Galatasaray'ın çeyrek finaldeki rakibi kim olsun?

Galatasaray'ımıza kim gelsin?

Galatasaray'ın çeyrek finaldeki rakibi, 15 Mart Cuma günü İsviçre'nin Nyon kentinde yapılacak kurada belli olacak. Galatasaray'ın çeyrek finaldeki muhtemel rakipleri şöyle:

Borussia Dortmund (Almanya)

Real Madrid (İspanya)

Juventus (İtalya)

PSG (Fransa)

Barcelona (İspanya)

Bayern Münih (Almanya) - Arsenal (İngiltere) eşleşmesinin tur atlayanı

Malaga (İspanya) - Porto (Portekiz) eşleşmesinin tur atlayanı

Evet yorumları alalım kimi istiyorsunuz Galatasaray'ımıza? Messiyi izlemek mi C.Ronaldoyu mu izlemek mi? Yoksa İbra mı:)

Güncellemeler:
Eşleşmeler şu şekilde;

Real Madrid (İspanya) - Galatasaray (Türkiye)

Bayern Münih (Almanya) - Juventus (İtalya)

Malaga (İspanya) - Borussia Dortmund (Almanya)

Paris Saint Germain (Fransa) - Barcelona (İspanya)

link Neden olmasın? ;)

Zaytung son dakika haberi;

Merkez Bankası, Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finalinde Real Madrid'le eşleşmesinin ardından, kına fiyatlarına müdahale etmeye hazırlanıyor:D:D:D

0|0
23|75

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• 5 yıldız verilir :)

Hadi kazanız mübarek olsun

0|2
    0|0
  • malaga olablı:D

1|0
    0|0
  • fenerbahçe olsun yenelim sizi :D

0|2
    0|6
    • Onun olması imkansız;) Çünkü siz şampiyonlar liginde mücadele etmiyorsunuz;)

• sana lafı koyardım ama sonradan kendini ezik zannedip intihar etmenden korktum :)

• emre tekrar takıma döndü ayrıca kabahat sizde fenerle böyle uğraşırsanız sonunuz kötü olur ezeli rakipte olsak kibirli davranmamalısınız

• Rakibinin kim olacağını bilmem ama Galatasaray'ın sürprizlerle dolu bir takım olduğunu biliyorum :) Harikalardı...

1|0
    0|0
  • ispanyol gelmesin gerisi önemli değil

0|1
    0|0
    • ronaldo yu görürsün kız daha ne istion belki formasını atar sen tutarsın ölene kadar saklarsın

• Juventus,Psg,Porto.

0|1
    0|0
  • real madrid olsun da istanbulda bir ronaldo izleyelim olmadı casillası görelim.ya da juventusun yeni oyun anlayısını da izlemek güzel olabilir.

0|0
    0|0
  • barcelonaya da real madrid olsun dünya devleri türk takimlariyla karsilasdiginda ayri bir güzel oluyor

0|1
    1|0
  • dortmund olsun dicem gs almanları seviyo nasılsa :P ama seyirci baskısı korkutabilir harika bir taraftarı var:)

1|0
    0|1
  • ya barca ya da real madrid demisdim real cikti iyimi oldu kötümü oldu bilemedim simdi :) taraftar futbolsever icin güzel real madridi canli izleme imkani ama galata icin pek iyi yorum yapamicam malum real madrid adi yeter

0|0
    0|0
  • Malaga .

0|0
    0|0
  • italya gelsin bencee

1|0
    0|1
  • olacak zaten bizde real madrid kadar zor bir takımız onların Ronaldo'su varsa bizimde Burak 'ımız var...

0|0
    0|1
  • en bebek takım gelsin

1|0
    0|0
    • bu turdaki rakiplerle isimiz zor gibi. ama Galatasaray zoru sever zaten.. :)

• porto olur

1|0
    0|0
  • malaga olsun yavas yavas fet edelım kaleleriii.

