biri ayrı ayrı gönül vermese takım ruhu olmasa olmazdı :) Dünün yıldızı tartışmasız Türkiye

2|0
    0|0
  • Kesinlikle Muslera

2|1
    0|0
  • Hamit seçilmiş canım.. Bence de Hamit çok uğraştı çok çabaladı dün golünü de atınca hem şanssızlığını kırdı hemde daha da yıldızlaştı :) Musleranın da hakkını yememek lazımm ama..

2|1
    0|1
    • Adamı tefe koyuyordunuz şimdi ne diyorsunuz. İkiyüzlüler sizi. :)))

• Hahaahaha. Aman abla lütfen kızma bana.

• ben bir Muslera hastasıyım...nasıl bir inançtır o..

3|1
    0|0
  • katılıyorum sana kesinlikle burak umut bide hamit:)

1|1
    0|0
  • Muslera 'mmm dıı :) <3 25 <3

2|1
    0|0
  • Muslera der susarım

2|0
    0|0
    • aa sustu :D muslera sadece file bekçisi. koşan adamların hakkını yiyorsunuz. maçın yıldızı hamit.

• kimsenın hakkını yedıgımız yok eger bır takımsak bız bır butunuz demektır. Takım olarak ıyıydık dun aksam defansta bıraz sıkıntı var bu yuzden en ıyı adam musleraydı shalkeye gecıt vermedı neredeyse

• Muslera, Burak

2|0
    0|0
  • fatih terim

2|0
    0|0
  • Burak, Muslera

2|0
    0|0
  • hepsi birbirinden degerli ama muslera harikaydın!

2|0
    0|0
  • burak yilmaz olmazsa kim yere düsücek ya maclarda merak ediyorum:)

0|0
    2|0
Yükleniyor...