Kol inceltmek için dambıl?

Arkadaşlar merhaba , kol inceltme hareketleri için dambılla çalışmaya başladım. Fakat niyedir bilmiyorum 3 kg lık larla başladım. PMYO'da okuyorum beden ve savunma hocalarıma sorduğumda 3 kg larla başla ön savunma dersinde işine de yarar kolların dedi. Kol inceltelim derken bir bayana yakışmayacak kadar da kas yapmanın anlamı yok diyorum ne diyosunuz hiç mi yaramaz 3 kg kol incelmesine?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• 3 idealdir çoğu hareketi yapabileceğin bir ağırlık merak etme zaten genetik olarak erkek gibi kaslı olman imkansız hiçbir sakıncası yok kolların sıkılaşır dumbellarla çalışmaya devam et

0|0
    0|0
    • yani aslında benim şu an kas oluşuyor sandığım şey koldaki yağların kasa dönüşmesi , sıkılaşması.. Teşekkür ederim :)

• bu sene denemeyi düşünüyor musun şansını? Artık daha tecrübelisin eğer bu mesleği istiyorsan pmyolar kapatılmaya başlandı artık şansını dene bence :)

• yine deniycem ama artık asıl hedefim besyo soğudum ve sonucta ben feme gittim bir kere artık hiç almayabilirler

Erkekler Ne Diyor 5

• Dambılla incelmez, şöyle incelmez. Dambılla sen kas yaparsın, hafif olması kaslarının çok fazla hacim kazanmasını önler ama aynı zamanda kilo da vermen gerekir. İkisi birden olursa kolların incelir. Az kiloyla çok tekrar yapman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Kol incelmmez kilo vererek incelir kücük durur

0|0
    0|0
  • kolunun kalınlığı ne kadar ki?

0|0
    0|0
  • dambıllarla kol incietemessin ki :D

0|0
    0|0
    • o zaman bunun üzerine video çeken bilgi paylaşan bütün spor eğitmenleri bizi kandırıyor :D

• Koşu ile takviye yap. Fazla kas yapmak için takviye Alman gerek sıkıntı yok çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...