Muslera hakkında ne düşünüyorsunuz?

5 maçın 2 sinde o bizi kurtarıyor gene dün öyle oldu 2. yarıda.Herkes gidicek o galatasarayda kalıcam yapıcaklarımız var daha diyor siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• dün tv yi kırıyordum sinirden 2.ci yarı başladı vay arkadaş shalkede shalke dakika 88 oldu hayla shalke. tac olur top onlara gider aut olur onlara gider faul olur onlara gider kalb'im duruyordu 3.üncü golu attık mac bitti oh cektim.. resmen kriz gecirttiler bana musleraya gelince o gider bu sezon sonu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• herseyımızdır musrela ıyıkı bızımle sevıyoruz onu hep bızımle kalsın

1|0
    0|0
  • Harika bir maçtı yaa.Kurtarışları mükemmeldi.Umarım herkes gitse bile o kalır GALATASARAYda

1|0
    0|0
  • Manu'nun penaltıyı kutarınca devler bunu peşine düşmüştü diye duymuştum. Avrupa maçlarında ki başarısı parladıkça, isteyebilirler :(

0|0
    0|0
  • hehe herkes gider o kalır he

0|0
    0|0
  • msulereya aşık oldum.

0|0
    0|1
  • dünyanın 7 harikası

0|0
    0|0
  • muhteşem kaleci

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• arada hata yapsa da turu getiren isim oldu

0|0
    0|0
  • Büyük takımlar kalecilerini satmaz bizde satmayacağız

1|0
    0|1
  • Adam tam isinin hak kını veriyor

Helal olsun

tafarel hocası ne de olsa

0|0
    0|0
  • Muslera iyi kaleci ancak defansımız kötü. Defansımız iyi olsa sezon boyunca 34 maçta 20 golden fazla yemez.

0|0
    0|0
  • bence cok iyi bir rakam olmadıgı sürece elde tutulmalı astronomık bişey gelmezse

0|0
    0|0
  • adam kedi gibi süper sıçrıyor her topa :) çook ama çook iyi kaleci büyük telifler alıyordur G.Saray kesin onun için.

0|0
    0|0
  • Sezon sonu gidiyor Muslera Onur'a kalıcaksınız.

0|0
    0|0
    • Siz hep öyle diyosunuz size kalsa biz zaten kümedeydik

• O anlamda demedim bende galatasaraylı olmayanlar için hep olumsuz şeyler olucak gs için onu diyorum ch de önce gruptan çıkamazsınız gruptan sonra turu geçemessiniz hep böle yani

2.Onur şuan en iyi türk kaleci bence volkanda çok iyi ama çok kritik hatalar apıyor.

• Sen farklı noktaya değinmişsin..

Evet bende onu diyecektim Onur zaten Türkiyenin iyi kalecilerinden birisi niye gerildin ki bu kadar ? Volkan bu aralar baya kötü gelen şutlara zıplama gereği bile duymuyor.

• gs nin tur atlamasında en büyük katkıyı muslera sağlamıştır

0|0
    0|0
  • Takımda uzun yıllar kalacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Musleranın bu kadar gelişmesindeki en büyük etken Claudio Taffareldir.

0|0
    0|0
  • Türkiye standartlarında iyi kaleci.Bi' İlker Casillas değil ama bi' Cenk Gönenden iyi :)

0|0
    0|0
  • Çok iyi kaleci.

1|0
    0|0
Yükleniyor...