Hotspot Shield Internet Explorer sorununa yol açar mı?

Arkadaşlar Hotspot Shield indirdim, Internet Explorer kendi kendine açılıp duruyor.İndirdiğim bu programla ilgisi var mı? AVG'yle bilgisayarı taratıyorum şu an..

Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar anlamadı sanırım.Ben Chrome ve Opera kullanıyorum.Explorer silinmiyor biliyorsunuz ki.O orada kendi kafasına göre takılıyor :D Bana Chrome kullan, bilmem ne kullan gibi saçma şeylerle gelmeyin.Soruyu anlamayan cevaplamasın.

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Explorer silinebiliyor.. Program ekle kaldır içinden windows bileşenlerini kaldır seçeneği içinden İnternet Explorer ı silebilirsin.

Sana Tavsıyem HotSpot Kullanma Çunku devamlı olarak modem üzerinde arka kapı yani backdoor acıyor ( Boş port acıyor) bilgisaya için guvenlı olmadıgını dusunuyorum..

1|0
    0|0
    • AVG yerinede kaspersky öneririm Katilimsiz.com adresinden temin edebilirsin..

ve Ayrıca Yasaklı sitelere girmek istiyorsan Yerel Ağ Bağlantısı İçinden DNS ayarları ya Open DNS

(208.67.222.222 - 208.67.220.220)ya da Google DNS (8.8.8.8 and 8.8.4.4) oalrak değiştirebilirsin..

Erkekler Ne Diyor 25

• evet ben de kullanıyorum hotspot shield adaware olanı para öder ya da crackleyebilirsen bir daha yapmaz. anchorfree diye bir şeyler çıkıyor ::::::::

ben internet exploreri kullanıyorum ama daha önce yüklediğim bazı programlar yüzünden internet exploreri çökertmeyi başarıp kaldırmak zorunda kalmıltım.

denetim masası / Program ekle-kaldır / Windows Bileşenleri sekmesinden ie kaldırabilirsin istersen.

0|0
    0|0
    • Kaldırıyorum zaten.Onunla mı uğraşıcam.DNS değiştiririm.Zaten bilgisayarı da yavaşlattı.

• Kaldırıyorum zten.Onunla mı uğraşıcam.DNS değiştiririm.Zaten bilgisayarı da yavaşlattı.

• dns herzaman işe yaramıyor hotspot shield ile facebook'ta başka ülkeden bağlanmış gibi görünüyorsun ve Türkiye'den bağlananlara facebookun farklı davrandığını anlıyorsun ::::::::

• İp değitirip nörecen hayırdır ?

virüs olma ihtimali yüksek :S

internet expolorer adres çubuğu kitli mi bak bakalım

ozaman kesin virüstür

1|0
    0|0
  • indirdiğin bir programı kurarken sana orda diyo şu eklentiyi de kurmak istermisiniz diye. tabi ingilizce olduğundan onu okumadan direk geçiyoruz. işte o kutucuğun işaretini kaldırmak gerekiyor. bir proğram kurarken yanında uzantısını falan da kurmuş oluyosun sonuç olarak

0|0
    0|0
  • Bu kadar karmaşık aptal programlara gerek yok. AVG berbat bir program virüsün kendisi zaten. DNS lerini değiştir bu kadar basit. Ivır zıvır programlarla milletin bazi şeylerden haberdar olmamasını kullanıp premium satış falan gelir elde etmeye çalşyolar

0|0
    0|0
  • Trojen yemişsin cclaner ile temizle

1|0
    0|0
  • advanced system care6 bu programı kur.daha sonra serial isteyecek.serial numarasını burdan veremem.özel mesajya da duvarıma yaz.ben sana ordan yazar yollarım..full sürüm yapınca ana ekrandakibakım bölümündeki bütün seçenekler seçili olsun ve tara düğmesini tıkla.daha sonra tarama bitince sorunları düzeltmiş olur..

ha birde pc de ikitane antivirüs programı kurma sakın..

0|0
    0|0
  • yasaklı sitelere mi giricektin

0|0
    1|0
    • O kadar komik bir şey söyledin ki.. :D Hotspot Shield indirip başka ne yapabilirim ki..

• expoları.devre dışı bırakabilirsin.denetim masasına gir.proğram kaldır kısmına tıkla.ordan windows programı devre dışı bırak kısmına tıkla.ve expoları bu şekilde devre dışı bırakabilirsın

• Teşekkürler.Deneyeyim.

