Bu insanlar şimdi nasıl yaşıyacaklar. birbirlerinin yüzüne nasıl bakacaklar?

biz öğrenci evinde kalıyoruz haliyle bazı komşu esnaflarla aramız iyi. bizim terzi var bazen akşam yanına gidip çay muhabbet falan filan derken bugün dedi ki yav bir adam var burda iki tane karısı var ama eşlerinin birbirinden haberi yok ve çocukları da var her iki eşten de. bu çocuklar meğersem sevgiliymiş. hacı, adamın oğluyla kızı birbirine aşık olmuş evlenecez diye tutturmuş laa. baba napsın ayırmaya çalışmış ama ne yapmışsa boş. ve mecbur kalkıp gerçekte kardeş olduklarını söylemiş. şimdi düşünün iki yıl boyunca kardeşinizle çıktığınızı? Olay gerçek. bizim terzi dedikodu gelince akla ilk gelenlerden. bizde arada stres atmaya gider dinleriz :D:D

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Tam Türk trajedisi. Bi de bunun modern hali var, Sperm bankası, biraz muhafazakar hali, var Süt Bankası. Zürriyetleri birbirine karıştırma çabasındalar mı? Şimdiye kadar olmuştur belki, birbirinden haberi olmayan soysuz insanlar.

0|1
    0|0
    • süt bankasının bir konuda pek tartışılacak bir tarafı yok bence. neden dersen; mesela doğum yaparken hastalanan kadınlar var ne biliyim süt üretemeyen var. bu insanlar bundan yararlanabilir yani.

• Açıkçası pek araştırmadım. sadece bir kaç yorum yapan gördüm ki saçmalıktı bence. ben desteklediğim tarafı az önceki yorumda söyledim. şöyle bir şeyde var. ben bu yaşıma kadar süt anne diye bir şey görmedim.hep eskide kaldı bu da. anne sütünün önemini kavramak önemli. yoksa bir piyasada bir sürü süt ve süt tozu var. . her şey her gün gelişiyor bazı şeyler yok oluyor yeni şeyler bulunuyor ekleniyor hayatımıza. ona bakarsan adetlerimizde olmayan çok şey şuan adet oldu bizim için.

• Anne sağlığı önemsensin o zaman.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kotu bir olay..

Peki sperm bankasindan cocuk yapanlarda bu kategorie girmiyorlar mi? Her verdikleri spermin gelecegini not ettiklerini sanmiyorum? Bu nasil onlenebilir peki?.

Anlatmis oldugun olayda en azindan baba kardes olduklarini soylemis, ama cocuklarin psikolojik cokuntusu mutlaka olacak..

0|0
    0|0
    • İyi de sperm bankalarında hep aynı kişilerin spermi alınmıyordur herhalde?

• böyle bir roman vardı ya adını unuttum soruyu okuduğumdan beri düşünüyorum düşünüyorum aklıma getiremedim ama bunlar hayatta karşılaştığımız şeyler malesef:/

0|0
    0|0
    • filmlerde hikayelerde rastlamışızdır elbet çoğumuz zateni ilk anlatınca güldüm baktım adam gülme diyor gerçekten ben adamı tanıyorum müşterimdir diyince artık inandım

• hayat ya yapcak bişy yok mucizelerle dolu her insanda ayrı dert ayrı hikaye:/

• Böyle bir film seyretmiştim filmin sonunda kız tam intihar edicekken annesi yapmaa kızım o senin baban değil ben onu aldattım siz kardeş değilsiniz demişti.Türk filmiydi ama bu olay gerçekse o adamın çocukların durumu vahim

0|0
    0|0
  • offf karmançorman

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• vay arkadaş. ibretlik bir olay. ama bu adamda az şerefsiz değilmiş.

yazık lan başıma gelse bildiğin içime kapanırdım ve hiç bir şey yapmazdım heralde.

0|0
    0|0
  • cidden zor bir durum, gerçek hayatta böyle bir şey olacağını tahmin etmezdim...

0|0
    0|0
    • bende inanmadım ama gerçekten varmış. yani benim tanıdığım var öyle iki eşli olup eşlerin birbirinden haberi yok ama bu bambaşka bir durum

• sen oraya bidaa stres atmaya gitme :) bizi strese soktun ben kardeşim :d

0|0
    0|0
    • hiç sorma yav dün bir arkadımın intahar ettiğini duydum. belki duymuşsunuzdur. adanada bir kız kendini köprüden attı. ruhu şad olsun onun şoku bir yandan bunun şoku bir yandan..

• yok duymadım ama bidaha seninle konuşmayacam :) içimi kararttın be adam :s

• kardeş bide halimi görsen :)

• sanki türk filmi senaryosu

0|0
    0|0
Yükleniyor...