1|0
    0|0
  • dün kü maç bir harikaydıııı

0|0
    0|0
  • Hamit eski takımlarına gol atracaksa, Real Gelsin. Ronaldo ile gülüşsünler felan lfdldkjkd

0|0
    0|0
  • real madrid oldu

0|0
    0|0
  • rakip kalmadı

0|0
    0|0
  • psgya da b.dortmund

0|0
    0|0
  • malaga olsun

0|0
    0|0
  • Messi güzel olurdu

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 74

• Nedense ben şu çıksın, bu çıksın diye yaklaşamıyorum :) Hiç fark etmez yani, hangi takım çıkarsa çıksın. Biz aslanlar gibi mücadele edelim, gerisi mühim değil. Elensekte sorun olmaz, yeter ki o formanın hakkını versin oyuncularımız. Spor bu sonuçta, ManU bile çeyrek finale çıkamadı ama ellerinden geleni yaptılar. Biz elendik diye kendimizi yiyip bitirmemeliyiz..(gerçi ben kendimi yiyip bitiririm hafiften ama neyse çaktırmayayım) Öyle yani, hangi takım çıkarsa çıktsın ayrı bir tat olur :) Tercih yapmıyorum o yüzden :)

0|0
    0|0
  • Aslanlar gibi çıkıp oynayacağız çünkü alın teri bu aga GS helalinden oynadığı için barceloma çıkmadıktan sonra yarı finali görür.

0|0
    0|0
  • İşin şöyle de bir yanı var diğer 7 takım da Galatasaray'ı istiyodur :) Bu turda Galatasaray'ın dişine göre olan tek rakip Porto-Malaga eşleşmesinin kazananı. Diğer ekipler gerçekten ürkütücü. İtalyanların büyük çıkış yapan Juventus'u ve Alman Dortmund ekibi gelmesin isterim ben en başta. Çıkıştaki takımlar uzak olsun. Diğer 3 dev Bayern,Barca Madrid bizden çok çok uzak olsun :) Psg yıldız dolu ancak bir ihtimalimiz var diye düşünüyorum. Ancak Porto-Malaga bunlardan birisi gelirse favori Galatasaray olur bence :) Türkiye'ye iyi bir gurur yaşattı Galatasaray. Galatasaraylı değilim ancak en az taraftarı kadar sevindim. Bayrağımızın her yerde dalgalanması dileğiyle

0|0
    0|0
  • Sanılanın aksine Barselonayı çeker gs , ve sanılanın aksine 5 6 gol yemez barselonadan.

ben beşiktaşlıyım . Her ne kadar favori de olsa önceki maçlarında gördük barselonayı

0|0
    0|0
  • Porto olabilir

0|0
    0|0
  • Borussia Dortmund ya da Psg olsun.

0|0
    0|1
  • galatasaray gider porto-malaga galibinden birini çeker.

maç öncesi de rakip takım 8 eksikle başlar. :)

akıyor mubarek

0|0
    0|0
  • Fanatik Fenerbahçeli olarak gönülden söylüyorum barça, madrid, dortmund, münih gelmesin onlar birbirleriyle eşleşsin yesinler birbirlerini. Artık Türklerinde avrupada birşeyler yapma vakti geldi kim gelirse gelsin sonucu Galatasaray ve Türk futbolu adına hayırlı olur inş. Ne kadar ezeli rakip olsakta ebedi dostuz ve rekabetimiz Türkiye sınırları içinde geçerli ama dostluğumuz her tarafta.. Aynı ülkenin evlatlarıyız biz avrupada birbirimizi tutucaz birbirimize düşman olmuyacaz. İnş Fenerbahçemizde Galatasarayımızda finale kadar yükselirler.

0|0
    0|0
  • barca madrid bayern elbette bunlar dışındaki rakiplere karşı şansımız daha yüksek ve yarı final hayal değil, fakat çeyrek final ve sonrası her türlü başarı olduğu için barcaya da madrid isterdim, eleniceksek bile bu büyük takımlara karşı tekrar kendimizi hatırlatmak açısından güzel olur, asla ümitsiz değiliz hangi takım olursa olsun, eski adıyla yarı finale çıktığımız bu kupada yeni adıyla da yarı finali ilk yaşamak istiyoruz, yarı final demek finale bir adım daha demek, hayal etmesi bile güzel:)

0|0
    0|0
  • Fenerhbaçeliyim ama bayern munh,barca,real dışında hepsiyle kafa kafaya oynar gs, juventus,porto,paris,dortmunda olabilir bu turuda geçerse fena ülke puanı olucak umarım yarı finale cıkar

0|0
    0|0
    • cıkacagız fenerl,i olarak yanında olun yeter.