• Sorun olmaz sadece kurulumdayken beni hotspot reklamları ile bilgilendir'deki Tik işaretini kaldırmayı unutmuşsun

0|0
    0|0
  • Hotspotshield ücretlidir. Free versiyonu indirip kurmana izin vermiştir. Çok büyük ihtimalle de full versiyonunu satmak için arada bir pop up açıyordur.

0|0
    0|0
  • Kanka durum şu ben de de aynısı var sistem tarayıcısını normalde chrome yapmışsındır onun dışında başka sayfa açmaması gerekiyor ama explorer dakka başı açıyor çünkü kendi sayfasına yönlendiriyor.. onun çağresi yok sanırım katlanmak zorundasın :D

0|0
    0|0
  • hotspot shield yazılımı ücretlidir. reklamlar içeren serbest yazılım(freeware) sürümü de var.

telaşlanmanı gerektirecek bir durum yok. program bağlantı kurduğu anda kendi arama motoruna yönlendiriyor. ayarlarından ie yerine kullandığın internet tarayıcısını da açabilirsin ancak freeware sürümünde ilk bağlantıda reklamını kaldıramazsın.

reklamsız daha temiz bir yazlım var link deneyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Hotspot ücretsiz versiyonu kullandıgın için ve VARSAYILAN tarayıcın internet explorer oldugu için o sayfa acılıyor.

varsayılan tarayıcın firefox olsa,ordan acılır.

ayrıca programın ELITE versiyonunu satın alırsan o sayfa acılmaz.

sıkıntı yok / takılmaya devam

0|0
    0|0
  • Sorun yok, deneme sürümü, reklam sayfası açıyor. Bu tür programlar pek de güvenilir olmaz.

0|0
    0|0
  • hotspot otomatik olarak reklam sayfalarını internet explorerdan açar..virüs değildir problem yapmana gerek yok.tek sıkıntı her açtğı sayfayı kapatmak zorunda olman

0|0
    0|0
  • aynen hotspot shield yapıyor. virüs değil bol reklamlı bir software kendisi. onun yerine Spotflux öneririm reklam yok ücretsiz.

0|1
    0|0
  • bence chrome kullan

0|0
    2|0
  • anahtar kelime: win32.Sality_off.exe bunu bul indir, tarat. Birde KasperSky Internet Security kullan bu tip sorunlar için.

0|0
    0|0
  • pc de ikitane antivirüs programı kurma sakn

0|0
    0|0
    • AVG'yi kaldıracağım, o kadar da güzel değilmiş.Senin bir önerin var mı?

• Hotspot shield aktif hale geldiğinde internet explorer ı otomatik olarak açıyor. Endişe edilecek bir şey yok. Kapat o sayfayı işine bak.

0|0
    0|0
  • bakamam bilgisayar başındayım :D:D:D

0|0
    0|0
  • VPN için mi kullanıyosun yoksa DNS içinmi! Bana sanki deşifre oldun gibi geldi :))

0|0
    0|0
  • Virus degil kurdugun yazilim kendi server ina ulasmaya calisiyor

0|0
    0|0
  • virüs yemiş bilgisayarın

0|0
    0|0
  • bikere hotspotu hangi amaçla indirdin? internette dolaşan hotspot ların %99 u virüs hemde en fenasından. eğer yasaklı sitelere grmeye çalışıyosan :) sana önerim chrome eklentisi var çok düzgün stealthy diye bir eklenti. bunu kur zaten sağ üst köşede simgesi beliriyo. kırmızı yanar o. yasak bir siteye grmek istediğin zaman ona bas rengi yeşile dnünce istediğin yere girersn

1|0
    0|0
  • explorer sorunlu mozilla kullan

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• :)

SORUNDA DİKKATİMİ ÇEKEN ŞU OLDU :D:D:D

HİÇBİR KIZ CEVAP VERMEMİŞ :):):):):)

gayet alıcıya gitmiş yani sorun ;)

0|1
    1|0
  • virüs olduğu için durum böyle format atarsan normale döner

0|0
    0|0
    • Valla hiç format atamicam şimdi bir virüs için.Virüs temizlemeye çalışıcam.Hem de format CD'm evde.ben yurttayım

Yükleniyor...