Boyum uzun bacaklarım çok kısa?

boyum 1 74 ama bacaklarım sanki 1 55 birinin bacakları gibi ne yapmalıyım

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bişey yapma. Vücudunu tanı ve ona göre giyin sadece

1|0
    0|0
    • yüksek bel giyiyorum zaten. ama yinede çok sıkıntılı bir durum bou uzun bacak kısa garip duruyor

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 9

• Yüksek bel pantolon, topuklu ayakkabı ve pantolonun boyunu kesmeyecek kısa üstler tercih etmelisin. Bel altı kemer kullanmamalısın. Tam bel hizanda kemer kullanmalısın. Üst bedenini kısa göstermek için yüksek at kuyruğu ya da tepeden topuz gibi üst bedeni uzatacak saç modellerinden kaçınmalısın.

0|0
    0|0
    • yüksek bel giymekten sıkıldım diyebilirim. ama topuklu giymek istemiyor boyum çok uzun gözüküyor

• Minimal bir topuk kullanabilirsin. 3-4 cmlik

• evet olabilir :D

• Pardon da burada dalga geçilecek bir şey göremiyorum? Madem saçma bir soru cevap yazmayın arkadaş ! .

Sana gelince. Canım yüksek bel giy bacak boyunu uzatıyor bana göre ya :D Üzerine kısa bluz , büstiyer tarzı. Hem çok cool duruyor. :D
    Bir de platformlu topuklu ayakkabı da fena halde uzatıyor.:D Denendi onaylandı. Elimden gelen bu umarım yardımcı olabilmişimdir :)

0|0
    0|0
    • vallahi yüksek belden sıkıldım artık boyum uzun olsun diye yapmadıgım kalmadı. platform giysek tavana yaklaşırım heralde uzun duruyor baya. düğünde falan anca yani.

dalga geçenlerin tipinide keşke görseydik buarada. sağol :) :D

• O çok kötü bir şey ya :D Belki sana öyle geliyordur, TV'de kliplerde her yerde aşırı uzun bacaklı kızlar var, bize güzel olarak yansıtılan kızlar yani, onlara göre dfüşünüyorsan büyük ihtimalle seninkiler normal. Onun dışında, yüksek bel pantolonlar deneyebilirsin, düz taban kullanmamaya bakabilirsin ve bacak esnetme hareketlerinden faydalanabilirsin, birkaç santim de olsa kardır :)

0|0
    0|0
  • Bacak boyun kac ki

0|0
    0|0
  • ay çok kötü bir görüntü o gerçekten her şey boyda bitmiyor oran orantı önemli

0|0
    0|0
    • mesela boy ve bacak çok orantısız olmazda , kafa ve beyin orantısı çok önemli

• beyinle aklının yerini karıştırmışsın derken :D :D laf sokmayı bile beceremeyen birisiyle neler konuşuyorum :D

• ince ayrıntı neyse anlamadın hadi çav

• Yapan ustayı beğenmiyorsun

0|0
    0|0
  • giydigin tişörtleri pantolon icine atabilirsin

0|0
    0|0
  • spor yapabılırsın

0|0
    0|0
  • Bacak boyun kaç? veya kotlarda 30 32 falan oluyor ya bacak boyu sen 30 mu giyiyorsun

1|0
    0|0
    • bişey sorucam benim boyum 1.70 pantolonu 30 giyiyorum sence normalmi?

• @12345cemreee12345 yaaani demek ki bacak boyun normal uzunda değil kısada değil 30 giydiğinde tam mı geliyor yoksa bileğinden falan mı kalıyor?

Yükleniyor...