Bi başkasının kaşığından çatalından bardağından bişey yeyip içer misiniz?

soru acık arkadaşlartiksinir misiniz yoksa bu konuda rahat mı davranırsınız... ben bir tek sevgilimin çatalından kasıgından yedigimde tiksinmiyorum hatta daha güzel oluyo bana zevk veriyo öyle olması onun dısındakimsenin tabagından çatalındanyemem yiyemiyorum bu konularda da hassasım üstelik ama sevgilimsöz konusu oldumu hiç tiksinmiyorum hemde hiç şaşıyorum bu halime sizce niye olabilir bunu da sıkıstırrim sorunun arasına :D

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• sağlık açısından dikkat etmek gerekir. ama bazı yemekler vardır ki ortaya konur ayrı servis olmaz. içanadoluda eskiden tek tabak anlayışı vardı. halen bu adet devam eden aileler var. aslında o adetler yokluktan kaynaklanıyordu.

eşlerin birbirinin tabağından çatalından yemesi bir sevgi ve güven işaretidir. hatta peygamberimiz eşleri adetli olduğu dönemde ekmeği ısırdığı yerden kendi de ısırırmış, su içtiği tastan tam dudağının değdiği yerden o da içermiş, bu senden tiksinmiyorum seni seviyorum anlamında bir ifadeydi. bu eşine güvendiğini ve sevdiğini asla tiksinmediğini ifade eder

ne kadar titiz olursak olalım çok zorda kalınca başkasının tabağından da yeniyor. açlık mecburiyet titizlik dinlemiyor. bir keresinde çölün ortasında 1 şişe suyu yudum yudum 4 kişi paylaştık. 5 saat mahsur kaldık ve o bir şişe suyu 4 kişi idare ettik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Aids hepatit verem... tukurukle bulasabilecek hastaliklar.. kullanmam- kullandirtmam

0|0
    0|0
  • ben kimseninkinden yiyip içemiyorum ailem dahil ama bazı arkadaşlarım aynı şişeden içeriz sadece bu

0|0
    0|0
  • ailemle aynı tabak çataldan yiyebilirim, duruma göre arkadaşlarımla aynı bardaktan ya da şişeden içebilirim.

0|0
    0|0
  • Hayır

o konuda tıtızımdır

0|0
    0|0
  • Kardeşimin bile tabağından çatalından yemem.Ama sevgilimin yiyebilirim.

0|0
    0|0
  • bende sevgilimde tiksinmem zaten öpüşürken tükürügünü bile tadıyosun :D

0|0
    0|0
  • Bardağından yeyip, çatalından içmem.. İçemem.. Yapamam bunu.. Doğama aykırı.. Asla! Bu konuda katı kurallarım var.. Olmaz!

0|0
    0|0
  • sevgilimin kaşığıyla yemek yemiştim bir kere

orta yerde öpmüştü beni hoşuna gitti zaar

0|0
    0|0
  • Asla yapmam...

0|0
    0|0
  • bardak hariç diğerleri olmaz.

0|0
    0|0
  • yemem bende

0|0
    0|0
  • ailemin dışında birinden olursa yemiyorum

0|0
    0|0
  • B.kunu bile yersin sen o zaman onun.

0|0
    1|1
  • Hayatimda onlarca kisi oldu.tek birinden tiskinmedim catalindan bicagindan:)

0|0
    0|0
  • Sadece sevgilim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kişiye göre değişir.

0|0
    0|0
  • yakın arkadaşlarım

0|0
    0|0
  • ben yiyemem ya byük konuşmayım ama :) öyle şeylerden midem çabuk bulanır benm

0|0
    0|0
  • Hayir, kim olursa olsun...

0|0
    0|0
  • Çatalından kaşığından içtiği şişeden içmem sevgilim ve kardeşim dışında ama aynı tabaktan yerim.

0|0
    0|0
  • Hayır yemek konusunda çok titizim en ufak şeyden midem bulanir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...