Squat ile değişime uğrayanlar var mı? İnternetteki görüntüler hayal ürünü mü yoksa?

Gizli Üye
Yazdan beri squat yapıyorum. Çok büyük bir heyecanla başladım.. Brezilya poposu hayaliyle ne acılar çektım.. İnternetten öncesi, sonrası fotoğraflarına baktım, hayaller kurdum.. Ama çok bir değişiklik olmadı ki.. Sadece bacaklarım ve popom sert... Sıkılaştı.. O kadar... 4 kıloluk dambel ile yapıyorum ustelık..
Squat ile değişime uğrayanlar var mı? İnternetteki görüntüler hayal ürünü mü yoksa?