Tanımadığın biri neden kötü kötü bakar?

merhaba arkadaşlar hiç tanımadığınız gördüğünüz ama konuşmadığıiniz biri 1 sene boyunca neden size kötü sınırlıymış gibi bakar devamlı böyle birşey yaşadınız mı hiç?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• 1 sene boyunca bu adam bana neden gülümsüyor dememen için

0|0
    0|0
    • simdi neden sinirli bakiyo diyorum ama...

• evet haklisin oyle yapmam gerek, bide yani bir magazada calisiyo isini yaparken bile gozleri uzerimde anlamadim gitti amacinin ne oldugunu cocuk bide genc yani ne taniyorum ne bisey ortak tanidiklarimizda yok ilginc bir durum

• en kısa ve kesin çözüm konuşmak. doğru cevap o kişde.

Erkekler Ne Diyor 11

• sorma hayatım böyle şerefsizlere yüz çevirmekle geçiyor .. biraqz yakışıklılık ve kalıp olunca çekemiyor adiler

0|0
    0|0
  • hangi takımı tutuyorsun :P

0|0
    0|0
  • Ön yargılar oldugu ıcınya da bencıl oldugu ıcınya da asırı art nıyetlı oldugu ıcın

0|0
    0|0
  • belki o seni tanıyodur ?

0|0
    0|0
    • imkansiz nerden taniycak oyle mal mal bakiyo iste bazen normal bazende sinirliymis gibi acaba on yargilimi davraniyorum bilemedim yane..

• bakışları öyledir o zaman ?

• bu yüzden link

0|0
    0|0
    • ne demekti simdi bu? aman Harlem shake ammada unluymus..

• bazı insanlar görünce sevmiyor karşısındakini, sebebini de bilmiyorum, ama oluyor

0|0
    0|0
  • bırısı bısey demiştirya da duymustur

0|0
    0|0
  • dikkatini çekmiştir

0|0
    0|0
  • Öyle bir bakışa pek musade etmem rahatsız oluyorsam sebebını sorarım.

0|0
    0|0
  • sana öyle gelmiştir

0|0
    0|0
  • ben tanımadığım birisine(kız) bakmak istediğimde sinirliymiş gibi bakarım.öyle daha uzun uzun bakabiliyorum :)

0|0
    0|0
    • benim durumumda oyle mi acep :D

• olabilir,bigün cesaret edip bişey mi var die sor

Kızlar Ne Diyor 3

• yaşadım ve hala yaşıyorum. Bi tanımadan sinir olanlar var bir de çekememezlikten, kıskançlıktan böyle yapanlar. Ona umursamazca bakman yeterli. Ben öyle yapıyorum kız daha da deli oluyo :)

0|0
    0|0
  • çekemez hasetlıgındewn bakar .. gözü olanın gözü cıksın:)

0|0
    0|0
  • Bir kaç kiz var, yillar oldu onlarin bakislari hala degismedi, tinlamiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...