KızlarSoruyor.com'a google'dan ulaştığınızda ilk gördüğünüzde sizde ne çağrışım yapıyor?

Kızlar soruyor'a Google dan ulaştığınızda ilk gördüğünüzde sizde ne çağrışım yapıyor?

Admin darılmasın ama tamamen cinsel içerikli bir site görünümü veriyor bana! Aslında çok güzel sorular var ve bence güzel bir site,siz ne düşünüyorsunuz?

O ilk girişteki soruların değişmesini istermisiniz benim gibi?

İşte sorular!

Sevişirken sizi en deli eden an

Kızlar da bizim kadar cinsel ilişki istiyormu?

Bir kızın bekaretini aldınızmı?

İlk seks deneyiminiz hangi pozisyonda?

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Eh,sitede yeniyim ama site insanlara her konuda yardımcı oluyor,internette sadece cinsel içerikli birçok tartışma platformu mevcut zaten.Bu imajın değişmesi daha iyi olur ve siteye daha kaliteli insanlar gelir.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Cinsellik ön planda sorular öyle cınsel eğilimi fazla kişiler takılıyor bu sıtede

aslında daha faydalı bı sıte halıne donusturulebılır

moderatorlere iş düşüyo ve sıte yonetıcılerıne

tabı kım ne ıs yapar amaclar cıkarlar ne o işin detayını bılmem...

3|0
    0|0
  • "Admin darılmasın ama tamamen cinsel içerikli bir site görünümü veriyor bana!" üye olmama engeldi bence cinsel içerik geri planda olmalı en azından google sonuçlarında sınırlama yapılırsa daha iyi olur bir webmaster olarak bu sayfaları google index almasın derim çünkü siteye farklı bir bakış açısı kazandırıyor

3|0
    0|0
  • Kesinlikle istenirse çözümlenebilir bişey!

Bende internet siteleri tasarlıyorum yazılımlarıyla ilgileniyorum.

O gördüğünüz şey site haritası.

Onlar bunun farkında. Site haritasının bu şekilde olması onlara getiri sağlıyor. Çünkü insanlarımızın zaaflarını biliyorlar ve bunu kullanıyorlar.

Şimdi kalkıp hiçbir üst yönetici burda masal anlatmasın.

2|0
    0|0
  • Doğru söze ne hacet

2|0
    0|0
  • paralı partner bulma sitesi sanmıştım ben ilk gördüğümdede b aya oldu yani :D

2|0
    0|0
  • Evet değişmesinden yanayım bende.

3|0
    0|0
    • Teşekkürler, bir yakınımın yanında siteye giremiyorum yanlış anlayacak diye açıkçası!

• Site sanki sırf cinsel içerikmiş gibi lanse ediliyor. Site yönetimi bu olayla gerçekten ilgilenmeli.

• katılıyorumm

2|0
    0|0
  • sex tüm seceneklerde...:))

1|0
    0|0
  • Katılıyorum .

+1

1|0
    0|0
  • "bu neemiş la" etkisi yapıyo bana.

0|0
    0|0
  • p*rnografik amaçlarla bir araya gelmiş insanlar sürüsü..

1|0
    0|0
  • Yoksa bu kadar fırlama toplanmazdı buraya :))

0|0
    0|0
  • kudurmuş kızlar burda toplanmış her gelene fırından taze ekmek var mış görüntüsü veriyo bu çağrışımı yaratıyo

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bu konudan rahatsız olan başka üyelerimiz de bize daha önce sormuştu:

link

yapılabilecek çok fazla bir şey yok açıkçası, en çok trafik alan konular hangileriyse google onları öne çıkartıyor. yine de bu konuda yapılabilecekleri araştırmaları konusunda teknik ekibe her türlü duygusal baskımız ve hatta arada kötü kötü bakışımız devam ediyor :)

1|0
    0|0
  • Tamamen ilgi çekici olup siteye rağbeti arttırmak amaç ama aslında çok farklı cinsel içerik bu siteyi anlatacak bir dış imaj değil

2|0
    0|0
    • Çok doğru söylüyorsun canım, Adminnnnn uyuma lütfen!

• Pazarlama stratejisi canım çığlık atsan da duyulmaz uygulanmaz:( ama çok haklısın çizilen imaj farklı

• o soruları geçtim,hadi cevapladın diyelim adam akıllı her hangi bir soruyu soru cevap sitesi olmaktan çıktı artık ilişki arayan erkekler sitesine döndü,aaa bu kız böyle cevap vermiş acaba bişey çıkarmı iş atsam... pembe nickli olmak zor..hayır o değil üye olan kişi bir iki kere gircek sonra aman burası ne böyle ya dicek,sonra engelle engelleyebildiklerinide rahat rahat soru cevapla,olmadı cevabı gizlemek zorunda kalınıyor

2|0
    0|0
  • Sitenin konsepti olsun, üyeleri olsun hepsi güzel de..

O çikan sorular pek hos degil, yani siteyi "tam"oldugu gibi göstermiyor.

3|0
    0|0
  • haklısın kardeş değişmeli

2|0
    0|0
  • aslında güzel site fakat yazmaya utanıyoum kardeşlerim yanımdayken ..

1|0
    0|0
  • utandım siteden gidiyorum

3|0
    0|0
Yükleniyor...