Squat ile değişime uğrayanlar var mı? İnternetteki görüntüler hayal ürünü mü yoksa?

Yazdan beri squat yapıyorum. Çok büyük bir heyecanla başladım.. Brezilya poposu hayaliyle ne acılar çektım.. İnternetten öncesi, sonrası fotoğraflarına baktım, hayaller kurdum.. Ama çok bir değişiklik olmadı ki.. Sadece bacaklarım ve popom sert... Sıkılaştı.. O kadar... 4 kıloluk dambel ile yapıyorum ustelık..

0|1
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• 4 kıloluk dambel dediğin nedir. 20 kiloyla biz sadece ısınıyoruz. İri kalça istiyorsan ağır kaldıracaksın. Onda görede besleneceksin.

1|0
    0|0
    • 20 kıloyla 5 tane zor yaparım.. :D erkekle bayan bır mı ya.. :D

• Kaldırabileceğin kadarını kaldıracaksın. Ben sana örnek olsun diye kendimden örnek verdim. Kiloları yavaş yavaş arttır. Önce güç arttırman lazım 5x5 bunun için çok iyi. Ondan sonra kas inşasına geçebilirsin.

• tamam tesekkurler

En İyi Kız Görüşü

• internettekiler gibi olman için 25 30 kilolarla falan çalışman gerekiyor yani kas yapman gerekiyor. ve beslenme tabiki. Bende yapıyorum önce ağırllıksız sonra 5 kilo ile devam ettim bazen de 10 kilo yapıyorum gayet şekilli güzel kalçam oldu. ama dediğim gibi internettekiler için baya bir zaman ve çok büyük ağırlıklar altına girmen lazım. kendine iyi bak :))

1|0
    0|0
    • kac tane yapıyorsun pekı gunde canım :) tebrık ederım basardıysan :)

• ooo bu video cok guzelmıs ya.. ben hep aynı hareketı yapıyormuşum.. çok teşekkür ederim tatlımm :*

• Rica ederim :*

Erkekler Ne Diyor 6

• çoğu hayal ürünü

1|0
    0|0
  • 4kg dambıl neye yetecek?

1|0
    0|0
    • ya nıye yetmez yaa :D bellıbı sayıdan sonra o 4 kılolar bıle sankı 20 kılo gıbı gelıyor.. çok yoruyor ınsanı..

• az degıl.. cok hıc degıl :D neyse yaa :PP

• Zayıfsın yani :D

• Beslenmeye dikkat etmezsen istediğin kadar çalışsan da yapamazsın istediğin vücudu.
    Protein ağırlıklı Beslen.

0|0
    0|0
  • Her gün taçiz ediliyorm.
    Mağdurum. :(

0|0
    0|0
  • Görmeden Bisey diyemem

Pro. Dr. Mustafa

0|0
    0|0
  • O kadinlar 40kg ile squat yapiyorlar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 70 kg ile çalışıyorum şimdilik benim arka kasa sağlam. Dik. Yalnız o kalça öyle düzenli beslenmeyle dikleşir ve kalkar. Ve ben asla inanmıyordum hayal ürünü derdim. Öyle değil daha fazla agırlık lazım ona. Birde bcaa protein tozları şart aksi takdirde hayal.

1|1
    0|0
    • Dümdüz fiziğe sahip kişilerin nasıl kıvrımlı hatları meydana geliyor o squat ve beslenmeyle hiçbir şey imkansız değil. Fazla ağırlık kaldır maksimum 50 kg yeter. Ve kesinlikle spor sonrası protein tozu şart spor öncesi bcaa. O kalçalar bildiğin tozlardan beslenmeden geçiyor. Sadece squatla kalkmıyor squatın çeşitleri var mesela kalçayı en çok çalıştıran hareketten biri GLUTEUS KİCK BACK yapmalısın.

• :)))))

• Hahahah benim kasa saglam 😀😀😀😀

• sadece squat la olmuyor bende yapıyorum o sadece kalça üst bacak falan :) ama işe yarıyor

1|0
    0|0
  • Zaten squat hareketi sıkılaştırır diye biliyorum. Özellkle de bacak konusunda. Sen nasıl bekliyrdun ki?

0|0
    0|0
  • Onlar eminim ek olarak birşeyler yapiyorlardir

0|0
    0|0
  • Bu popo işi biraz genetik ya. Pes etme yine de

0|0
    0|0
  • Çok olmasa da işe yaradı bende sıkılaştı ama aynen internetteki gibi olmadı olur inşallah. 😄

0|0
    0|0
  • Hafif cikik kalcasi olanlarda daha kendini gosteriyor

1|0
    0|0
    • ıste bende olmaası gerekıyoo o zaman :D

• Direk gibi dumduz bir fizige sahipsen unut o isi, 8 ay yapti kuzenim.. Kizin vucudu sikilasti sadece

• hmmm :(

Yükleniyor...