Bu gece Türklükten bahseden Galatasaraylı arkadaşlarımız...

Bu gece TÜRK'lükten bahseden Galatasaraylı arkadaşlarımızı perşembe günü Saldır V. Plazen derken mi göreceğiz ?

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Koyu Fb'liyim son derece Galatasaraydan nefret ederim Ama avrupa maçlarında destekliyorum.

0|1
    0|0
  • Babam koyu Fblidir, Hamit gol attığında kendisi ''Gollll'' diye bağırdı. İbret alın..Fbnin maçlarında da bende Fbyi destekleyeceğim. Avrupa maçları.

0|3
    0|0
  • Avrupaya karşı tek yürek, ben dün ne FB ler gördümm 2 oldu diye face i inleten :D

0|1
    0|1
  • tabii ki hayır ülke içinde en büyük rakibimiz olsa da ülke sınırları dısına cıktıgı an bizim için bütün takımlar birdir bizim takımımızdır

0|2
    0|0
  • Pek çoğunu

0|0
    0|0
  • Evet hadi cevap verin :))

0|0
    0|0
  • :)

0|0
    0|0
  • fenere başarılar

0|1
    0|0
  • hayır ben gsliyim öyle demem

0|1
    0|0
  • gelsin cevaplar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• link

bunlara inat gsliydik dün akşam.perşembede fbli oluruz.

0|2
    0|0
  • Arkadaşlar ben bir İNEGÖLSPORLU olarak kulüpçülüğe karşıyım Avrupada TÜRK takımların galibiyeti kim olursa olsun bizim galibiyetimiz sayılır. Unutmamak gerek ki ulusal arenada ortak renklerimiz KIRMIZI BEYAZ'dır :))

0|3
    0|0
  • Kimseden bizi desteklemesini beklemiyorum herkesin paşa gönlü bilir biz herşekilde takımımızı tutmaya devam edeceğiz

0|3
    0|0
  • Yok , yok merak etme..

Galatasaray şimdi turu geçti ya Fenerbahçeye tam destek veriyolar tüm fanatik forum platformlarında Plzen maçında başarılar felan..

Galatasaray bu turu geçemeyip elenseydi adım gibi eminim hepsi sinirden Plzen destekcisi kesilirdi başımıza.

Neyse tebrikler Galatasaray.

Bizede Plzen maçında başarılar..

3|3
    1|0
  • genelleme yapmasak :/ avrupada her zaman bir olmaktan yanayım. kulüpçülük yapmam

0|3
    0|0
  • Ben Göztepe'liyim ve kendi şehrimin takımını tutmaktan gurur duyarım. İzmir'de hem 3 büyükleri hemde İzmir takımı tutanlarıda eleştiririm. Ancak konu avrupaysa herkes tek yürek olmalıdır. Türkiye için kazanılan zaferler tüm Türkiye'yi mutlu etmelidir

0|2
    0|0
  • etnik saçmalıklarla işim olmadığı için ve galatasaraylı olduğum için fenerbahçeyi tutmuyorum...başarıda dilemiyorum...galatasarayı türk takımı olmasada gene tutardım...türk takımı olduğu için galatasaraylı değilim...misyonu ve vizyonu olduğu için galatasaraylıyım...

0|0
    0|3
  • güzel konuya değinmişsin :)

3|2
    0|0
  • sacmalik bence..turk takimi avrupada oynucak sen avrupa takimini desteklicen..siniri olurum ara ara facebook da goruyorum oyle adamlari siliyorum gidiyor ne gereksiz bir tavir

1|2
    0|0
  • Bir kaç kendini bilmez istediği söylesin,o onların kişiliksizliği.Ben yine Avrupa da Türk takımları desteklemeye devam ederim.

0|2
    0|0
  • s*kmde olmaz en yakın arkadaşım koyu fbli akşam şalke marşları dinliyordu

0|1
    1|3
  • büyük bir çoğunluğunu, evet..

0|0
    0|0
  • biz her zaman ve her yerde türküz gururluyuz ama

inan sen sadece fenerbahçe ile gurur duyan diyer takımlar kazandımı üzülen birisin

ne alaka soruya bak bugün türk perşembe çek böyle birşey olabilirmi

0|0
    0|2
  • bugün sadece Schalke 04 ü yenmedik...

0|1
    0|2
  • aynen bakalım kim destekleyecek

0|0
    0|0
  • Hayır parçala plzen diyeceğiz

0|0
    0|2
  • Aynen.

0|0
    0|0
  • kötü bişi olsa ilk dalga geçen onlar olur

0|0
    0|3
  • Ya Fenerbahçe'de kazansın tabi sorun yok da... Sonra şımarıyorlar abi. Adam gibi kazanıp birlikte kutlasak neyse.

1|3
    0|0
Yükleniyor...