Beşiktaşın yenememesi dahamı hayırlı oldu ne :)?

Yenseydi rizeyle oynayacaktı ama şimdi ikinci lig takımı bucayla oynayacak bence şenol güneş stratejisi iyi

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Her iste bir hayır vardır diye boşa dememisler , ilk defa Beşiktaş in kek takımla eslestigini de gördüm ya gam yemem :)
    Bizim oyuncular kupa maçlarını hic takmadılar bunun eleştirisi yapılabilir , elemelerde farklı olacak umarım
    Beşiktaş yenildi diye elendiğini sananlar var hala :) ikili averaj kuralını öğrenmeliler

Birşey dikkatimi çekmedi değil , rakiplerin kipa maçları sonrası ortalıkta olmayan gizliler Beşiktaşın dandik kupa maçı sonrası bile ortaya dokuluyirlar

0|1
    0|0
    • Ben ortalık karışsın diye yazmadım ama diğer dediklerin doğru

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• O yüzden mi ikinci yarıda as oyuncuları sahaya sürdü:)... Yenemedik demiyorsunuz da strateji diyorsunuz... Tek maçlı sistemlerde kimin güçlü olacağı belli olmaz... O Bucaspor 2013 de elemişti Beşiktaşı...

0|0
    0|0
    • Ya he he sen onlardan daha iyi biliyorsun sanki yenecek güçleri yoktu hem doğrusun pendikte feneri elemişti

• Aç da çıkan kadroya bak boş boş konuşma...

• Köy takımı moldeyle oynayan kadroya bak boş konuşacağına

• Züğürt tesellisi :D

0|0
    0|0
  • yenememesi mi güldürmeyin atmadıkları pozisyonlar birde ligde hüper hiper fiber oynuyruz diyen bjk mi sivas belediyeyı yenemedı resmen mac trafıgınde kolay rakıp gelsın dıye bılerek maçı verdı

0|0
    0|0
    • Ligde süper giden fenevi gördük mahalle takımı tuzlaya karşı

• Fenerbahçeye karşı sahanda hakem koruması ile galip gelip Fenerbahçeden 1 puan onde olmak kımın ne kadar başarılı oldugunun gercegı

• Yıllardır en çok hakem tarafından kollanan fenevlinin böyle konuşması ayıp

• Rize her türlü çakardı beşiktaşa :D

0|0
    0|0
    • Ya he he rize 5 atmıştı cincona

• Güzel tespit şenol hocam işini bilir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...