Arkadaşlar bu sezon 3 sarı kart gördüm yardımcı olur musunuz?

3. lig kadınlar liginde futbolcuyum saha içinde kendimi tutamıyorum hakaret, küfür, şiddet v. s içerikli şeyleri yapıyorum bu sezon toplam 3 sarı kart görmüşüm 1 tane daha görürsem 1 maçta oynayamacağım. Genelde karşı taraf beni tahrik ediyor geçen maçta kızın birisi boğazıma dirseğini geçirdi ee haliyle bende o sinirle kötü şeyler söyledim kızı bilerek yere düşürdüm falan.. Lütfen yardım edin öfkemi nasıl kontrol edebilirim? Kendimi nasıl tutabilirim bu tahriklere karşı?

0|1
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tutmana gerek yok hırçın futbolcu iyidir.

0|0
    0|0
    • maçta oynayamazsam anca onları sevindiririm istedikleri o zaten , tahrik ediyorlar bende tutamıyorum kendimi dikkatli olmam lazım

• e ol zaman ahah

• işte zaten 2 sarı kart görünce tamam dikkat edicem dedim 3. aldıgım maçta sabrettim sabrettim gittim 100. dakikada patladım :D kulagıma pamuk tıkayıp cıkıcam en sonunda

Erkekler Ne Diyor 8

• emre belözoğlu temsili :D

1|0
    0|0
    • beni şu adama benzetme olum :d

• Hırs olmazsa spor yapamazsınız.

1|0
    0|0
    • hırs zaten sporcularda var fakat ben içimde tutamıyorum ve kışkırtıyorlar sürekli ağır tahrik var

• Teknik Direktörlerle, sosyologlarla, Psikiyatr Dr. lerı ile konuş...

• eğer kötü söz söyleyeceksen kimsenın bilmediği dilden söyle.. hakem bıle anlamaz pampa

0|0
    0|0
    • o zaman o kufur ettıgım o... da anlamaz ulan varya çok tahrik ediyorlar hakem onları gormuyor hakemlerınde a... neyse bari burada küfür etmiyim :D cidden sinir hastası ettiler işin komiği maç cıkısında toz oluyorlar

• maaş söylenmez çukayıp :D

• ya ne alaka... amatör ligdesın sanki milyon eurolar alacan pnp

• hocaların ne işe yarıyor? onlara sor böyle soruları bence?

haa size sordum diyorsan,
    olay olduğu zaman derin nefesler al ve ordan uzaklaş.
    ne yaparsan yap zararı sana.
    eğer mümkünse yere otur ve derin nefesler al.

0|0
    0|0
    • maç içinde oluyor zaten sorun orada duymazlıktan gelsem de uzerıme gelıyorlar her maçta ayrı bir olay anlatmaya kalksam ks hesabım kapanır :D
      hocam zaten serviste beni bir güzel azarlıyor bır kere cantayı uzerıme fırlattı kendine gel ulan yeter be her seferınde aynısın ardından hakaretler hocam ama onlar kışkırttı diyorum ulan mac boyunca susup 100. dakikada niye böğürerek kızın üzerine yuruyorsun arkadaşın tutmasa kafa atıcaktın ya bırak Allah aşkına falan filan dedi sinirlerim bozuldu arkadaşlarım kendime getirdi zaten

• bende korktum senden şu an

• bende kendimden korkuyorum ahaydhg :D ulan varya ama cidden çok pislikler saha dışı böyle bir insan değilim

• destek almalısın

0|0
    0|0
    • o çirkefler destek alsın anca kışkırtmayı bılıyorlar maç çıkışında toz oluyorlar

• zaten öyle yapıyorum ama çok ayar eden insanlar var kızlar cok pıs olabılıyor erkeklerden beter

• onların oyunu bu

• Psıkologa gitmeyı dene

0|0
    0|0
    • dalga geçerler la adamla :d

• dalga gececek olay yok öfke kontrolü v. s buna benzer egitim seminer uygulamaları var danısmanlıklar var kurumsal firmalarda yöneticiler falanda alıyor

• gidersem antrenörle gidicem benden beter çanta fırlatıyor bir kere devre arası yüzüme su çarptı :d

• Luganonun avrat versiyonu :d dal kafa göz kim tutar seni

0|0
    0|0
    • artık bana siyah kart vermeye başlarlar :D cinnet geçirirsem

• Melo gibi ayar vericen rakibe hangi mevki de sin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...