Squat yapmaya başlasam kalın bacağım daha da kalınlaşır mı? Ben üst arka bacağımı inceltmek istiyorum?

Arkadaşlar squata başlayacağım. Ama aklımda soru işaretleri var. Squat yapmaya başlasam kalın bacaklarım daha da kalınlaşır mı. Yoksa şuanki halinden daha mı ince gözükür. Yardım edin?

Güncellemeler:
Çok teşekkür ederim tekrar. Ben çok yediğim için oldu zaten. Az yesem yağlardan gider değil mi ben bu zayıflama konularını hiç bilmiyorum

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bölgesel erime diye birşey yok ki yani. Mekik çekince göbek erimez. ya da squat yapınca o bölge erimez. Diyet yaparsın vücudundaki bölgeler kendine has ölçülerle incelir. Squatla güzel bacak ve popoya sahip olursun. Sen squatını yap. Bir yandanda kilo vermeye bak diyet yap. ya da koş sürekli kilo vermen gerek.

3|0
    0|0
    • Yani diyorsun ki kilo verirken her yerden belli oranda yağ yakımı oluyor. Öyle mi yani

• Çok teşekkür ederim tekrar. Ben çok yediğim için oldu zaten. Az yesem yağlardan gider değil mi ben bu zayıflama konularını hiç bilmiyorum

• Dediklerimin hepsini uygula bir kağıda yaz bunları. İlerlememe ihtimalin yok. Sen sadece yap. Yaza kadar fit olursun rahat. Acele etme sadece uygula birşey beklemeksizin. Gün gelicek görüceksin zaten farkı. Etrafındakilerde der zaten.

Erkekler Ne Diyor 8

• Kalınlasmaz kanks

0|0
    0|0
  • Kalınlaşmaz

0|0
    0|0
  • Bazı bölgelerde erime daha geç olur bacakta böyle başka fazlan yoksa ordan gider sguad kas sıkılalrırır önce diyet ve kardio sonra squad

0|0
    0|0
  • Kalınlaşır, kilo verip öyle yap.

0|0
    0|0
  • Kalinlasmaz, sadece görüntüsü daha iyi olur şekillenir yani. Onun dışında guclenirler. Abartılacak derece de kalinlasmaz. Erir mi dersen de hiç erimez onun için yapma. Squat bir güç egzersidir.

0|0
    0|0
  • Üst arka bacak nere ya

0|0
    0|0
    • Dizden aşağısı alt bacak dizden yukarısı üst bacak

• Bacagın arkası yani hımm :) hamstringler yani

• evet ondan :)

• sorun olmaz devam et

0|0
    0|0
  • kalinlascagini sanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• squat iyidir bacak ve kalçayı toparlar. ama incelme için beslenmeye dikkat etmek şart. daha çok lifli gıda tüketip, yağlı şeylerden, hamur işlerinden uzak durmalısın. beyaz et, özellikle de balık tüketimini arttırmalısın.

0|0
    0|0
  • Şişman görünmez bacaklarin daha fit gözükür

0|0
    0|0
  • Önce diyetini düzenle, egzersizi de sadece squat olarak değil aerobik-pilates gibi yaparsan daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Sekillenir sonra kalinlasir

0|0
    0|0
  • Kalinlassin daha guzel. Kasli bacak kaslı kalkik popo💕

0|0
    0|0
  • Kalınlaşmaz, bilakis daha sıkı güzel gözükür

0|0
    0|0
Yükleniyor...