Teknoloji kendi ayıplarını örterse, ona şükretmeli midir?

Eskiden teleskop vs.. bilinmediği bir dönemde ihtiyar bir nene akşam göğe bakıp yarın hava kapalı olacak yağmura hazır olun diyordu...Yani Bugün Türkiye Meteoroloji Kurumunun yaptığı maharet değil...İnsanlar kafayı bozuyor , yarın hava soğuk olacakmış , sinsi bir rüzgar olacakmış...Bu bence geleceğe müdahale etmedir...Gaybı Allah'ın bilmesi gerekmiyormu? cevap evet.eeee Bu gayba müdahale...Adam hava yanıyor 2 tane montla geziyor hacı noldu? meteoroloji hava soğuk dedi...ama gördüğün gibi soğuk değil neden çıkarmıyorsun montunu olsun olsun Meteoroloji hava soğuk olcak dedi..İnsanlara kafayımı bozdurcaksınız ya...Bu aynı her an kendini ölcek gibi hisseden insanların durumu...Bana göre Gayb (bilinmeyen)ı inceleyerek hem kendi moralimize , hemde imanımıza zarar veriyoruz...Sonu ölüm olduğu halde ne zaman ne zaman diye incelersek .TR Meteorojisinin insaları hasta etmesi gibi kendimizi hasta ederiz...Buda farklı bir Türkiye gerçeği

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence bu söylediklerin biraz nankörce, milyonlarca çiftçinin hayatlarını kazanmak için bilmek zorunda olduğu birşey hava durumu.Bunu bilmeden işini yapamaz.Ayrıca ben hiç kimse hava durumunda soğuk denildi diye güneşin altında 2 mont giyerek dolaştığını görmedim.Yalnızca tedbir amaçlı eline bir mont alırsın o kadar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• :) gaybı allah biliyorsa cennet cehennem niye var ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...