Fatih Terimin, Uefa Arsenal müsabakasında ki devre arasında verdiği bu direktifi, sizde nasıl bir futbol aşkı uyandırdı?

Beyler; bir bayan olarak futbolla aşır neşirim ve beşiktaşlıyım. Ama bu adamın futbol stratejisine ve tekniğine hastayım. Bu videoyu izleyen bir fenerbahçeli veya beşiktaşlıda aynı görüşü benimle paylaşıyor mudur acaba merak ediyorum? :

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Boşuna İmparator demiyoruz, geçtiği yolları geçen tek bir takım ve teknik direktör yok Türk futbolunda...

1|0
    0|0
    • Evet futbol camiasından öyle bir ünvana sahip kendisi :)

• Hem bizim camiaya hem de milli takıma kazanmayı öğretti, tartışmasız en iyi Türk antrenör.

• la adam şu gazla birlikte yıllardır başarılı oluyor helal olsun ne diyelim. Futbol teknik bilgisi mustafa denizli ya da şenol güneş kadar değildir.

1|0
    0|0
    • Ama futbol perkspektifinin onlarından daha geniş olduğu aşikar. Takım ve hoca uyumunu çok iyi hizalayıp entegre edebiliyor kaliteli birisi..

• yok be kardeşim hep gaz başka bir şey yok. Bak uefa kupasını alan takımı derval kurdu bu kurmadı,2008 avrupa kupasında ki takımı da mustafa denizli kurdu bu oynattı. 2013 de ki drogbalı takımı da şenol güneş kurdu bu sadece oynatıyor. He halihazırda ki takımı oynatıp gazlayıp başarılı olmak da bir başarıdır o başka tabii. ama bana perspektif falan deme şimdi yok öyle bir şey.

• Hocalığı iyi ama karakteri yaramaz

0|0
    0|0
  • Sanırım burada bazı arkadaşlar tüm taktiği son 5 dakika soyunma odasında verildiğini düşünüyor. Böyle önemli bir maçın son 5 dakikası elbette taktik verecek. Tüm hafta durum son dakikalarda taktik vermesini beklemek ahmaklık olur. Bana göre 10 numara adamdır kendisi. Çok severim aynı zamanda.

0|0
    0|0
  • https://youtu.be/XjuT8nRXK0E

bu bence daha iyi :D :D :D

0|0
    0|0
  • adam bu adamm metin oktay ruhudur bu işte kuşlar anlayamaz !

0|0
    0|0
  • hırs istek

0|0
    0|0
  • Topun olduğu yer yani vajine kremleyip toplara vurmak lazım diyor terim bende iyi vururum doksana hemde :)

0|0
    0|0
  • Ama netice ne olursa olsun siz benim gönlümde hep şampiyonsunuz ve öyle kalacaksınız, Allah yardımcınız olsun!!

0|0
    0|0
  • Rocky Balboa'nın Teknik Direktör hali :D

Beşikt'aşK.. :)

0|0
    0|0
  • Onu çekme bunu çek demeci daha efsane 😃

0|0
    0|0
  • bu adam gitmeseydi milli takıma şampiyonlar liginide alırdık biz

0|0
    0|0