Boyun fıtığı ameliyatının ne gibi riskleri var?

annemin boyun fıtıgı 4 tane varmış çokta büyümüşşş kemigini egriltmiş ameliyat riskliymiş ama olması lazımmış agrılarından yatamıyor çok kötüyümm anneme bşy olur diye :( bu amelyatın riskleri neler olan varmıı bşy olmaz dimi anneme :(

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun... en azından 2 doktora görünsün annen... 2 doktorda ameliyat derse ozaman olsun.. ameliyat eskisi gibi riskkli değil... bak bu linkte izle... üzülme... ama bir doktorla yetinmeyein...

1|0
    0|0
    • artık ayın oyun ettin... daha eklemiyecem...

• ekle vallahi bu sefer bn yaptım ama istemiyrek olduuu :( arkdaş listesindekileri silerkn sende yanlışlıkla silindin :( özür dilerim ama ondan öncekisinde ben yapmamıştım vallah hatırlamıyrmmm

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim annemde de var ama ben ameliyat ettirmedim. Çok sağlam bir doktor bul ve bir tane değil en az 5 doktora götür hepsi aynı fikirde olursa iyi veya kötü ona göre bir yol izle

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Her zaman risk vardır. Ama olması gerekiyorsa o ameliyatı olmak zorunda.

1|0
    0|0
  • siirlere gelirse kötü olur ama ilerledi tıp

1|0
    0|0
  • felç olma riski var

1|0
    0|1
  • iyi bir doktor ve hastahane bulmalısın risk var ama artık eskisi gibi değil büyük teknoloji ile yapılıyor ameliyatlar.. sağlıkçıyım ondan biliyorum

0|0
    0|0
    • nerden bulalım o iyi doktoru gaziantepte bildignz varmı

• ama fazla zaman kaybetmeyin biran önce tedavisinde bakın ve sakın milletin dediklerine aldanıpta altanetif tıp kullanmayı çok zara görürsünüz. çünkü boyun fıtığı omurilikle alakalı

Kızlar Ne Diyor 1

• her ameliyatın riski vardır. önemli bunun olan derecesi ne kadar riskli oluşu bunu da burdan söyleyecek adam bulamazsın .

1|0
    0|0
Yükleniyor...