• Fenerli değil türk olarak.Rakip takım oyuncuları maçtan sonra röprtaj yaparken gsliler değil TÜRKLER diye konuşuyor Hepimiz TÜRK olduğumuza göre bu başarı tüm TÜRKLERİN

• Barça,Real, Ve Bayern Münih gelmesinde kim gelirse gelsin

0|0
    0|0
  • Paris gelsin Zlatanı dünya gözüyle görmek istiyorum artık:DD

1|0
    0|0
    • Maça gidecek misin doğru söyle:D

• güncelleme çok iyi olmuş sfgljsilgkjsdilkvsjdhl

• Porto-Malaga eşleşmesinin tur atlayanı olsun. Yarı final şansını ve heyecanını yaşasın Türkiye. Yarı finalde izlersiniz Messiyi Ronaldoyu :)

0|0
    0|0
  • Realya da Barca gelirse..

Fanatik bir fenerliyim ama maça giderim ( Ciddiyim. )

Sağlam bir arkadaş var Galatasaray tribününden.

Messi lan bu kaçar mı ? Canlı , canlı görmek isterim. Birde maça Fenerbahçe formasıyla giderim gidersem oh ne güzel kardeş ayağı atarım size.

0|0
    0|0
  • şimdi çıkmasada bir sonraki tur çıkacaktı korkunun faydası yok sonuçta celtic %11 topla oynama oranıyla barcelonayı yendi 11 kişiyle oynayacaz daha önce 3 maç yaptık ikisini aldık yine yeneriz umutsuzlupa kapılmaya hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • en iyi rakip portı- malaga eşleşmesinden çıkan rakip olur heralde ama barca real psg bunlar gelirse şansı çok çok az

0|0
    0|0
  • real madrid, psg, malaga, juventus ya da dortmund gelir diye tahmin ediyorum

benim tahminlerim hep tutar

0|0
    0|0
  • Paris Saint-Germain gelecek. Ama ben Barcelona gelmesini isterdim.

Not : Benim tahminlerim daima tutar arkadaşlar.

ÜZGÜNÜM ama GERÇEK bu!

0|1
    0|3
  • 12 sene bekledik şaka gibi :)bayer münihya da barcelona gelmesinde kim gelirse gelsin.eğer eşleşmezlerse finalin adı b.münih barcelona olur muhtemelen.ama bizim için buraya kadar gelmek bile çok güzel.şöyle bir juventus gelse süper olur :)

0|0
    0|0
  • Malaga vs Porto eşleşmesinin tur atlayanı ya da juventus

0|0
    0|0
  • o değilde anlaşılan GS fena tokatlanıcak bir sonra ki maçta... o nedri madrid, barcelona, münih-arsenal falan. fenerliyim ama sonuçta gs'de bizim takımımız. kim ile eşleşirse eşleşsin ama yeter ki kazansın yarı finale veya finale çıksın :)

0|0
    0|0
  • Almanların tadı güzelmiş, ayrıca orası 2.Türkiye gibi, Almanlara devammmm :))

Bu arada Fanatik Fenerliyim ve Gs yı dünkü başarısından dolayı tebrik ediyorum...

0|0
    0|0
  • Barca Real Munihle eslesirsek %95 eleniriz.

0|1
    0|0
  • içimden bir his malaga diyor inş o cıkar ve gs büyük ihtimal onuda geçer

0|0
    0|0
  • Türk Hava Yolları ::::

0|0
    0|0
  • Barcelona çıksında futbol şöleni yaşayalım az skordan pekte memnun kalmayacaz ama napalım bu şans her zaman gelmiyor :D

0|0
    0|0
  • Juventus/Porto.

0|1
    0|0
  • dortmun bayern madrid ve Barca bizi barcalar

ama messiyi arena da canlı izlemekte var..

kombineye dünya para verdim bir göreyim şu bücürü ya :)

0|1
    0|0
  • korkunun ecele faydası yok kim gelirse gelsin real madrid gelsin anasını satıyım ronaldoyu izleyelim

0|0
    0|0
  • Ben Barça istiyorum :)

suan tam zamanı demır sıcagı sıcagına denır ya aynen öyle işteee

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44
Yükleniyor...