Hangisini seçerdiniz ? Düzenli bir hayat mı hovardalık mı?

Mezun oluyorsunuz ve belli standardın üzerinde hayatınız olacak.Bir süre hayatını düzene oturttuktan sonra bir kız sevip mutlu mesut bir evlilik yapacaksınız.İkinizin geliri 6-7 bin civarı olacak.Belli bir standardın üstünde aile sorumluluğu içinde bir kadına/erkeğe bağlı kalarak (aldatmak yok ,madem aldatacaksın hiç evlenme mk) yaşayacaksınız

2. seçenekse bir türk şirketiyle rusyada çalışmaya gideceksiniz.şirket evini ve arabanı veriyor. ortalama 7 bin tl gelirin olacak.tek başınasın sorumluluğun yok.giderlerini şirket karşılayacağı için sağlam para da biriktirip istanbula dönüp boğaza nazır bir ev alabileceksiniz bir 8-10 yıl sonra.hem rusyada yalnız kalmayacaksınız eğlencelere gidip güzel kadınlarla da olabileceksiniz

hangisini seçerdiniz ?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• hayatında şu anda ciddi bir ilişki varsa ve yaşın evlenmeye müsait ise (erken evlilik her zaman sorunludur) ,sevgilini seviyorsan mutlu olacağına inanıyorsan tabi ki tartışmasız birinci seçenek...

ama yaşım genç diyorsan, para biriktirip ülkeme dönünce hayatımı çok daha rahat idame ettiririm ve mantık evliliği yaparım mutlu da olurum diyorsan ikinci seçenek...

ben olsam birinciyi seçerdim ;) yurtdışına gitme durumum olmadı ama iyi bir işten sonra sevdiğimle evlendik 1,5 yıl önce iyi ki de evlenmişizzz...

0|0
    0|0
    • yaşım genç ciddi bir ilişkim de yok..ne güzel mutluysna :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Yaş genç olunca 2. seçenek iyi görünüyor. Hem insan yalnız kalınca daha bir sorumluluk sahibi olur. Kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenir. Bir süre sonra zaten o hayat sıkıcı gelecektir. Bunun sonu olmadığını göreceksin. Ama gözünde açık kalmayacak. Keşke şunları da yapsaydım da evlenseydim demeyeceksin. Bu yüzden önce 2. seçenek sonra zaten 1 seçeneğe özlem duyacağın için 1 seçeneği seçeceksin.

0|0
    0|0
  • İlkini seçerim aile önemlidir benim için özellikle çocuklar insan tek başına yaşıyamaz bir süre sonra

0|0
    0|0
  • 1 onuda yapacam zaten.

0|0
    0|0
  • Günah olmıcagını bilsem hovardalıkta günah oldugu için düzenli diyelim

0|0
    0|0
  • 1.si hocam her halükarda . hovardalık tüketir adamı

0|0
    0|0
  • Hovardalık.

0|0
    0|0
  • desene bundan sonra rusyadan baglanacaksın :)

0|0
    0|0
    • hadi ya

abi napıyım sanırım öylesi daha iyi olacak

• bol şansla rkardeşim selam söyle orada ki hatunlara o zaman :)

• eyvallah dostum :)

Yükleniyor...