Nasıl kendimi sevdirebilirim?

Sevgılımın aılesı benı ıstemıyo. sorun anlaşamıyoruz sevgılımle oda sımdı anlasamayan evlenıncede anlasamaz dedı.ben gonlunu almak ıstıyorum arıcam bugun. nasl konusmalıyım.ona hedıyede almak ıstıyorum

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• en sacma buldugum soru. ya zorla birini kendimize baglayabilecek olsak ask acisi denen ziriltiyi kimse cekmezdi. malum taktiklerle jennifer lopezi de ben tavlamaya kalkar ve bu isi basarirdim. zorla guzellik olmaz bacim, seni istemeyen varsa sen hic isteme. evlenene kadar kiymetli olan sensin bunu unutma ve degerini bil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Senin yapacağın kendini aileye sevdirmek kabul ettirmek. devamı gelir..Onlar yok deyince peşine düşme...Olmaz..

0|0
    0|0
  • Keşke anlaşamadığınız konuları bilseydim ama tecrübe ile sabit genel olarak anlaşamıyorsan uzatmak daha sonra büyük acılara sebep olur iyi düşün.

0|0
    0|0
  • ya arkadaşim hani o ilk sıcaklık çok önemlidir eger içine sinmediysen bence zorlamanın bir fayda etcegini zannetmiyorum bellki sevgilin ailesine çok önem veriyor vermeseydi eger derdimki önemli olan o ama önemsiyor.

0|0
    0|0
  • Telefonda ona senin için ne kadar değerli olduğunu hissettir,ve tartışmaya yol açıcak konulara girme o girersede alttan al bir süre böyle yap sonra bakıcaksınız ki tartısıcak konu kalmamış

0|0
    0|0
  • Yaşayan ölüyü kim sever ki :/

0|0
    0|0
  • elektrik meselesi

0|0
    0|0
  • Aile seni istemiyorsa zor kabul ettirirsin kendini

0|0
    0|0
  • aileler iyi sezer sen biişi yapamazsın